Autor Subiect: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017  (Citit de 18865 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #15 : Marți, 20 Decembrie 2016, 16:05 »
1. Emil B.
2. Dana S.
3. Gabriela A.
4. Iulia M.
5. Constanta D.
6. Maria S.
7. Gabriela I.
8. Simona C
9. RoxanaS
10 Carmen C
11. Steliana B.
nihil sine deo

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #16 : Marți, 20 Decembrie 2016, 20:30 »
Am vazut ca vineri se va organiza o seara de poveste ocazie cu care se pot lua si calendarele. Am comandat si eu dar din pacate nu sunt in Bucuresti vineri. Cum pot intra in posesia calendarului? S-ar putea sa fie date la revelion? Multumesc!

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #17 : Marți, 20 Decembrie 2016, 20:41 »
1. Emil B.
2. Dana S.
3. Gabriela A.
4. Iulia M.
5. Constanta D.
6. Maria S.
7. Gabriela I.
8. Simona C
9. RoxanaS
10 Carmen C
11. Steliana B.
12. Delia N.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #18 : Marți, 20 Decembrie 2016, 20:54 »
Am vazut ca vineri se va organiza o seara de poveste ocazie cu care se pot lua si calendarele. Am comandat si eu dar din pacate nu sunt in Bucuresti vineri. Cum pot intra in posesia calendarului? [...]

Poti sa trimti un email la singlescamp@mail.com cu adresa ta si le vei primi prin posta. Alta varianta este sa ti le dau direct, cu prilejul altei intalniri in Bucuresti.

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #19 : Marți, 20 Decembrie 2016, 21:50 »
1. Emil B.
2. Dana S.
3. Gabriela A.
4. Iulia M.
5. Constanta D.
6. Maria S.
7. Gabriela I.
8. Simona C
9. RoxanaS
10 Carmen C
11. Steliana B.
12. Delia N.
13. Cristina D.

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #20 : Miercuri, 21 Decembrie 2016, 19:46 »
Buna seara,

Multumesc Embo pentru raspuns. Varianta cu predarea personala cu ocazia unei intalniri in Bucuresti mi se pare cea mai buna. Mai mult, mi-as dori sa primesc de la tine calendarele - unul de birou si unul de perete- pentru ca stiu ca esti unul dintre cei care si-au adus o contributie importanta la realizarea lui. Mi-ar placea sa vad si colajul ce va fi prezentat vineri. Daca nu e prea mult, te-as ruga sa mi-l trimiti si mie. Multumesc mult!

Pentru comunitatea SC : Craciun fericit! Sa va aduca Mosul tot ce e mai bun si mai frumos!

Offline Angela B

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 85
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #21 : Miercuri, 21 Decembrie 2016, 21:20 »
Buna seara,

imi pare rau ca vineri seara nu mai sunt in Bucuresti ca sa pot sa vin la intalnire .EmBo Sper sa nu te incurc prea mult cu calendarul.
O sa urmaresc aici sa aflu cum pot sa intru in posesia lui. Eu sper sa va adunati cat mai multi vineri, sa petreceti cateva ore placute si
sa ne povestiti si noua cum a fost. Sarbatori fericite !!!

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #22 : Miercuri, 21 Decembrie 2016, 22:26 »
Observ ca sunt mai multe persoane care nu pot fi Vineri (ca si mine dealtfel) la inmanarea calendarului si vizionarea colajului. Ma intreb daca nu am putea face o noua intalnire in Ianuarie?  :angel:

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #23 : Miercuri, 21 Decembrie 2016, 22:50 »
Sper ca va exista o Seara de Povesti in Bucuresti si in ianuarie, probabil spre sfarsitul lunii si desigur ca atunci se vor putea distribui din nou calendare.

Offline EmBo

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 907
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #24 : Joi, 22 Decembrie 2016, 11:00 »
Pentru cine s-a inscris si nu a primit inca detaliile locatiei, trimiteti email pe adresa singlescamp@mail.com.

Offline arsel

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #25 : Joi, 22 Decembrie 2016, 21:13 »
buna Embo,
Din pacate nu pot veni la intalnirea de vineri. Am comandat un calendar de perete si unul de birou.
Astept sa le primesc prin  posta sau la o viitoare intalnire in ianuarie. Multumesc anticipat.In alta ordine de
idei, doresc sa urez tuturor prietenilor din SC Craciun fericit si un nou an cu bucurii si multe excursii! Va pup!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #26 : Joi, 22 Decembrie 2016, 21:17 »
Stiti ca exista un topic special pentru...urari, nu? :thumbup: :whistle:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,231.msg122719.html#msg122719
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #27 : Sâmbătă, 24 Decembrie 2016, 10:10 »
Sper ca nu v-am plictisit aseara cu "povestile" de pionerat din Singles Camp, cu felul cum s-a inceput, primele actiuni etc etc.  :)
Mi-a placut atmosfera de aseara - este o atmosfera asa cum o stiu dintotdeauna in intalnirile noastre - prietenoasa si calda. Pot sa spun ca ceaiul pe care il servesc acolo a fost foarte bun si aromat.

Am luat si calendarele. Au iesit bine. Fotografiile arata locurile prin care trecem in excursiile noastre si povestirile care le insotesc sunt inspirate. Ca o imbunatatire a felului cum este prezentat calendarul, in editiile viitoare,   ar fi bine ca fiecare fotografie  sa aiba explicatii - locul unde este realizata si cui apartine fotografia.

Ma bucur ca v-am cunoscut pe cei pe care nu i-am vazut pana acum. Cu ocazia asta am reusit sa mai identific cateva nick-uri cu persoanele - un adevarat challenge .  ;D

Abia astept sa ne revedem la o alta intalnire.  :)
Sarbatori frumoase !  :flori:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 24 Decembrie 2016, 15:25 »
Azi am discutat cu Emil si el a fost foarte incantat de atmosfera. Si am discutat de posibilitatea ca in ianuarie sa incepem cu Serile de poveste la Bucuresti. Promit sa fiu prezent, impreuna cu cateva...povesti.  :) Asa cum am mai spus, tin mult la proiectul acesta, sper sa gaseasca audienta si lumea sa participe. Locatia se poate inchiria cu exclusivitate in conditiile prezentei a cel putin 30 persoane...Si nu doar asta...Farmecul si reusita - este cel a unei sali pline...

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017
« Răspuns #29 : Sâmbătă, 24 Decembrie 2016, 16:24 »
Si mie mi-a placut intalnirea de aseara. Locul este frumos, ceaiul bun. Filmuletele cu imagini din excursiile Singles Camp ... faine. :thumbup: