Autor Subiect: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016  (Citit de 25111 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Alintata

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #15 : Marți, 22 Noiembrie 2016, 18:51 »
1. Simona C.
2. Oana P.
3. Nurdan Z.
4. Farcas V.
5. Emanuel D. (urcare din Brasov)
6.Adriana R
7.Dana P.

Offline Paula Moise

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #16 : Marți, 22 Noiembrie 2016, 20:01 »
Buna ziua! M-am decis greu ... Ne vedem la Sibiel!

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #17 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 12:07 »
Buna,
   As dori sa ma inscriu si eu la aceasta actiune. Voi veni de la Constanta si as vrea sa merg cu microbuzul de la Bucuresti catre Sibiel. Care ar fi ora de plecare a microbuzului din Bucuresti si de unde? Am nevoie de aceste informatii deoarece nu I-mi dau seama daca reusesc sa ajung in timp util la Bucuresti.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #18 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 13:08 »
Veti pleca in jur de ora 9.30 din Statia de benzina Mol Pacii, B-dul Iuliu Maniu (fost Militari).

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #19 : Miercuri, 23 Noiembrie 2016, 21:37 »
  :yeah: Merg si eu cu voi!!!!!!!! ;)
1. Simona C.
2. Oana P.
3. Nurdan Z.
4. Farcas V.
5. Emanuel D. (urcare din Brasov)
6.Adriana R
7.Dana P.
8. Violeta S

Offline delphin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #20 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 16:08 »
Buna,

As veni cu drag, sint noua in comunitate si e un prilej bun de cunoastere.
Am o intrebare, de citiva ani o tot pun cind e sa merg undeva unde masa e inclusa in pret: pentru vegetarieni este alternativa culinara? si care sa fie incadrabila in pret?
Toate cele bune sa fie,
Gabriela

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Ma 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #21 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 17:03 »
Buna,

As veni cu drag, sint noua in comunitate si e un prilej bun de cunoastere.
Am o intrebare, de citiva ani o tot pun cind e sa merg undeva unde masa e inclusa in pret: pentru vegetarieni este alternativa culinara? si care sa fie incadrabila in pret?

Delphin(asule),

Esti noua si e foarte bine ca ai intrat in SinglesCamp (SC, vei mai vedea prescurtarea astea pe forum sau vei auzi pe cei mai vechi intrebandu-te "De cand esti in sece?"(ortografia este intentionata))!

Cand te vei mai invechi si dupa ce participi la actiuni la Sibiel (care este "casa SC"), ai sa vezi ca se poate gati orice... exista acolo un bucatar Adrian care face toate platourile acelea minunate pe care le vezi pozate in actiunile care s-au tinut la Sibiel (de ex Carnavalul sau Serbarile Toamnei si traditionala "Taiere a porcului" - zisa si "Prieteni noi de sarbatori").
Sunt sigura ca nu este o problema sa iti pregateasca ceva vegetarian daca asta ti-e dorinta...
Sunt sigura ca te incadrezi in pret, dar cel mai bine, aici raspund Gigi sau Samiza

Sa ne vedem sanatosi la Sibiel!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #22 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 17:35 »
delphin - am crescut niste purcelusi asa frumosi la Sibiel... ::) :) Au mancat doar de post, asa ca sunt vegetarieni...nu-i asa? Glumesc evident.  ;D ;D ;D Putem pregati orice...chiar si soric din legume.  ;D

Acum chiar las gluma la o parte. Poti veni cu toata increderea ca o sa-ti pregatim ce doresti... :)

Offline delphin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #23 : Vineri, 25 Noiembrie 2016, 18:10 »
...... Acum chiar las gluma la o parte. Poti veni cu toata increderea ca o sa-ti pregatim ce doresti... :)

ooook, pai atunci hai sa incercam o voie buna cu prieteni noi la Sibiel in 16-18 decembrie...
Vin din Abrud, mai vine cineva dinspre vest pe ruta Alba Iulia - Sebes - Sibiel ?
Toate cele bune sa fie,
Gabriela

Offline ValiF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #24 : Duminică, 27 Noiembrie 2016, 23:20 »
Va salut si vreau sa va spun ca dupa petrecerea de la Bucuresti (care pentru mine a fost prima petrecere in SC) sunt convinsa ca ne vom distra de minune la Sibiel.   :thumbup:
Abia astept sa se vedem/revedem.  *|*

Offline Alintata

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 56
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Buna seara, referitor la microbuzul cu care vom calatori, putem avea mai multe detalii, un nr de telefon?

Abia astept sa ne vedem!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Alintata, daca nu se aduna suficienti doritori, tariful/persoana este prea mare. Eu sper sa se mai adune...Costul , asa cum am explicat este 2000 RON si se imparte la numarul de persoane care aleg sa vina in acest fel. 

Offline delphin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #27 : Vineri, 02 Decembrie 2016, 01:35 »
Salut!  :)

sint cam decuplata de la ce se mai intimpla prin tara asta si eram convinsa ca pe 30 noiembrie pot achita sejurul la Sibiel, dar am aflat tirziu ca e zi libera si bancile inchise.
in concluzie...gata, s-a inchis lista, sau mai pot plati si miine?

va doresc un weekend fain, si daca nu ne vedem in 16-18, ne-om vedea noi cindva  :)
Toate cele bune sa fie,
Gabriela

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #28 : Vineri, 02 Decembrie 2016, 06:23 »
Delphin poti plati luni, fara probleme... :) Ne vedem la Sibiel *|*

Offline delphin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Re: Petreceri, voie buna si traditii in Maginimea Sibiului. 16 – 18 decembrie 2016
« Răspuns #29 : Vineri, 02 Decembrie 2016, 10:12 »
Oooo, super !  *|*
Toate cele bune sa fie,
Gabriela