Autor Subiect: Anunturi ale userilor  (Citit de 130046 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

luciamanta

  • Vizitator
Anunturi ale userilor
« : Marți, 23 Martie 2010, 22:16 »
Buna seara. Va rog frumos, ajutati-ma in gasirea unui expert contabil pentru sindicatul din care fac parte, pentru organizarea si tinerea evidentelor contabile, intocmirea situatiilor financiar-contabile, bilantul contabil si  semnarea situatiilor contabile. Sunt o persoana f. serioasa, de cuvant. Si cei din concuderea sindicatului, de asemenea. Sindicatul are sediul pe Cal. Calarasilor nr. 248, bl. S19, et. 11, cam. 11, sector 3, Bucuresti. Va multumesc anticipat si astept cu mult interes un raspuns. Numai bine.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #1 : Miercuri, 24 Martie 2010, 05:47 »
In cadrul acestui topic puteti publica anunturile voastre. Nu deschideti topicuri separate pentru astfel de actiuni! Ele vor fi mutate automat de moderatori in acesta.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #2 : Miercuri, 24 Martie 2010, 08:01 »
Buna seara. Va rog frumos, ajutati-ma in gasirea unui expert contabil pentru sindicatul din care fac parte, pentru organizarea si tinerea evidentelor contabile, intocmirea situatiilor financiar-contabile, bilantul contabil si  semnarea situatiilor contabile. Sunt o persoana f. serioasa, de cuvant. Si cei din concuderea sindicatului, de asemenea. Sindicatul are sediul pe Cal. Calarasilor nr. 248, bl. S19, et. 11, cam. 11, sector 3, Bucuresti. Va multumesc anticipat si astept cu mult interes un raspuns. Numai bine.


Luciamanta, am gasit pe net aceasta firma de experti contabili. Uitate peste preturile lor si eventual cere-le o oferta personalizata pentru ce iti trebuie tie.
http://www.contabilitate-audit.com/expert-contabil.html

Iar mai jos e o lista cu experti, pe cateva pagini unde poti gasi experti contabili autorizati CECCAR.
http://www.just.ro/MeniuStanga/Listapersoanelorautorizate/Expertijudiciari/tabid/160/Default.aspx


Lunaintrestele

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #3 : Miercuri, 24 Martie 2010, 21:50 »
te intereseaza din Bucuresti?

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #4 : Joi, 25 Martie 2010, 09:52 »
te intereseaza din Bucuresti?

Eu cred ca din Bucuresti avand in vedere ca a dat sediul sindicatului!
Pe lista de experti pe care am afisat-o eu sunt  experti din toata tara.
 :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #5 : Joi, 25 Martie 2010, 20:13 »
te intereseaza din Bucuresti?
Din Bucuresti, desigur si multumesc.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #6 : Joi, 25 Martie 2010, 20:14 »
Buna seara. Va rog frumos, ajutati-ma in gasirea unui expert contabil pentru sindicatul din care fac parte, pentru organizarea si tinerea evidentelor contabile, intocmirea situatiilor financiar-contabile, bilantul contabil si  semnarea situatiilor contabile. Sunt o persoana f. serioasa, de cuvant. Si cei din concuderea sindicatului, de asemenea. Sindicatul are sediul pe Cal. Calarasilor nr. 248, bl. S19, et. 11, cam. 11, sector 3, Bucuresti. Va multumesc anticipat si astept cu mult interes un raspuns. Numai bine.


Luciamanta, am gasit pe net aceasta firma de experti contabili. Uitate peste preturile lor si eventual cere-le o oferta personalizata pentru ce iti trebuie tie.
http://www.contabilitate-audit.com/expert-contabil.html

Multumesc mult de tot pentru informatii. O seara minunata, cu bucurii!

Iar mai jos e o lista cu experti, pe cateva pagini unde poti gasi experti contabili autorizati CECCAR.
http://www.just.ro/MeniuStanga/Listapersoanelorautorizate/Expertijudiciari/tabid/160/Default.aspx



luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #7 : Joi, 25 Martie 2010, 20:22 »
Buna seara. Am o problema complexa de sanatate care implica afectarea mai multor glande si anume: tiroida, hipofiza, glandele genitale, pancreasul. Pe scurt as avea nevoie urgenta de un endocrinolog f. bun, care sa ma echilibreze. Daca stiti si un ginecolog f. bun, va rog sa imi dati de stire (mi s-a propus histerectomie totala cu anexe cu tot). Sunt operata partial de tiroida, am un adenom hipofizar, fac hipoglicemii, am sangerarri abundente de multe luni de zile (endometrioza genitala, fibrom uterin). Daca ma puteti ajuta, as fii f. fericita. Va multumesc si va pup!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #8 : Joi, 25 Martie 2010, 20:30 »
Multumesc mult de tot pentru informatii. O seara minunata, cu bucurii!


Ma bucur ca ti-am fost de ajutor, luciamanta! Si tie o seara buna!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #9 : Joi, 25 Martie 2010, 20:45 »
Buna seara. Am o problema complexa de sanatate .......Pe scurt as avea nevoie urgenta de un endocrinolog f. bun, care sa ma echilibreze. Daca stiti si un ginecolog f. bun, va rog sa imi dati de stire .......
 Va multumesc si va pup!

Am citit mesajul tau, deja am si intrebat pe cineva.
Voi reveni!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #10 : Joi, 25 Martie 2010, 20:50 »
Buna seara. Am o problema complexa de sanatate .......Pe scurt as avea nevoie urgenta de un endocrinolog f. bun, care sa ma echilibreze. Daca stiti si un ginecolog f. bun, va rog sa imi dati de stire .......
 Va multumesc si va pup!

Am citit mesajul tau, deja am si intrebat pe cineva.
Voi reveni!
Multumesc mult de tot

marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #11 : Vineri, 26 Martie 2010, 08:13 »
Mi-a transmis awana mesajul tau @luciamanta. Recomand Spitalul Municipal, Dr. Radoi Cristian sef clinica ambulatoriu. Tel.021.318.05.15 / 113

Sanatate multa, daca ai nevoie de ajutor Id-ul meu de mess este public si putem dicuta, eventual la telefon.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #12 : Vineri, 26 Martie 2010, 21:42 »
Mi-a transmis awana mesajul tau @luciamanta. Recomand Spitalul Municipal, Dr. Radoi Cristian sef clinica ambulatoriu. Tel.021.318.05.15 / 113

Sanatate multa, daca ai nevoie de ajutor Id-ul meu de mess este public si putem dicuta, eventual la telefon.
Multumesc foarte mult pentru ajutor. Esti f. sufletista! Sanatate si numai bine, mai vorbim.

marcutza

  • Vizitator
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #13 : Sâmbătă, 27 Martie 2010, 08:18 »
nu ai pt ce, oricand @luciamanta, multa sanatate si putere !

Offline raisa29

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 70
Re: Anunturi ale userilor
« Răspuns #14 : Duminică, 28 Martie 2010, 11:16 »
Buna,

Pt doamna Lucia:

Va recomand un dr ginecolog extraordinar,doamna Andreea Vulturu,de la spitalul Giulesti,poti sa faci programare la clinica de planning familial din cadrul spitalului.Are program numai miercurea dupa amiaza.dar se duce si la un cabinet particular,dar nu stiu care este.Lucreaza cu dr Marinescu.Iti recomand cu mare caldura.O zi cat mai placuta.