Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului – drumetie la stana. 2 - 4 iunie  (Citit de 18900 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Oana Argaseala

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • I want to live while I'm alive.
Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.


Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Oana, rugamintea lui Admin era ca inscrierea pe listele de transport sa se faca personal si individual. Toti cei care participa la o actiune trebuie sa aiba un cont pe forum, este un aspect important pentru buna organizare a actiunilor.


Offline Oana Argaseala

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • I want to live while I'm alive.
Buna. Margo Cimpoiasu are cont. Am facut doar serviciul de a o trece pe lista pt ca momentan nu are acces la calculator.. Multumesc pentru intelegere.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Nu e nicio graba Oana, inscrierile se pot face pana inainte cu cateva zile de excursie. Pentru cei noi insa e bine de stiut ca aceasta inscriere personala pe listele de transport este importanta nu numai pentru comunicarea in cadrul actiunii ci denota si anumite aptitudini, esentiale pentru profilul membrilor SC.

Offline J_LO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.


Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2. Lorena T.

Offline Corneliu Ionescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Salutare tuturor,
Sunt proaspat inscris in acest club si pentru ca sunt pasionat de drumetii m-am inscris la aceasta excursie care se anunta a fi foarte placuta si interesanta. Mai ales ca nu am mai fost in zonele din itinerariu, asa ca va fi cu totul si cu totul o noutate pentru mine. Noutate atat ca locuri de vizitat, cat mai ales ca mod de intalnire si calatorie.
Am incredere ca va fi o excursie de neuitat. Sunt din Bucuresti, asa ca o sa ma trec si eu pe lista participantilor.
Va urez o zi frumoasa tuturor!
Corneliu

Offline Corneliu Ionescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.


Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2. Lorena T.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Bine ai venit, Corneliu! Cu siguranta va fi o experienta placuta, pe care iti vei dori sa o repeti. Eu am mai facut drumetii in zona dar traseele anuntate sunt o noutate si pentru mine, astept si eu cu nerabdare iesirea. Nu mai e chiar mult, sa ne vedem cu bine  *|*

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.


Transfer Sibiu - Raul Sadului
1. Diana L.
2. Lorena T
3.Mihaiela. V.
:)

Offline michaela.mami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
pls, intrebare: am uitat la ultima rata sa platesc diferenta de 30 lei pt transport din sibiu. Ce fac? Mai fac o plata, sau pot plati la locul de imbarcare?
:)

Offline abilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Buna ziua
Astazi am primit si eu pe mail anuntul cu excursia si imi doresc de foarte mult timp sa ajung in Marginime, dar nu am reusit
Iata ca acum s-a nimerit!
Vad ca mai sunt locuri, cel putin asa pare, maine voi face plata avansului
Am mai fost cu  Singles Camp anul trecut
Maine , dupa ce fac plata avansului si am confirmarea inscrierii, ma voi trece pe lista pentru Bucuresti
O zi placuta tuturor!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Incet-incet ne strangem, dupa entuziasmul celor care ne-am anuntat prezenta se anunta o iesire pe cinste  :yeah:
Referitor la listele de transport, e de preferat sa le preluati cu copy-paste si nu cu citat.

Offline abilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Am revenit
Astazi am facut si eu plata avansului si completez lista pentru Bucuresti astfel:

Transport Bucuresti - Raul Sadului


1. Argaseala O.
2. Alina O.
3. Barcan A.
4. Cimpoiasu M.
5. Corneliu I.
6. Cristina G.

Offline abilica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Krondia am fost impreuna si in Fagaras anul trecut cu Lidia....sper sa ne recunoastem
Dupa id evident ca nu am habar

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Am inteles ca este sfarsit de lista...Mi se spunea din agentie ca mai este un singur loc la baieti...