Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016  (Citit de 40123 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Emilia Mihailescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #120 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 11:10 »
Buna, Leonard. Am vorbit pentru locul de parcare pe durata minivacantei noastre, la Slatina. Sper ca nu te incurc. Ne intalnim maine, la intrarea in localitate inainte de pod, in zona de refugiu. Stabilesti tu ora.
O zi buna tuturor.

Florescu Andrei Aurel

  • Vizitator
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #121 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 11:16 »
Buna Am confirmat plata astazi si as vrea sa mi se confirme daca pot veni

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #122 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 11:57 »
Buna, Leonard. Am vorbit pentru locul de parcare pe durata minivacantei noastre, la Slatina. Sper ca nu te incurc. Ne intalnim maine, la intrarea in localitate inainte de pod, in zona de refugiu. Stabilesti tu ora.
O zi buna tuturor.
Bun. Hai sa hotaram impreuna si o ora de intalnire. Mi-e indiferent, deci am sa las in sarcina ta sa decizi asta. Multumesc.

Offline Emilia Mihailescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #123 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 12:30 »
Propun ora 10, sa nu fie nici diminetata rau,  sa fie inghetat, nici prea tarziu... sa ajungem totusi pe lumina. Ce zici?!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #124 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 12:54 »
Mai am 2 ore si decolez...Inainte de a pleca vreau sa va urez zile frumoase impreuna, sa va bucurati de relaxarea SPA-ului, de intimitatea grupului, de plimbarile prin oras...Lidia v-a pregatit poze din excursii, o sa va faca proiectii in clubul in care seara o sa aveti petreceri...O sa mergeti impreuna cu ea si ghidati de cineva local la Biblioteca Teleki, la Cetate, la Palatul Culturii...intr-un tur pietonal. Nu ratati si iesirea la gradina zoologica, am vizitat-o cu cei cu care am facut revelionul si a placut tuturor...

Sa va luati haine mai grosute pt plimbare, dar sa fie sport si comode...O sa fie doar in jur de 1 grad, sa nu fiti luati prin surprindere si sa nu aveti ce trebuie la voi. Nu uitati costumele de baie pt SPA si slapii. Prosop primiti la SPA.

Aveti si pe site si aici pe forum in mesajul principal numarul de telefon al Lidiei, insotitorul de grup. Ea va repartizeaza pe camere, va comunica programul si sunt convins - ca fiecare data - va face totul sa va simtiti bine. Drum bun pana acolo si nu uitati, la intoarcere sa treceti pe aici pe forum! Asteptam de la grupul vostru poze si impresii!

Zile frumoase!

Offline Mariana Dinescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
  • Mariana
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #125 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 13:17 »
 Multumim ! O sa va simtim lipsa. Drum bun si petrecere frumoasa si voua! *|*

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #126 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 13:18 »
Da, Emilia, voi pleca pe la 9 din Craiova, ramane la ora 10 , atunci. Totusi, ne putem intalni la locul unde o sa lasi masina; cunosc Slatina bine, nu voi avea nevoie de detalii ca sa ajung acolo.

Offline Emilia Mihailescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #127 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 13:33 »
O las in curte la Directia Silvica, este imediat dupa pod la stanga, este si un restaurat acolo, nu mai stiu cum se numeste...........deci, este foarte aproape de locul pe care l-am propus pentru intalnire.........

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #128 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 13:58 »
Atunci ne vedem acolo; din ce stiu este si o statie gpl...

Offline Emilia Mihailescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #129 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 15:08 »
Da, este. Ne vedem maine in parcare, la stanga dupa pod,  la ora 10. :)

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #130 : Marți, 29 Noiembrie 2016, 18:52 »
Da.Asa ramane.

Offline Mareea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #131 : Duminică, 04 Decembrie 2016, 16:13 »
Hello,
A fost o minivacanta foarte reusita, peste asteptari, cu oameni "frumosi" si cu povesti interesante. M-am relaxat, m-am distrat, dar cel mai important lucru este ca am pus bazele unor prietenii noi.  :applause: :smitten:
Abia astept sa ne revedem,
Luminita   

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #132 : Duminică, 04 Decembrie 2016, 21:04 »
Dragilor, am revenit cu bine dupa un traseu cam lung, dar o zi superba de condus si admirat peisajele pe Valea Prahovei.

Inca o vacanta superba - de relaxare, plimbare, participare la parada de 1 Decembrie (cred ca nu am mai participat vreodata la vreo parada - a fost un moment emotionant), sarbatorirea colegilor in ultima seara, un spa exceptional, vizitat zoo pe zapada...o minivacanta plina de surprize si oameni minunati ca in toate cele 5 vacante de mai inainte.

Va multumesc tuturor organizatorilor si participantilor pentru inca un "milestone"depasit - 4 seri de dans pana la miezul noptii, astept cu nerabdare urmatoarele 3 excursii la care voi participa cu siguranta, cu mare drag, Mirela

Offline Violeta_br

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #133 : Luni, 05 Decembrie 2016, 09:19 »
Mirela a surprins perfect esenta zilelor petrecute impreuna. O voi completa la capitolul multumiri. :)
Va multumesc pentru ras, zambete, povesti, companie, ba chiar si pentru energia schimbata prin dans. :) Lidia, felicitari pentru organizare. Abia astept primavara si excursiile la munte.
Pentru cei interesati de perspectiva mea fotografica asupra vacantei noastre: https://goo.gl/photos/nG9YgUMYGUqvZg2H8


Violeta

P.S. ptr admin. Am eliminat fotografiile in care se vad persoane. Daca a scapat vreuna, scuze!


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #134 : Luni, 05 Decembrie 2016, 09:56 »
Exceptionale fotografiile Violeta...Exceptionale! Ar trebui urcate direct pe site si cu siguranta ar lua premiu la concursul nostru de fotografie!

Ma bucur mult ca v-ati simtit bine, ca ati petrecut 4 zile de minivacanta intr-un loc care mie mi-a placut mult! Hotelul cu SPA-ul si clubul, gradina zoologica, centrul orasului, gradina zoologica...Sunt convins ca ati fost o gasca faina, se simte din feed-back-uri si din ce am vazut pe facebook!