Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37171 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Boholteanu Gabriela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #105 : Vineri, 29 Decembrie 2017, 20:42 »
Buna seara, multumim pentru informatii si abia astept sa petrecem. Drum bun tuturor, pe maine :flori: *|*
G🌀🌹

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #106 : Sâmbătă, 30 Decembrie 2017, 00:11 »
Tare bine ai zis Gigi, :giggle:  si din ce ne-ai povestit, sigur va fi sa fie bineee   :yeah:   *|* :dance:
Va multumim mult :bow:  :flori:
Noapte buna tuturor si drum maine :)

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #107 : Sâmbătă, 30 Decembrie 2017, 08:10 »
Buuunaaa dimineataaa tuturor, cunoscuti, sau necunoscuti ;)
A venit si ziua mult asteptata! :yeah:
Banuiesc, ca marea majoritate suntem pe drum, dis de dimineata :faint: dar merita :dance:
Drum bun tuturor!
Sa ne vedem sanatosi la Hotelul Distractiei :yeah:  :dance: *|*

Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #108 : Sâmbătă, 30 Decembrie 2017, 11:42 »
Hello! Cine mai este in coada de la Comarnic?

Offline Mihaela Marin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #109 : Sâmbătă, 30 Decembrie 2017, 12:10 »
Bunaaaa...am luat coada din Breaza...am fentat si Bustenii prin linia paralela si sint la castelul Cantacuzino...alta coada sa intram in Dn din nou... Drum bun...si multa rabdare

Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #110 : Sâmbătă, 30 Decembrie 2017, 12:15 »
Merci, chiar asa vom face si noi!

Offline Hideg Silvia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #111 : Duminică, 31 Decembrie 2017, 11:09 »
   
       LA MULTI ANI!  Anul 2018 cu realizari depline,armonie
           
       fericire,prosperitate!   
         
        Pt.fam CANDEA  , prietenii,organizatorii,sfatuitorii noastri,ai
        tuturor...un c?lduros  LA MULTI ANI !   din suflet, cu stima ,  apreciere si multumiri.
       

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #112 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 09:28 »
Ups, se joaca in prelungiri?  :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #113 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 10:14 »
Buuuunaaa dimineataaa tuturor si LAAA MULTIII ANIII :flori:
Wonderland, prelungiri?! E putin spus! Pot spune ca s-a transformat de fapt intr-un adevarat turneu :giggle:
Cel putin pentru mine asa a fost :yeah:
Am trait alaturi de prieteni mai vechi,  :smitten:  mai noi, alaturi de vreo 170 de oameni frumosi  :applause: , am trait 4 zile si 3 nopti de poveste :yeah: :dance: *|*
S-a dansat in fiecare seara, de la caderea noptii pana in zori de zi!!! :dance:  *|* :yeah:
Cred ca i-am speriat si pe DJ, ca nu ne mai dadeam dusi la somn, iar seara o luam de la capat :giggle:
Am fost si vechi si mai noi, si noi nouti, adica proaspat botezati si virusati cu SC la Targu Mures :giggle:
Eu m-am simtit SUPER DE SUPER :yeah:
Totul a fost SUPERRR FAIN!!! Locatia, gazdele, DJ, oamenii si atmosfera creata de gazde si de noi toti au fost SUPER DE SUPER! :applause:
Am mai spus-o si zilele trecute, si o voi mai spune, VA MULTUMESC SAMIZA SI GIGI, PENTRU MOMENTELE MINUNATE TRAITE ALATURI DE VOI :bow: :flori: :applause:
LA MULTUMESC SI AJUTOARELOR VOASTRE! :bow: :flori:
MULTUMESC GIGI pentru dupa amiaza plina de amintiri SC, amintiri mai vechi, mai noi :bow:
E adevarat ca numarul membrilor SC a crescut de la un an la altul, dar prieteniile adevarate si momentele minunate traite impreuna raman si ne-au transformat, asa cum zicea si Dan, in FAMILIA SINGLES CAMP :love:
Wonderland imi pare rau ca nu ai reusit sa mergi cu noi, si sa te cunosc si eu in sfarsit ;) , dar, cine stie, anul abia a inceput :giggle:
VA PUP PE TOTI CU MULT DRAG, VA MULTUMESC PENTRU ACESTE ZILE DE POVESTE, SI VA DORESC SANATATE MULTA, MULTA SI UN AN NOU PLIN CU DE TOATE, NUMAI BUNE ;) :smitten:

Offline MARIA MAGDALENA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #114 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 11:45 »
Prima zi la job...dar inca sunt in atmosfera minunata de la Targu Mures. Au fost zile de poveste, cu bucurie si veselie si oameni frumosi. Am legat noi prietenii , m-am distrat, am petrecut trecerea dintre ani intr-un loc frumos , cu bucurie si foc de artificii afara si in suflet.         Va urez voua, oamenilor deosebiti din Singles Camp, un an extraordinar , cu liniste in suflet si dorinte implinite.  La multi ani va urez si voua, celor care faceti acest lucru minunat sa se intample, Samiza si Gigi ! Sa ne revedem cu bine !  :applause:

Offline enya71

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #115 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 12:19 »
 Salutare, oameni frumosi! :thumbup:
 La multi ani!
 Am trecut granita dintre ani alaturi de o familie mare si frumoasa numita Singles Camp. Au fost trei zile pline de voiosie, zambete si dans.  *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #116 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 12:45 »
Ati fost un grup EX-TRA-OR-DI-NAR! Mai mare placerea sa stai sa privesti cum lumea a trecut de bariera convetionalului acela limitat de timiditati, inhibitii, atentie, grija etc! M-am bucurat enorm vazand cat de repede s-a intrat in atmosfera, cat de usor s-a comunicat, cat de repede s-au creat nuclee in marea aceea de oameni veseli. De aici pana la distractie nu mai era decat un pas...

Mai era nevoie de muzica buna. Si intradevar Rami, si altii care mi-au spus sa-i felicit pe DJ, cei care ati facut-o personal, baietii au fost la superlativ. Implicati, atenti, supr super oamenii aceia doi...Recunosc am avut cateva emotii, pentru ca nu este usor sa centrezi imediat muzica pe profilul celor pe care ii ai in fata...Complicat sa multumesti 99%, asa cum s-a intamplat, pentru ca pe toti nu se poate...trebuie sa fiu cinstit, eu sunt consolat si lamurit cu acest aspect - desi ideal, asta este imposibil. Indiferent cat de bine ar fi totul, sunt persoane pe care nu le poti tinti, fara sa afectezi majoritatea...

Norocul nostru si explicatia ca au stiut sa intre rapid in atmosfera a fost ca ambii ne-au cunoscut, de la alte doua petreceri din Tg Mures. Asta a contat mult...Nu a mai fost nevoie de tatonare, de incercare, s-a intrat direct. Remarcabil a fost de asemenea ca lumea a inteles ca trebuie sa-i lase sa-si faca treaba, sa nu-i asalteze cu cereri, cu sfaturi cu lucrurile astea care agaseaza, obosesc si distrag atentia DJ-ilor. Teama lui Adi ca o sa mai intalneasca inca un personaj ca cel de acum 2 ani, care s-a tinut agasant si insistent de capul lui vreo ora, cu tot felul de "povete", una mai idioata decat alta...a fost risipita, nu a avut parte de asa ceva cu grupul 2018...Chiar si cei, putini, care ar fi vrut poate altceva, au inteles ca daca ringul este plin si lumea danseaza plina de entuziasm, nu poti impune dorintele tale personale...Apreciez intelegerea acestor persoane si le multumesc ca au lasat majoritatea sa-si vada de distractie... :flori:

Despre locatie, nu vreau sa laud exagerat, s-ar intelege ca fiind organizator, am o nota subiectiva, dar trebuie sa fiu corect si sa apreciez in mod deosebit atentia si profesionalismul oamenilor de la Hotel Plaza Tg. Mures. Patronii hotelului au venit incontinuu sa vada ce se intampla, sa verifice in spate, in fata, au supervizat mereu munca oamenilor lor. Desi sunt convins ca sunt foarte siguri pe cei de acolo. Cristi, Horatiu, Flavia, toti cei de acolo de la manager hotel pana la baietii de la lift si bagaje, au fost super. Sunt un om care calatoresc foarte mult, schimb zeci si zeci de hoteluri pe an, am lucrat in clasificare internationala, multi stiti ca am avut si o locatie, deci stiu foarte bine sa apreciez sa dau o nota unui hotel. Si cu toata retinerea sa nu para exagerat, Hotel Plaza Tg Mures merita nota 10.

Pozitia hotelului a ajutat mult, am fost ultracentral locati, s-a iesit direct in centru, iar cel mai important am urmarit la trecerea de ani un superb foc de artificii de la cateva sute de metri...A fost magic! O noapte dintre ani pe care nu o s-o uit usor. Petrecuta cu niste oameni minunati, care m-au incarcat cu bucurie!

Zilele acestea o sa transmit fotografiile si filmuletele facute de mine, asa cum va povesteam si promiteam ieri in sala de conferinte. Pentru ca este o munca imensa sa trimiti mail by email catre 170 de persoane, 3 mesaje, o sa incerc sa transmit prin intermediul unui serviciu de email mass, ceva asemanator cu modul in care transmitem newsletter-ele.


Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #117 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 15:23 »
Un Revelion foarte frumos, reusit din toate punctele de vedere.  :yeah:
O locatie excelenta, in centru, foarte frumoasa si cu un personal deosebit de grijuliu si comunicativ in acelasi timp. Sala a fost frumos aranjata, cu ring de dans principal foarte incapator plus doua zone de dans mai mici la "etaj". Dj-ii au reusit sa creeze rapid atmosfera astfel ca ringul de dans a fost plin cam tot timpul in cele trei seri. Excelent a fost si spectacolul de artificii de la cumpana dintre ani.
Surprinzatoare a fost usurinta cu care cei noi s-au integrat in grup si atmosfera.
Sa nu uitam organizatorii, Samiza si Gigi, precum si fetele din comitetul de primire, care au lucrat excelent la sosire, in timpul sejurului, la organizarea Tombolei din 01.01. si au realizat acest eveniment spectaculos.
M-am simtit excelent la acest Revelion desi am fost (si mai sunt) racit si ragusit. Atat de mult mi-a placut ca abia pe la Sighisoara mi-am dat seama ca nu am predat cardul la plecare...  :crazy2: (Am vorbit la hotel si il trimit prin curier).
Sa avem un an 2018 plin de realizari, bucurii si sanatate! (de excursii se ocupa SinglesCamp)

Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #118 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 15:45 »
  A fost o mare bucurie sa petrec vacanta dintre ani intr-o atmosfera fastuoasa, rafinata, pregatita cu dedicare si profesionalism pana la ultimul detaliu.
  Au fost trei petreceri electrizante, maratoane de dans si voie buna pana in zori.
  Cea mai stralucitoare noapte a anului a fost intrecuta poate doar de emotiile de a-mi lua ramas bun de la vechiul an si de a pasi in Noul An alaturi de prieteni dragi dar si de alti oameni minunati pe care abia ii cunoscusem.
  A fost un moment grandios si seducator, orchestrat cu maiestrie, menit sa te faca sa uiti de lucrurile marunte si sa sarbatoresti cum nu se poate mai potrivit marile straluciri ale vietii.
  Focul de artificii a marcat promisiunea unui nou inceput in 2018. Un cer incandescent si o ploaie pretioasa de stele in compania unor oameni in cea mai expresiva versiune a lor, alaturi de toate celelalte surprize, au facut ca acest eveniment sa fie unul colectie.
  Multumesc Gigi si Samiza! Dincolo pasiune si profesionalism sunteti oameni minunati iar pentru mine a fost din nou un privilegiu!
  De asemenea, multumesc echipei Singlescamp si celorlalti participanti. Amprenta personala a fiecaruia a facut ca acest eveniment sa fie unul memorabil.
  Urez tuturor sa aveti un an roditor cu sanatate si visuri implinite! La multi si binecuvantati ani!


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #119 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 18:35 »
Am transmis prin sistemul de care v-am povestit, un mesaj ce contine 4 link-uri de descarcare foto si filmulete. Nu stiu daca functioneaza, astept confirmarile voastre. Daca nu ati primit, trimiteti-mi Email pe office@singlescamp.ro si retransmit manual.