Autor Subiect: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017  (Citit de 16586 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

CristianT

  • Vizitator
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #45 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:37 »
mda, ai si tu dreptate. Dar, nu-ti fa griji. Sigur va orienteaza cei de acolo. Sau te orientezi dupa...lumini, muzica, galagie :)
Daca nimeresti la alta petrecere, asta e. Am auzit si cazuri de persoane care au nimerit la alta nunta, dar s-au distrat foarte bine  :2funny:

Cred ca a gresit Gigi. Anul trecut a fost in cladirea cu hotelul. Care e 1 care 2 nu conteaza. Conteaza ca e in cladirea cu restaurantul.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #46 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 10:43 »
Asa e. Ce inseamna mintea analitico-sintetica de barbat - extrage esentialul.  :thumbup:
Noi, femeile ne incurcam in amanunte.  ::)

 :kissing: :kissing: :kissing: :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #47 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 12:59 »
Buna petrecaretilor! :)
Cladirea 1, sau 2, vedem noi ;)
Sigur ne gasim noi :D
Important e ca, din auzite :giggle: , se va strange o gasca superrr :thumbup:
Asta inseamna ca si petrecerea va fi superrr, nu?!  :yeah: :dance: *|*
Pantofiorii de dans, bifat  ;)
Voia buna in ruscac, bifat ;)
Asa ca, ne mai  ramane putin timp pana diseara, cand o s-o facem lata :yeah: , in sensul bun, bineinteles  :giggle:

CristianT

  • Vizitator
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #48 : Sâmbătă, 25 Noiembrie 2017, 16:12 »
Asa e. Ce inseamna mintea analitico-sintetica de barbat - extrage esentialul.  :thumbup:
Noi, femeile ne incurcam in amanunte.  ::)

 :kissing: :kissing: :kissing: :kissing:

Hai hai lasa periuta ca nu tine! :)

Offline monica.deaconeasa

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 101
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #49 : Duminică, 26 Noiembrie 2017, 10:44 »
buna dimineata. a fost o petrecere foarte frumoasa. multumesc Gigi si colaboratorilor pt tot efortul depus.

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #50 : Duminică, 26 Noiembrie 2017, 11:44 »
Buna! Ploiestiul a ajuns cu bine asta noapte, doar un pic de ceata pe traseu. si ce-i mai important, fara politie. Multumesc si eu celor care s-au ocupat de organizare, datorita efortului lor am avut o seara frumoasa si am reintalnit multi oameni dragi. Sa ne vedem cu bine la urmatoarea actiune!

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #51 : Duminică, 26 Noiembrie 2017, 14:20 »
Buna tuturor, cunoscuti, sau necunoscuti ;)
Daaa, asa e, chiar a fost o petrecere pe cinste :yeah:
Am dansat, ne-am distrat, a fost superrr fain! :dance: *|*
Totul a fost trait la maximum! :D
Trairile au fost atat de intense, incat pana si podelele s-au umezit  :giggle:
Pe bune! La propriu, nu la figurat!
Si nu numai ca am dansat si m-am distrat la maximum, tot la maximum a fost si  bucuria de a revedea atatia oameni dragi! :kissing:
Din cate am inteles, si aceasta petrecere la Bucuresti, va intra in traditia atat de bogata a SC :applause:
Super faina idee!
Multumesc Gigi, Samiza, Lidia, si tuturor celor care au muncit pentru ca aceasta petrecere sa existe :bow: :flori:
Sanatate multa va doresc si zile cu spor in toate  :angel:
Siii, abia astept sa ne revedem la Revelion :yeah: :dance: *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #52 : Duminică, 26 Noiembrie 2017, 19:25 »
Astazi m-am trezit la 7.00, desi...sunt in vacanta. Si ma gandeam cum a iesit, cum s-a incheiat petrecerea. Nu vedeam inca nimic postat nici pe fb, nici pe forum...Apoi am realizat... ::) Acolo era doar 2.00 si ma gandesc ca petrecerea era inca in toi...Asa ca am asteptat cu nerabdare sa ajung la hotelul din Puket, sa am net, sa citesc “stirile”. Am primit ceva vesti, am citit ce s-a scris si aici...

Pentru aceasta petrecere vreau sa multumesc in numele meu si al vostru, celor care ati participat, Lidiei, care a facut efortul sa vina din Iasi pentru a reprezenta organizatorii Singles Camp.

Apoi cuvinte de multumire celor din echipa de gazde, tin sa remarc ca si-au oferit neconditionat si imediat sprijinul si dupa ceea ce am vazut in fotografii, au fost foarte implicati.

Ce sa spun, genul acesta de actiuni, ar trebui sa-si atinga tinta. Aceea sa va cunoasteti cei din ziona, sa va reintalniti dupa excursii, sa se stranga mai mult grupul, sa ia asa cum imi doresc eu mult, forma unui mare club. Aveti sprijinul meu, al agentiei, al oamenilor care s-au dedicat alaturi de mine acestui proiect.

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #53 : Duminică, 26 Noiembrie 2017, 22:46 »
Buna seara tuturor,

A fost o petrecere pe cinste, premergatoare sarbatorilor, cel putin eu asa am simtit-o...cu emotie si cu bucuria de a revedea oameni dragi si de a cunoaste pe cei mai noi; timpul s-a scurs extrem de repede si petrecerea s-a terminat, insa am avut "sansa" de a-mi uita plasuta cu pantofi  :faint: la restaurant, asadar, m-am intors (eu fiind din Bucuresti) sa ii recuperez, azi pe la pranz, si asa am mai schimbat impresii cu cei care erau inca la hotel.  :yeah:

Pe scurt, noi, petrecaretii, cu muzica buna, papa bun, dancing, pantofi recuperati, iar vinul...storcator de povesti  :thumbup:

Multumesc voua, Gigi, Samiza, Lidia!

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #54 : Luni, 27 Noiembrie 2017, 02:13 »
A iesit o petrecere pe cinste si din cite vad, numarul amatorilor de astfel de petreceri creste de la an la an. Deci se merita astfel de actiuni! E relaxare si prietenie, e foarte bine. Ne-am intilnit cunostinte dragi din excursiile avute peste an. A fost foarte bine si organizarea super. Multumim Lidia si in primul rind Multumim Gigi si Sarmiza! Chiar asa Gigi, clubul...de Bucuresti, doreste cit mai des, peste an, astfel de petreceri. Normal...cit de des se poate, mai ales in perioada "mohorita" de toamna iarna. Pt. ca vara excursiile sunt pe primul loc!  :applause:*|*

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #55 : Luni, 27 Noiembrie 2017, 20:56 »
Buna seara.Ninge, ninge ca-n povesti in Brasov.Aseara dupa ce am ajuns acasa,inca eram sub actiunea bucuriei de revederea oamenilor dragi din SC.M-am simtit foarte bine.Totul a fost la superlativ,in afara apei de pe jos :) Astept sa treaca timpul mai repede sa ne revedem si la Gura Raului.Deci pana atunci va doresc numai bine.Multumesc organizatorilor
anca bv

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere in Bucuresti 25 noiembrie 2017
« Răspuns #56 : Marți, 28 Noiembrie 2017, 08:19 »
Hai hai lasa periuta ca nu tine! :)

Adica, de ce e pusa la indoiala sinceritatea mea? :coolsmiley: Ciudat, in ziua cu pricina, am fost suspectata de acelasi lucru si in alt context.  :((
 ::)

On topic - ma bucur sa vad ca a fost o petrecere apreciata si reusita. :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.