Autor Subiect: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017  (Citit de 7454 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #15 : Joi, 28 Septembrie 2017, 19:32 »
Drum bun tuturor... :love: :) :) :)

Offline 2nel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #16 : Joi, 28 Septembrie 2017, 19:55 »
  Multumim! Speram sa tina si vremea cu noi!  :dance: :dance: :dance: *|* *|* *|*
"Puterea se afla in momentul prezent",
 2nel

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #17 : Luni, 02 Octombrie 2017, 12:24 »
  Scary movie land...nu, nu Tara Luanei de fapt...o super calatorie, nu sunt sigura daca pe Pamant sau pe Luna, in anul 2017 e.n. sau i.e.n., zona e atat de stranie... Creatorul a experimentat lucruri acolo si-a lasat semne palpabile...Diana, daca n-a fost Luana insasi in alta viata, sigur a trait prin preajma ei...Oameni foarte interesanti in aceasta excursie, Lidia, la fel cum o stiam, onesta, atenta la ritmul grupului si la nevoile lui... Mentiune speciala si pentru driverul autocarului rosu, nou-nout, care ne-a condus lin pe serpentinele povestii.



















































Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #18 : Luni, 02 Octombrie 2017, 13:39 »
Nina, ca de obicei, harnicuta si prompta cu feedback-ul.
Stii ce-mi place la tine? ca postezi imagini, iar comentariile tale redau...starea traita de tine. De data asta, de exemplu, ai transmis bucurie si mister. Sau, bucuria misterului. :) :) :)
Cel putin la mine asa a ajuns.  :)
Hai, sa va fie de bine, dragilor!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #19 : Luni, 02 Octombrie 2017, 15:36 »
   Heeei, Alice, te salut cu drag, ma bucur ca intotdeauna reusesti sa-ti dai seama ce vreau sa transmit chiar daca am senzatia ca nu-mi iese mereu prea clar...Asa am incheiat periplul meu cu Singles Camp pe acest an, periplu inceput in Apuseni, apoi Ciucas, Cheile Nerei si Insula Samothraki. Multumesc cu aceasta ocazie organizatorilor nevazuti carora pot sa le spun ca pentru mine SC a reprezentat o poarta deschisa intr-un moment confuz in care se poate afla o femeie single la un moment dat in viata.

Offline 2nel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Un taram plin de mistere: Tara Luanei  29 septembrie - 1 octombrie 2017
« Răspuns #20 : Vineri, 13 Octombrie 2017, 22:11 »
 :love: :love: :love: 
                  Multumesc organizatorilor si totodata oamenilor calzi si minunatii pe care i-am cunoscut in misterioasa Tara a Luanei! O frumusete speciala a spatiului pe care rar o poti intalni!
                               
                              Astept cu nerabdare o urmatoare iesire la care pot subscrie!
                                                         
                                                 Toate cele bune dragilor,
                                                                2nel
"Puterea se afla in momentul prezent",
 2nel