Arhiva > Concurs de fotografie

REZULTATE - fotografia lunii ianuarie / februarie 2016

(1/3) > >>

EmBo:
Prima editie a concursului de fotografie SinglesCamp s-a incheiat.
A fost o editie inaugurala care a avut un real succes, dovada fotografiile participante si votantii exigenti :).
Le multumesc tuturor participantilor, atat concurenti, cat si votanti si ii astept la editiile viitoare.

Am intocmit tabelul voturilor, il puteti vedea mai jos.
Rezulta din el urmatorul clasament:

LOCUL 1: fotografia nr. 1 realizata de ANCA.G - 44 puncte
LOCUL 2: fotografia nr. 13 realizata de krondia - 34 puncte
LOCUL 3: fotografia nr. 10 realizata de inteleapta - 21 puncte

Premiul cel mare (voucer in valoare de 500 lei) este castigat deci de ANCA.G. Felicitari!
Felicitari si locurilor 2 si 3, krondia si inteleapta, fotografiile lor vor fi de asemenea incluse in selectia pentru realizarea calendarului SinglesCamp.

Premiul votantului (voucer in valoare de 200 lei) are si el un castigator: Tania55. Felicitari si Taniei deoarece topul ei a coincis cu topul final!

Dupa cum vedeti castigatorii concursului sunt de fapt castigatoare (la feminin), ceea ce inseamna ca fetele noastre nu sunt numai frumoase si destepte (ceea ce stiam pana acum), dar sunt si talentate la pozat! Sunt mandru de asta!
Reamintesc ca voucherele castigate pot fi folosite la plata oricareia dintre actiunile SinglesCamp urmatoare.
O rugaminte pentru ANCA.G, krondia, inteleapta: trimiteti-mi fotografiile in formatul original, asa cum au fost realizate, pe adresa de email: SinglesCamp@mail.com. Am nevoie de ele la rezolutia maxima.

EmBo:

EmBo:
Fotografia castigatoare:

buburuza17:
Felicitari castigatorilor si, mai ales participantilor (votati si votanti)! :flori:

f.tint65:
Superbe fotografiile!

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă