Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016  (Citit de 40044 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mariana Dinescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
  • Mariana
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #135 : Luni, 05 Decembrie 2016, 12:16 »
Buna! Buna!
Minivacanta de la Tg. Mures a fost minunata. Atat ptr locatie, plimbari, vizite, Parada militara de 1 Decembrie, atmosfera...
Au fost seri minunate cu multa voie buna si dans...cu surpize...
As fi vrut sa scriu mai multe...dar..nu pot spune decat ca mi-a parut rau ca s-au terminat cele 4 zile de vacanta. Sper din tot sufletul ca ne vom reintalni cu ocazia altor activitati.
Multumesc SingleCamp...multumesc Lidia ptr organizarea acestei minivacante pe care nu o voi uita...
Acum...abia astept Revelionul de la Odorhei!
Va urez tuturor Sarbatori fericite si...nu uitati sa va puneti diseara ghetele la geam! :)
Mariana  *|*

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #136 : Luni, 05 Decembrie 2016, 13:54 »
Sintetizand,voi m-ati facut important; cu voi, nu am sa mai fiu niciodata un singur; acum am o familie  mare, frumoasa, desteapta si devreme acasa;va iubesc in cel mai patimas mod posibil. Va multumesc ca sunteti , de acum, parte din restul vietii mele.
Cu dragoste, L

Offline Silvalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #137 : Luni, 05 Decembrie 2016, 16:18 »
Desigur, locuri/locatii, sunt multe, unele dragute, altele minunate......dar cele in care se afla Leo, Cristi, Lumi, Lili, Cori, mirela, Antoaneta, Puiu, Violeta, Cami,Radu si toti ceilalti (va rog sa va simtiti inclusi in lista chiar daca nu v-am numit), apoi....acel loc este desavarsit!

Offline Violeta_br

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #138 : Luni, 05 Decembrie 2016, 19:24 »
Exceptionale fotografiile Violeta...Exceptionale! Ar trebui urcate direct pe site si cu siguranta ar lua premiu la concursul nostru de fotografie!

Ma bucur mult ca v-ati simtit bine, ca ati petrecut 4 zile de minivacanta intr-un loc care mie mi-a placut mult! Hotelul cu SPA-ul si clubul, gradina zoologica, centrul orasului, gradina zoologica...Sunt convins ca ati fost o gasca faina, se simte din feed-back-uri si din ce am vazut pe facebook!


Multumesc, Gigi! Daca Emil le accepta in forma de Google Photos album, cu mare placere. :-)

Offline Edu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #139 : Marți, 06 Decembrie 2016, 09:04 »
Minunati oameni, minunata atmosfera, excelenta locatie (cu exceptia scarilor din zona Spa!).
Cu adevarat pot confirma ca s-a inchegat o prietenie adevarata, cinstita si onesta intre marea majoritate a grupului. Cu adevarat am fost si suntem ,aproape toti, pe aceeasi lungime de unda; motiv pt care avem si programate intalniri comune pt perioada care urmeaza.
Multimim organizatorului care a reusit sa ne stranga si sa ne confirme ca mai exista valoare umana, sincera, curata, dezinteresata si de foarte buna calitate!
La multi ani tuturor Nicoletelor si Nicolailor !

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #140 : Marți, 14 Noiembrie 2017, 08:49 »
Bai Edu, dar frumos le mai zici, tu , tata! :crazy2:

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #141 : Joi, 07 Decembrie 2017, 01:47 »
Dupa atatea vorbe frumoase, si momente petrecute in compania unor oameni deosebiti in centrul SPA sau in clubul hotelului la petrecerile cu dans intens si voie buna eu chiar nu stiu ce sa mai adaog. A fost minunat si m-am simtit extraordinar!
Asadar, drept "multumire", ma pregatesc sa revin in mijlocul vostru  :yeah: la petrecerea de Revelion, sa o facem si mai lata si sa "incingem" ringul de dans asa cum nu a mai fost la nici o petrecere de pana acum :dance: avand in vedere ca urmeaza cel mai mare si numeros eveniment de pana acum :thumbup: si sa petrecem alte zile de invidiat impreuna!
Deci, doamnelor, domnisoarelor si domnilor - pregatiti-va pantofiorii comozi de dans sau veniti "desculte" ca mine  :giggle: numai sa puteti dansa!  *|* :dance: *|*
La multi ani si la mai mare!
BCG

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #142 : Joi, 07 Decembrie 2017, 01:52 »
Deci, care din voi semneaza condica si la Revelionul SC 2018 ?

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #143 : Joi, 07 Decembrie 2017, 22:00 »
 :) Catalin, ai pus intrebarea in grupul de discutie din excursia de la Tg Mures din 2016. Nu ca ar fi o problema, dar iti sugerez sa mergi la evenimentul din 2017 si sigur iti va raspunde cineva  ;)
Te inteleg, te-a atras prin numarul si continutul mesajelor :applause:

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #144 : Luni, 11 Decembrie 2017, 00:07 »
Buna Lidia, ai dreptate. Acum am observat si eu unde postai impresiile  :happy:
Asta e , se mai intampla... :hammer:

Offline Ada Radulescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Revelion 2018
« Răspuns #145 : Marți, 26 Decembrie 2017, 08:53 »
Buna! Ma numesc Ada. Sunt noua in SingleCamp. Locuiesc in Bucuresti. Dac? merge cineva din Bucuresti la Revelionul 2018 de la Tg. Mure? cu ma?ina sau cu trenul putem c?l?tori împreuna. Nr. meu de telefon este 0722 659 291.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Minivacanta de 1 Decembrie. 30 noiembrie - 4 decembrie 2016
« Răspuns #146 : Marți, 26 Decembrie 2017, 15:26 »
Bine ai venit, Ada!
 Se pare ca te-ai incurcat putin pe forum, ai scris pe un topic din 2016  :)
Pentru a primi raspuns la solicitarea ta, scrie pe firul de discutie destinat Revelionului, ai aici linkul:

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2468.msg129460/topicseen.html#msg129460