Autor Subiect: Declaratie de iubire!  (Citit de 328415 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #735 : Miercuri, 18 Mai 2011, 19:15 »
Ii trimit si eu un gand bun, de SANATATE.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #736 : Miercuri, 18 Mai 2011, 19:16 »
@Magda, pt asa ceva...oricand/oriunde ...multa, multa putere si incredere...sa fie asa cum isi doreste !!!

ii declar tot suportul meu !

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #737 : Miercuri, 18 Mai 2011, 19:22 »
nu stiu daca aici este locul cel mai potrivit, dar totusi, aici am sa transmit gandul meu bun catre prietena mea de suflet MIERE RODICA "RASFATATA" aici printre noi, careia ii doresc sa treaca cu bine peste operatia pe care o va suferi maine, biopsia sa fie favorabila, si mai departe sa o vedem cat mai curand printre noi.

cu drag si de la mine un gand bun ...

Offline bi_anca

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 110
  • visele se pot implini...
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #738 : Miercuri, 18 Mai 2011, 20:26 »
"Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.  Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt."


Offline janeta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1730
  • carpe diem
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #739 : Miercuri, 18 Mai 2011, 20:51 »
Rodica iti tin pumnii din tot sufletul . musai va fi bine !

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #740 : Miercuri, 18 Mai 2011, 22:56 »

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/PoSbnAFvqfA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #741 : Joi, 19 Mai 2011, 02:38 »
Tin pumnii si eu Rodicai, mai ales ca am cunoscut-o la revelion. Rasfatata, sa vii sa ne rasfeti si pe noi :)

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #742 : Joi, 19 Mai 2011, 07:30 »
rasfatata ... ramane tot o rasfatat a tuturor sortilor :-*
te sarut si te imbratisez intr-un gand bun, frumoasa rasfatata!
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #743 : Joi, 19 Mai 2011, 09:25 »
@optimus, citeam de pe un link dat de tine pe topicul Jocuri.
mi-a placut enorm una din postarile de acolo(acel link), multumesc pt link.  :)

Dimineata

"Căldură.. Cald.. Caldă.. Mă distanțez leneș și scot mâinile afară. Geme ușor și se întoarce cu spatele: "Mi-e frig.."
Mă întind, mijesc ochii sprea ea și zâmbesc buzele a sărut... Mi-e dragă. Atât de dragă... Zâmbesc.. în piept, în minte, în tot eu, de drag, de ea, de zori de zi. Oare știe? Zâmbesc încântat de.. nush.. nu e dragoste.. e mai mult.. sau.. e altfel. E altfel.. Da. E altfel. Zâmbesc privindu-i gâtul gol. Zâmbesc  în mintea mea de parcă numai eu știu cât mi-e de dragă. Mi-e drag că ea nu stie :) E Frumos! Foarte frumos. Atât de frumos!  Ai simțit vreodata asta..? Ai zâmbit.. așa.. dimineața..? Lânga ea? Doamne, te umple!
Îi este frig.. Dar umerii și-i lasă goi... să-mi mângâi buzele de pielea fină și ușor fierbinte, în timp ce barbia-mi e îmbrăcată de un aer cald, aer de subpatură - parfum intim de ea.
Îi este frig... Îmi lipesc trupul îmbrăcând perfect poziția trupului ascuns în căldura așternuturilor. E ca și cum corpul ar avea ochi. Știi? Nu văd, dar genunchiul ușor rece, se asează singur între coapsele  fierbinți, mulându-se perfect în spatele genunchiului ei. Mâna dreaptă își găsește singură locul, sub sânul stâng de care se mângâie ușor cu fiecare respirație. Îmi lipesc piept și abdomen de spatele ei, iar nasul mi-l pierd undeva sub ureche..
Îmi ia palma și își acoperă sânul, ușor apăsat, cât să simt împungere și bătăi de inimă. Se împinge ușor cu fundul în mine cât să simtă împungere și puls. Rămânem așa înlănțuiți într-o excitare dulce-lascivă, senzuali, leneși... matinali..  O strâng cu drag, cu zambet, cu.. nici nu știu cum să zic.. :) și îmi țin respirația așteptând ritmul ei. E prea frumos să respir odată cu ea. Și e minunat când are nevoie de mai mult aer să am nevoie de mai mult aer. Știi ce spun? Înțelegi? Minunat!
E dimineață, într-un pat de femeie frumoasă. E dimineață și trebuie să plec și mi-e greu să mă desfac, să ies în frig și să respir singur. Dar trenul nu așteaptă. Mă despart ușor de trupul ei. Se ghemuiește și mai mult sub patură strângând puiul de pernă: "Ce faci..?" șopteste ușor răgușit... "Ce-mi faci..?" șoptea răgușit acum câteva ore în umbra nopții, a brațelor mele..
Mă îmbrac privind cocoloșul de pătură și mă uit cum e ea așa dulce pitită acolo acum, și căt de volputoasă, pasională, perversă chiar, era în același loc la doar câteva vise distanță de ceas. Îmi trag blugii și trag de timp. Clinchetul curelei îi deschide ochii.. Acel clinchet de cataramă.. Știi nu? :) Mă privește așa.. de parcă nu înțelege ce fac, ce se întamplă.. parcă nu îi pasă, parcă nu vrea să știe, parcă.. Ah! O ador, o sorb, îmi vine să.. pfffff :
"Plec, vino să te sărut."
Mă apropii și iși ridică ușor nasul de sub patură. Zâmbesc: "Nu acolo, proasto!" Zmulg pătura afundându-mi nasul rece între pulpele-i fierbiniți..
"Mi-e frig..."
"Te iubesc! Pa!"

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #744 : Joi, 19 Mai 2011, 09:36 »
mai vreau ... clinchet de catarama ...
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #745 : Joi, 19 Mai 2011, 09:38 »
tocmai ce l-am auzit... :-[

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #746 : Joi, 19 Mai 2011, 09:40 »
merg la magazin sa-mi cumpar o curea!
dar cine o inchide ...?
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #747 : Joi, 19 Mai 2011, 09:42 »
dar nu orice curea da ? ...
sa fie rabdatoare, intelegatoare, cumpatata si...ehe....cu clinchet

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #748 : Joi, 19 Mai 2011, 10:37 »
am invatat sa ma inchei singura ...
dar ... toate la timpul lor :-*

si daca tot m-am hotarat ... dau banii pe ea!

in cazul meu, totdeauna tonul a facut muzica! ;)
nihil sine deo

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Declaratie de iubire!
« Răspuns #749 : Joi, 19 Mai 2011, 10:40 »
@optimus, citeam de pe un link dat de tine pe topicul Jocuri.
mi-a placut enorm una din postarile de acolo(acel link), multumesc pt link.  :)



cu drag...:)