Autor Subiect: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017  (Citit de 16587 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #15 : Duminică, 20 August 2017, 03:03 »
Costin,

Exista o postare a lui Gigi pe link : Petrecere la malul marii, in care mentioneaza ca se va ocupa cand revine in tara pe la sfarsitul lunii august. Cu drag, Mire!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #16 : Duminică, 20 August 2017, 07:09 »
Da, are dreptate mirelam. Pe link-ul cu Petrecere la malul marii, Raspuns#6
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2501.0.html
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #17 : Miercuri, 23 August 2017, 21:18 »
Buna seara!Mi se pare ca a trecut foarte mult timp de cand nu am mai fost cu oamenii frumosi din SC.Doua luni si inca doua s-au poate mai putin pana cand ne vom revedea.Drum bun si petreceri frumoase pentru cei care mai merg in actiuni ale SC.Cu drag
anca bv

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #18 : Marți, 12 Septembrie 2017, 12:39 »
Si Brasovul va fi la petrecere. Abia astept  *|* *|* *|*
Andreea

Offline Curca Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #19 : Marți, 26 Septembrie 2017, 11:57 »
Buna ziua!Mai aveti locuri,la petrecerea din 25 noiembrie din BUCURESTI?multumesc
BUNA!

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #20 : Marți, 26 Septembrie 2017, 12:53 »
Nu apare inca scris la acest eveniment ca nu ar mai fi locuri. Asa ca, trebuie sa  te inscrii, astepti confirmarea, faci plata, apoi iti pregatesti pantofiorii de dans (vorba Rodicai)    *|*
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Curca Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #21 : Marți, 26 Septembrie 2017, 13:44 »
OK,merg sa trimit banii!
BUNA!

Offline Ica22

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #22 : Marți, 03 Octombrie 2017, 21:24 »
M-am tot gandit si am zis ca pot arunca totusi o intrebare. Inca nu am fost in nici o excursie insa am achitat-o integral pe cea de la Sighisora deci categoric voi fi acolo. Daca nu e prea tarziu si mai sunt locuri pot participa si eu la petrecerea de la Bucuresti din 25.11? Nu cer derogare, doar intreb.

Multumesc!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #23 : Miercuri, 04 Octombrie 2017, 10:55 »
Ica, teoretic, da, tinand seama ca petrecerea e dupa actiunea din Sighisoara. Practic, doar Gigi iti poate da raspunsul corect. Dar cred ca e prins cu o noua plecare.
Sau, poti astepta si te inscrii cand te intorci din Sighisoara.  :thumbup:
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #24 : Sâmbătă, 07 Octombrie 2017, 17:06 »
La aceasta actiune mai sunt locuri diponibile doar la barbati.

Offline DanaP

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #25 : Marți, 31 Octombrie 2017, 13:08 »
Buna ziua, eu nu mai pot veni la acest eveniment, daca cineva doreste , as fi bucuroasa pentru acea persoana. Daca nu mai sunt cereri , asta e. Cu drag, Dana Petrof.
Dana P

Offline moniq

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #26 : Marți, 31 Octombrie 2017, 16:03 »
Daca se mai poate si nu e prea tarziu, as putea veni eu la petrecere.Se poate?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #27 : Joi, 02 Noiembrie 2017, 14:18 »
Am primit cateva mesaje de ...nerabdare in a afla locatia, da, stiu ca toti cei inscrisi asteapta Email-ul nostru de anuntare. Pe care intradevar l-am promis cu 30 de zile inainte de petrecere. Va rog insa sa mai aveti un pic de rabdare si sa tineti cont de urmatoarele lucruri:

- am rugat in mod special, ca in cazul petrecerilor, sa fie pastrata confidentialitatea locului de desfasurare. Altfel ce rost ar mai avea anuntarea Email a fiecarui inscris, munca ce ne ia cateva ore bune? Mi-ar fi foarte simplu sa postez aici locatia si cu asta gata, am terminat. Dar nu uitati ce vreau eu: ca aceste evenimente sa nu se transforme in prilej de "bagat degetul in apa sa vedem daca e calda", de "intalnire tip matrimonial", de "hai sa vedem si noi ce e acolo". Ci sa fie intalniri, cunoasteri, comunicari "INTRE CEI CARE AU PARTICIPAT LA EXCURSIILE NOASTRE".
La Constanta nu s-a intamplat asa. S-au transmis informatii in grupuri whatsapp, fara a se verifica daca toata lumea din acel grup este inscrisa in excursie. S-a mai si trantit un mesaj pe forum cu locatia, l-am sters eu dar au trecut ceva ore...In situatii din astea te miri cine apare: persoane din afara SC, sau inscrise care insa nu au trecut prin nici un filtru, poate chiar eliminati din grup in urma unor atitudini nepotrivite in excursii.
Cum "dari din astea de veste" nu pot ramane fara rezultat la Constanta a aparut o domnisorica (am inteles ca ar mai fi participat, deci nu avea nici o restrictie in a se inscrie - de acum insa are una totala), netrecuta pe nici o lista, care a spus ca ea nu are de ce sa plateasca meniul pt ca a venit "doar sa se distreze", nu sa manance sau sa bea.  :uglystupid2: Mai oameni buni, intelegeti va rog efortul nostru, s-a facut in agentie toata treaba asta de a tine evidenta incasarilor, de a achita avansuri, fara nici un beneficiu, si tot ce am rugat a fost discretie, una explicata de ce...E greu, sa tineti pt voi personal o astfel de informatie, unde se tine petrecerea?

- daca ar face cineva un grafic cu listele de inscrieri la evenimente in special, s-ar speria catefort se face din agentie pt "scoate-l pe unul, pune-l pe altul". Chestia asta cu inscrierea la impuls, fara a te asigura ca vrei, ca esti liber, ca poti atunci...si apoi sa spui ca nu mai pot merge acolo, dar nici di'ncolo, ohh dar din la aia....nu indica un profil prea asemanator cu cel pe care ni-l dorim aici. Si asta nu ar fi singurul necaz, cel cu incompatibilitatea de profil, mai este si frecatul asta de liste, care nu-ti da posibilitatea de informare unitara. Sa vedem ce se intampla. Eu ma asez la masa, cer lista din agentie pentru a incepe sa transmit Email-uri one-by-one, pt a mentine confidentialitatea celor inscrisi. Ce aflu din agentie, ca lista nu e finala, ca 3-4 nu mai stiu daca vin, cauta inlocuitori, doi au zis ca au gasit dar inca nu au comunicat. Si atunci eu cui sa-i transmit Email? Nu ma pot aseza de 3 ori la masa sa fac treaba asta, pt ca am foarte alte multe lucruri de facut, sunt plecat din tara majoritatea timpului. Si trebuie sa astept pana am o lista cat de cat finala. Asa va rog si pt mai multa responsabilitate la inscriere

- comunicarile pe care le facem, sunt in timp, chiar daca amanate fata de ce am promis si nerabdarea este in crestere. Trebuie insa sa intelegeti ce am scris mai sus si de asemenea si ca avem multe-multe de facut, deci nu e vorba de delasare, amanare sau altceva. In timpul de la comunicare pana la desfasurare este suficient timp pentru a va pregati... :)

Intre Sighisoara, unde o sa plec astazi si ma intorc duminica seara si miercuri - cand plec in Ungaria o sa fac tot posibilul sa transmit Email-urile din informare. Pana atunci insa nu mai trimiteti in agentie Email-uri cu impuneri de standarde si alte din astea...OK?

Offline mviorica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #28 : Vineri, 03 Noiembrie 2017, 08:58 »
Buna,

Mesaj pt Dana Petrof: as veni eu in locul tau, daca mai este oferta valabila (in caz ca nu te-ai razgandit sau nu ai gasit deja inlocuitoare). Te rog sa ma anunti daca se poate si cum procedam cu plata.

Multumesc,
Viorica

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #29 : Marți, 07 Noiembrie 2017, 12:57 »
Am pregatit textul de Email si mesajele catre voi sunt in bloc start. In cca 3 ore toti cei inscrisi o sa le primeasca. Daca pana deseara la 19.00 nu v-a sosit mesajul meu, scrieti-mi pe office@singlescamp.ro si retransmit.