Autor Subiect: Excursie Sinca Veche - Poiana Narciselor - Fagaras - Rasnov 19 - 21 mai 2017  (Citit de 9595 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline relirelisor

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Am plecat dintr-un Bucure?ti imbicsit ?i supraaglomerat c?tre un loc complet necunoscut departe de forfoteala ?i stress un adev?rat colt de rai :flori:
p?cat ca nu am stat mai mult

Offline alexia50

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Viata lucreaza in favoarea ta
Am reusit sa ne deconectam de la rutina zilnica ,atmosfera supraincarcata din Bucuresti.Am gasit in excursie muntii,aerul curat,linistea intrerupta doar de trilul pasarilor sau de zgomotul apei ,un grup care a "functionat" bine .Am schimbat pareri,am facut poze si am luat amintiri cu noi.Ne am amuzat impreuna ,am comentat impreuna ,ne am tinut companie la mesele zilei.Un program bine stabilit in care ne am atins targeturile.Ne am bucurat de ghizi bine informati peste tot.Nu am fost ca alte grupuri fara indrumari,care asistau la explicatiile ghizilor nostri.Cat despre Iulian,insotitorul  nostru de grup,a fost omniprezent.Mai ales cand era vb de imortalizat momente inedite oO... :dance:..In concluzie,un vot pozitiv din partea mea,mai ales ca a fost prima mea iesire de acest gen . :angel: :coolsmiley:   Iar acest fapt,m a incurajat sa ma inscriu la inca o excursie .

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Relirelisor si Alexia.... :thumbup: :applause:
E imbucurator ca voi, atat de nou intrate in club, ati avut grija sa impartasiti si pe forum ceva din experienta voastra noua. :)

Multumim!  :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline alexia50

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Viata lucreaza in favoarea ta
Suntem tot in asteptarea pozelor promise......... :whistle: :oops: