Autor Subiect: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017  (Citit de 42752 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Octy1958

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #165 : Luni, 30 Ianuarie 2017, 15:40 »
Multumim Gigi pentru timpul minunat petrecut si multumesc tuturor pentru cat de bine m-ati facut sa ma simt in prima mea excursie.
Si pasii in zapada dar mai ales festivalul au fost atat de frumoase incat cuvintele sunt de prisos, trebuie sa participi ca sa simti ce am simtit noi.  :flori: :applause: O0

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #166 : Luni, 30 Ianuarie 2017, 19:41 »
Buna seara tuturor! M-am simtit foarte bine in aceasta excursie! Multumesc celor care au organizat, ghizilor si colegilor de drumetie!  :thumbup:

Offline eugenbr

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #167 : Luni, 30 Ianuarie 2017, 19:44 »
Buna seara ,felicitari organizatorilor ptr excursie si multumesc ptr poze sunt SUPER ,salutari colegilor de plimbare.

Offline eugenandrei

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 153
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #168 : Luni, 30 Ianuarie 2017, 21:46 »
Am fost de cateva ori in excursii cu Singles Camp, dar aceasta a fost cea mai frumoasa actiune din cele la care am participat eu. Atmosfera a fost fantastica,participantii au fost minunati si ne-am distrat de minune. Va multumesc tuturor pentru 3 zile minunate si sper sa ne revedem curand!

Offline Lavy

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 157
  • Let's do it!
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #169 : Marți, 31 Ianuarie 2017, 11:04 »
Am revenit si eu :D.
A fost superb, peisajul superb, distractia nemaipomenita, oamenii minunati si vremea a fost superba.
Multumesc Gigi si Samiza pentru tot!
Salutari colegilor de excursie.

P.S. O sa postez ceva poze dupa ce le sortez  :)...si o sa le trimit tuturor.

Ce nu te doboara te face mai puternic -  Nietzsche

Offline danieladimitrescu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #170 : Marți, 31 Ianuarie 2017, 17:08 »

  Buna tuturor
 Doresc sa transmit si eu multe multumiri organizatorilor pentru excursia super frumoasa, mi-am facut cunostinte noi, m-am incarcat de optimism.A fost o excursie reusita cu de toate si socializare si plimbare si urcare si distractie.
Pe langa frumusetea zapezii, a pasilor in zapada, lolele de care nu mai vorbesc, nici nu stim ce se petrece in tara asta in unele comunitati...
Cel mai mult m-a impresionat ...surpriza pe care dl Gigi ne-a facut-o cu vizita la Radu.
A fost cea mai buna demonstratie a ceea ce inseamna Single Camp. Unitate, coeziune de grup, prietenie, veselie. A fost super cum un grup asa mare a fost alaturi de unul dintre cei fosti in Single Camp si cum si acesta s-a bucurat mult de grup,manifestand ospitalitate deosebita.
Ma bucur mult si de noile cunostinte cu care sper sa ne revedem si in alte actiuni.
Mi-a parut bine sa fiu in grupul Pasi in zapada, doresc tuturor toate cele bune! :applause: :applause:

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #171 : Marți, 31 Ianuarie 2017, 23:08 »
Inca o actiune superba , cu oameni veseli si minunati  :smitten: Din punctul meu de vedere le numesc actiuni deoarece nu se compara cu o excursie organizata de o agentie de turism si de fiecare data pe langa punctele prezentate , mereu se iveste macar o surpriza , de data aceasta cateva ... pentru mine  :D

Dragilor,   frumusetea acestui grup este tocmai faptul ca poti veni singur, “singurea”,  nu trebuie sa vi insotit, asa cum am vazut in aceasta actiune , iti faci aici prieteni  si nu cred ca ma poate contrazice careva din cei care au participat … poate o mica exceptie .
Nu trebuie decat sa fi un pic sociabil , sa iesi din carapace  sa ai puterea de a deschide gura macar sa raspunzi atunci cand esti strigat . :(

Lasi acasa titulatura de domn si doamna, renunti la cuvantul “dumneavoastra “ , te prezinti pe numele mic   (bine , cu mici exceptii “Bujorel  e Bujorel ,  aa apropoo mai este cineva care nu a auzit de  Bujorel? ) iti iei pantofiorii de dans , rucsacelul de voie buna si garantat te intorci acasa fericit si dornic sa participi la o alta actiune singles camp.
   
Multumesc “Profesionistilor “pentru fotografii, mai astept si altele , poate apare si cea in care am inotat in zapada.. ;D ;D , din pacate , cum eu sunt un super fotograf nu am facut decat cateva fotografii …, nu stiu cu ce o sa particip la concurs. :giggle:




Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #172 : Joi, 02 Februarie 2017, 11:20 »
Stie cineva pe ce adresa de e-mail pot sa ii trimit pozele si lui Gigi?

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel

Offline f-1969

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 74
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #174 : Joi, 02 Februarie 2017, 15:22 »
Multumesc.

Offline Lavy

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 157
  • Let's do it!
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #175 : Joi, 02 Februarie 2017, 17:21 »
Poze din excursie :)
Ce nu te doboara te face mai puternic -  Nietzsche

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #176 : Vineri, 03 Februarie 2017, 11:22 »
Ce frumos sa retraiesti acele clipe ... :smitten: :smitten:

Offline eugenandrei

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 153
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #177 : Vineri, 03 Februarie 2017, 14:32 »
Cateva poze si de la mine :)











Offline danieladimitrescu

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: "Pasi in zapada". Festivalul Lolelor 27 - 29 ianuarie 2017
« Răspuns #178 : Vineri, 03 Februarie 2017, 15:00 »
Foarte frumoase poze multumim!! :)