Autor Subiect: Praga - Karlovy Vary. Excursie de vizitare si shopping 5 - 10 septembrie 2017  (Citit de 17279 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Praga - Karlovy Vary. Excursie de vizitare si shopping 5 - 10 septembrie 2017
« Răspuns #60 : Joi, 14 Septembrie 2017, 19:13 »
Multumesc. Savu.doinita@gmail.com
Doina

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Praga - Karlovy Vary. Excursie de vizitare si shopping 5 - 10 septembrie 2017
« Răspuns #61 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 10:09 »
Ati fost un grup foarte fain si foarte unit. Se vede asta si din reactiile de pe forum! Multumesc celor care au scris, care au postat imagini, asta face parte din spiritul Singles Camp - de a arata si celorlalti ceva din locurile frumoase pe unde trecem!

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Praga - Karlovy Vary. Excursie de vizitare si shopping 5 - 10 septembrie 2017
« Răspuns #62 : Luni, 25 Septembrie 2017, 21:25 »
Buna seara Rodi, buna seara Maria, buna seara Mirela ;)
Ce pot sa mai zic?! Imi pare asa de rau ca nu am fost si eu cu voi :(( sa vad toate minunile astea!
Si totusi, tot am "ajuns" la Praga :giggle:, prin intermediul vostru si al pozelor si impresiilor voastre! Si, vorba Mirelei, plus bonus, Karlovy Vary :giggle:
Abia asteptam sa va intoarceti, pentru ca, banuiam ca o sa ne bucurati si pe noi cei de acasa cu cateva impresii si poze, multe poze :giggle:
Siii, banuiala s-a adeverit ;)
Eu, nu am fost la Praga, dar, asa cum am zis am "ajuns" cu ajutorul vostru si va multumesc tare mult! :bow: :flori:
Intradevar e un oras superb, atat de vechi, cu asa o istorie, si atat de elegant...
Am vazut si Vltava lui Smetana, cand involburata, cand lina, pe care a redat-o atat de bine in poemul sau!
Am facut "cunostinta" cu renumita statiune Karlovy Vary!Si aici, cata eleganta...
Maria, asa cum ma si asteptam, superrr pozele tale :applause: Multumesc mult! Tu si Rodi, v-ati indeplinit visul, ati ajuns la Praga!
Si din ce s-a scris aici, mai sunt si altii ;)
Mirela, parca te si vad, plina de energie si pusa pe sotii :giggle:
Chiar ma bucur pentru voi, ca ati avut parte de o excursie asa superrr!
Apropo, unde mai plecati, ca sa stiu unde o sa mai"calatoresc" si eu :giggle:?
Va pup cu drag,si sper sa ne revedem cat mai curand :smitten:

Offline doina savu

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 99
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Praga - Karlovy Vary. Excursie de vizitare si shopping 5 - 10 septembrie 2017
« Răspuns #63 : Miercuri, 27 Septembrie 2017, 09:51 »
Buna . Are cineva contactul Niculinei? Nr meu e 0724246762 si as vrea sa vb cu ea. Thx
Doina