Autor Subiect: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora  (Citit de 50839 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« : Miercuri, 31 August 2016, 19:32 »
Situatia disponibilitatii la 28 decembrie: mai sunt 2 locuri libere. Va recomandam ca in situatia in care sunteti decisi pentru rezervare, inainte de efectuarea platii sa luati legatura in agentie. Tf 0269 239095 sau 0745 106526. Intre 10.00 - 18.00.

Conform "Conditiilor de renuntare" http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/ nu se accepta renuntari/anulari.

In cazul in care nu mai puteti participa, este necesar sa gasiti un inlocuitor, membru Singles Camp, care sa corespunda criteriilor de participare la excursii.

Tarif: 1180 RON
Avans: 500 RON
Rezervari:/ http://www.singlescamp.ro/eveniment/revelion-2017-exclusiv-pentru-singles-camptravel-govora/
Locatie: Hotel Belvedere 3* Govora - inchiriat in regim de exclusivitate de Singles Camp
Check in: 30.12.2016
Check out: 02.01.2017
Servicii incluse in tarif si program:
30.12.2014
Check in incepand cu orele 16.00
ora 20.00 cina tip bufet
petrecere cu DJ
31.12
mic dejun bufet
pranz cu degustare de vinuri la Crama Dragasani
cina festiva de Revelion incepand cu ora 21:00
01.01
brunch bufet
taiatul si pomana porcului, organizata la pensiunea invecinata, Casa Govoreana. Veti servi preparate proaspete de la porc,diverse gustari, tuica fiarta, vin fiert.
cina cu petrecere si DJ
02.01
mic dejun
Transportul pana la destinatie nu este inclus in tarif.
Grup: 74 persoane
Rezervarea se face la fel ca la celelalte actiuni, in ordinea platii avansului, nu a inscrierii.
Important: acest eveniment se adreseaza DOAR persoanelor care fac parte din grupul Singles Camp. Rugamintea catre cei noi, care nu ne cunosc, nu au mai fost in nici o actiune Singles Camp sau Travel este ca inainte de a se inscrie la acest eveniment sa citeasca si macar spicuit ce si cum se scrie pe forum, sa-si faca o parere despre profilul persoanelor care fac parte din grupul nostru, pentru a-si da seama de gradul de compatibilitate cu acestea. Grupul nostru, format de 7 ani este unul de persoane vesele, fara nu stiu ce tabieturi, deschise, comunicative, fara fitze. Daca va stiti  pretentiosi, cu nevoi suplimentare fata de o persoana obisnuita, daca nu va place sa va distrati in grup, trebuie sa intelegeti ca acesta nu este un loc potrivit. Mergem sa ne simtim bine, sa radem, sa dansam, sa comunicam, sa ne facem noi prieteni, nu sa gasim cusururi, nu sa facem pe "umblatii", nici pe "printisorii si printisoarele" Vin oameni de foarte buna calitate, vor sa se simta bine, sa se distreze intr-un mediu elegant, de bun simt. Sa nu le stricam petrecerea cu mofturile noastre, cu nevoile noastre de a epata...Sper ca am explicat destul de bine ceea ce dorim ca atmosfera... ;)

Link-uri catre celelalte Revelioane organizate in Singles Camp:
2011 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,565.0.html
2012 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1118.0.html
2013 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1184.0.html
2014 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1682.0.html
2015 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1972.0.html
2016 http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2096.0.html

Este al treilea Revelion care-l tinem la aceasta locatie, de fiecare data lumea s-a simtit extraordinar. De aceea am si reales Belvedere 3* Govora!

Cateva imagini cu locatia:



Ansamblu Hotel Belvedere 3* Govora



Intrare in hotel



Zona hol receptie si lifturi


La parter, in imediata apropiere a locului in care vom servi masa functioneaza un bar in care fumatul este permis.... In restaurant fumatul este interzis.


Restaurant Hotel Belvedere. Zona care va fi destinata mesei festive




Baza de tratament a hotelului ofera mai multe servicii. Vom putea beneficia gratuit de bazin si sauna, iar contracost, de masaj




Camerele sunt remobilate, baile renovate

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #1 : Sâmbătă, 03 Septembrie 2016, 10:18 »
Buna dimineata tuturor!
Rami sunt! Eu m-am inscris la Govora si am platit si avansul ieri!
Nu mai merge nimeni la Govora???
SA AVETI O ZI SUPER, CU TOT CE VA DORITI! :)

Offline MARC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #2 : Sâmbătă, 03 Septembrie 2016, 21:03 »
Mai suntem ptr.Govora,important este sa fim mai multi carora le place sa danseze,mai ales ca ne concureaza secuii din Odorhei ! :coolsmiley:

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #3 : Duminică, 04 Septembrie 2016, 22:30 »
 pregatesc papucii de dans!!!!!! :angel: :yeah: :yeah:

Offline Florentina19

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #4 : Duminică, 11 Septembrie 2016, 21:22 »
Buna Gigi,

Se mai pot face rezervari pentru aceasta actiune, avand in vedere ca termenul limita de depunere a avansului a expirat?

Multumesc,

Florentina

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #5 : Luni, 12 Septembrie 2016, 10:17 »
Se pot face rezervari pana cand spunem stop rezervarilor, adica pana locurile se epuizeaza. Termenul de plata a avansului am mai explicat pe forum nu este limita.

Offline MVM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #6 : Duminică, 09 Octombrie 2016, 14:13 »
M-am inscris si eu ptr Odorhei. Sunt din Ploiesti si as fi tentat sa plec cu masina mea. Daca e cineva care doreste, e binevenit!

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #7 : Duminică, 09 Octombrie 2016, 14:26 »
Buna MVM, vezi ca ai postat pe link-ul de revelion Govora, daca te-ai inscris pentru Odorhei, trebuie sa postezi mesajul tau pe acest link
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2326.0.html
"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman

Offline adriana1

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #8 : Duminică, 09 Octombrie 2016, 18:37 »
Buna , m-am inscris pentru revelion Govora, sunt de langa Tg Jiu. Mai este cineva din zona?

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #9 : Duminică, 09 Octombrie 2016, 22:23 »
BUNA. Sunt AncA din Bv.si eu m-am inscris.Sper sa fie la fel de frumos ca si la Sibiel.
anca bv

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #10 : Luni, 10 Octombrie 2016, 18:31 »
Buna.Sunt Anca dinBV.Apar sub numele Enache.Desi este cam devreme sa pun aceasta intrebare. daca este cineva din brasov ptr.revelion la govora cu masina si sa aibe locuri.as fi interesata.las nr.de telefon 0722302564.
anca bv

Offline MARIA MAGDALENA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #11 : Luni, 10 Octombrie 2016, 22:36 »
Sunt din Bacau si mi-ar placea  sa-mi petrec Revelionul cu noi prieteni din singles camp.Vreau sa intreb insa daca exista persoane din zona Moldovei care s-au inscris la Govora. Este destul de departe si nu stiu cum va fi starea drumurilor in perioada sarbatorilor . Distanta e destul de mare si ar fi mai ok daca am fi mai multi care mergem din zona aceasta

Offline industrialg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #12 : Joi, 13 Octombrie 2016, 14:39 »
Buna Anca (enache). Si eu sunt din BV si merg la revelion la Govora. Poate ne grupam si mergem impreuna. Nici eu nu am masina dar poate mai este cineva din BV cu masina. Sunt si eu interesata. Sau poate mai merge cineva din apropiere de Brasov si are 2 locuri libere....ne-am putea intalni undeva pe traseu...

Rami, ma bucur sa vad ca mai merge cineva din grupul de la Azuga.


Gabriela

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #13 : Vineri, 14 Octombrie 2016, 16:35 »
Buna Gabriela (industrialg) am citit mesajul tau.eu mi-am gasit cu cine sa merg la Govora.Este un domn care l-am cunoscut la excursia din Sibiel care a fost acum 2 sapt.Domnul este din Sibiu si are masina.Dar trebuie sa merg in Sibiu si de acolo plecam la Govora.Daca iti convine scrie-mi si eu voi vorbi cu el daca este de acord sa te ia si pe tine.Astept raspuns.Numai bine.Anca
anca bv

Offline industrialg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Revelion 2017. Exclusiv pentru Singles Camp&Travel. Govora
« Răspuns #14 : Sâmbătă, 15 Octombrie 2016, 12:58 »
Buna Anca. In regula, intreaba-l te rog pe domnul respectiv daca poate sa ma ia si pe mine. Las nr meu 0741191612. Multumesc.