Autor Subiect: Islanda 14 - 21 septembrie 2017  (Citit de 22334 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Dali

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 33
Re: Islanda 14 - 21 septembrie 2017
« Răspuns #75 : Miercuri, 27 Septembrie 2017, 14:15 »
Desigur, trimite-mi un email pe adresa embo@mail.com si-ti voi da reply cu link-ul de descarcare, dupa ce voi termina de selectat si prelucrat cele cateva mii de fotografii pe care le-am facut in Islanda.
Valabil si pentru ceilalti doritori  :).

Ti-am trimis email de 2 zile (eventual verifica si in spam) ... astept sa selectezi pozele (nu e nicio graba) si sa-mi trimiti link-ul. Sa ai spor! :)

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Islanda 14 - 21 septembrie 2017
« Răspuns #76 : Miercuri, 27 Septembrie 2017, 16:40 »
S-a rezolvat, l-am gasit, era in "spam", ajuns acolo datorita subiectului  :).

Offline Carmen Catuna

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Islanda 14 - 21 septembrie 2017
« Răspuns #77 : Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:16 »
MINUNAT !!! Totul. Am intrat "in paine" imediat ce am ajuns la VD cu 2 conferinte, dar seara tarziu ma uitam la poze ca un copil care a primit o ciocolata si ia cate putin in fiecare zi sa-i ajunga mai mult timp, dar sa si verifice daca mai este acolo.
Am trait fiecare moment, dar pozele de la Gigi si EmBo sunt bestiale. Si cele de la Oana. Va multumesc frumos.
O calatorie pe sufletul meu: tara - locuri, peisaje, civilizatie, ghid - dedicat,emana siguranta,  echipa - prieteni noi......de gasca. Ce poti sa-ti doresti mai mult. Regret  de decizia lui Gigi de a renunta la grupul de 8, consider o formula de succes - dar exista in formulare "aproape".....cine stie....
Va imbratisez pe fiecare si pe toti, ma bucur, chiar si vremelnic ati intrat in viata mea. Imi mentin invitatia de a veni la Dorna.
Va doresc zile senine si cine stie poate vom mai face echipa.

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Islanda 14 - 21 septembrie 2017
« Răspuns #78 : Miercuri, 27 Septembrie 2017, 18:06 »
Te salut Carmen, cu mult drag!
Multumim pentru invitatie. Eu una, subscriu.