Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 37301 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #120 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 19:40 »
 :applause: :applause:
buna seara,

a fost extraordinar ce sa intimplat... in prima seara am fost un pic retrasa cu ce se va intimpla.... dupa.. mi sa intimpat contrariul am cunoscut persoane cu care m am putut distra.....  *|* *|*... o fost o seara superba.... cu siguranta voi mai fi perzenta si la alte distracti... si recunosc ca m- am inscris in acest grup datorita traseelor montane  pe care abia astep sa le incerc si alaturi de voi ;)
sa aveti o seara superba!

Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #121 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 20:02 »
Buna seara Gigi, eu am primit arhivele si le-am descarcat.
Sistemul functioneaza, multumim!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #122 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 20:10 »
Iti multumesc pt feed-back Mihaela! Facusem un test, dar nu eram sigur ca in masa se va comporta la fel ca in proba. Inseamna ca functioneaza si o sa mai folosesc tehnica asta. Imi economisteste multe din timp atunci cand grupul a fost mare si trebuiesc trimise deci sute de Email-uri....

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #123 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 21:52 »
Dragi prieteni, in sfarsit am revenit acasa dupa o relaxare la Bazna cu doua noi prietene.

 *|*Revelionul de la Tg. Mures mi-a intrecut toate asteptarile, o atmosfera absolut incediara timp de 3 nopti, cu dans pana in zori.
 *|*Multumesc inca odata DJ-ilor, chiar daca am facut-o si personal, care au avut o contributie majora la crearea atmosferei de exceptie.
 *|*Multumesc si personalului de la hotel La Plaza, servicii exceptionale. SPA-ul ne-a ajutat sa ne reincarcam bateriile in fiecare dupa amiaza pentru un nou maraton de dans din fiecare seara. Multumesc Samiza si Gigi pentru toate momentele de fericire traite in toate evenimentele SinglesCamp si ca ati facut posibil sa faceti fericiti in cateva zile un grup atat de mare din familia Singles.

 *|*Abia astept sa ne revedem la evenimentele din 2018: petrecerile de la Sighisoara, excursii montate interne si externele Andaluzia si Croaziera Albastra.

 *|*Pe curand, cu mare drag, Mirela


Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #124 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 22:16 »
Multumesc mult pentru amintiri Gigi. Ca intotdeauna tu ai grija de noi, dar si de amintirile noastre  :bow:  :flori:
As vrea sa mai adaug ceva la ceea ce am scris dimineata ;)
Pentru a fost mine a fost o bucurie si sa pot participa la super turul orasului pe care l-am facut cu simpatica Ilinca!
Una e sa vezi de unul singur niste obiective si alta e sa-ti explice cineva ce vezi de fapt!
Asa ca multumesc Gigi si pentru asta, si ii  multumesc si Ilincai ;)
Si da, la fel cum s-a mai spus azi, focul de artificii a fost SUPERRR!
Poate suna copilaresc, dar pentru  mine a fost cel mai frumos pe care l-am vazut in viata mea  :yeah:
Noapte buna tuturor  :angel:

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #125 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 22:27 »
Buna seara.Dupa o zi tare obositoare la munca,am reusit sa intru sa scriu si eu cateva impresii de la frumosul revelion.A fost ceva de vis.M-am simtit  foarte bine langa marea familie[vorba lui Dan] bine spus,Singles Camp.Nu as fi vrut sa se termine.Am plecat incarcata cu o stare de bine,dar si de parere de rau ca ne despartim.Aceste zile care le-am petrecut impreuna,pline de veslie si buna dispozitie ,se datoreaza voua,Gigi Samiza,care stiti cum sa ne faceti sa ne simtim atat de bine,unde sunteti voi.Va multumesc asa dar pentru tot.Gigi am primit si eu pozele si filmuletele,am reusit sa le descarc.Va imbratisez pe toti,asteptand cu nerabdare carnavalul,si pe urma alte excursii,unde voi participa,cu drag.Va doresc la toti o saptamana buna si linistita.Noapte buna.
anca bv

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #126 : Miercuri, 03 Ianuarie 2018, 23:49 »
Am primit pozele !!!   :thumbup:  Multumesc   :bow:  .
Vizualizand pozele am reusit sa prelungesc euforia de la Revelion.
Euforia evenimentelor, amintirilor, dureaza mai mult decat cea a achizitionarii unui obiect   ;)   :D
M-am simtit foarte bine si tin sa precizez ca serviciile hoteliere au fost la superlativ, mi-a placut relaxarea la SPA, muzica, organizarea, membrii SC ... si masa 13 care a fost numar cu noroc   :)
Va doresc un an nou fericit.
Noapte buna.
 

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buna dimineata Tania, buna dimineata tuturor! :D
Aaa, masa 13, SUPERRR masa 13 :yeah: :giggle:
Ce frumos a fost... :dance:  *|* :yeah:
Sanatate multa si zile cu spor in toate sa aveti ;)  :smitten:

Offline Eugenus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #128 : Sâmbătă, 06 Ianuarie 2018, 16:08 »
Buna, nu am primit pozele de la revelion. Cum le pot descarca?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #129 : Duminică, 07 Ianuarie 2018, 22:46 »
Eugenus, adresa ta exista in recipientul si lista de transmitere, mi-a arata ca s-a trimis. Am repetat mesajul meu, cu mentiunea si atentionarea ca doar 7 zile sunt valabile link-urile si deja vreo 4-5 au trecut...

Apropo de transmitere de fotografii si filmulete. O fac cu toata placerea si bucuria, pt toata lumea. Nu e nici un efort pt mine. Sunt fericit ca pot oferi ceva in plus, o amintire cat de mica. Tocmai de aceea sper, vreau sa nu intelegeti gresit, sau sa par doamne fereste, unul care se victimizeaza...Nuuu, ma cunoasteti, nu sunt genul, din orice iau doar partea buna. Chiar si din necazuri, chiar si din reactii ciudate....

In cazul asta sunt doar nedumerit de reactia a 2-3 persoane carora am vrut la fel ca tuturor sa le ofer ceva, nu sa le iau...::) M-am uitat acum cateva minute sa vad la Eugenus ce s-a intamplat in dispozitivul cu care am transmis bulk mesajele continand link-urile de descarcare si ce sa vezi...de la 2-3 persoane am primit un fel de...ban!  :crazy2: Adica asta se traduce "Nu ti-am cerut asa ceva, cum iti permiti sa ne tulburi casuta de Email!  :knuppel2: Iti aratam noi tie, alta data sa nu mai faci asa ceva! Ban!  ???

Folosesc ocazia asta de a mai spune una alta...Sunt multi noi care dupa ce intra in atmosfera si se acomodeaza, vazandu-ma foarte deschis imi spun ca poate exagerez cu mentiunile referitoare la reguli, la profile, la modul de a comunica etc...De ce trebuie sa scriu asa ceva, cand in interior este atat de friendly totul. Si le raspund: atmosfera este asa de faina pt ca am filtrat permanent si s-au autofiltrat. Daca nu ar fi existat niste bariere cu siguranta ca altfel ar fi aratat excursiile noastre, petrecerile si tot cu siguranta multi din cei pe care ii vedeti acum in SC, n-ar mai fi vrut sa vina... 

Oameni buni, traim inconjurati de cunoscuti si de mai putin cunoscuti si luandu-ne pe noi ca reper ne gandim de ce atatea reguli, de ce atatea impuneri, pt ca toti suntem ok, ne respectam, ne toleram, ne ajutam. Da, majoritatea asa suntem, suntem buni, tinem la cei din jur, suntem gata sa sarim oricand sa-i ajutam. Din pacate exista si "altfel". Persoane invidioase, iscoditoare, orbite de frustrari, conflictuale, egoiste, rele...Da, acesta este cuvantul, rele.

Ceea ce mi-am asumat eu in SC este sa tin acest gen de persoane cat mai departe, sa nu ajunga printre voi, aici...Si credeti-ma ca nu e deloc usor. Multa munca pt filtrare, atentie, efort de identificare, timp consumat, dar cel mai neplacut este faptul ca sunt expus la rautatea lor. Reactia celor rai este una absolut imprevizibila, dura, razbunatoare fara limite. Atunci cand realizeaza ca nu-si mai pot face metehnele, ca nu mai au unde sa-si verse rautatea, isi strang toate puterile si le canalizeaza pentru a jigni si afecta pe cel care a indraznit sa le ia spatiul de joaca. V-ati mira ce cuvinte le iese de sub "stilou"...Nu v-ati inchipui, ce se poate "scurge" din cate un capsor  blond cu zulufi,  cata rautate poate sa se reverse spre tine dintr-o fatza aparent naiva si nevinovata...Neplacut, este adevarat, dar confirmativ, imi arata ca am avut dreptate in ceea ce priveste persoana respectiva...Si atunci trec peste, uit ce mi s-a spus...Am 57 ani, un om care a trait si parcurs multe, nu au cum sa ma afecteze asemenea lucruri, sa ma demotiveze...

Sunt motivat de ceea ce se intampla aici, am satisfactia reusitei unui proiect care acum 10 ani parea cu putine sanse, ma bucur de fiecare om bun pe care l-am cunoscut aici. Am nostalgia celor cu care nu ma mai intalnesc si mai ales a celor cu care nu ma mai voi putea intalni vreodata, a Norei, a Milicai, a lui Florin, oameni cu care am petrecut momente minunate, zile fericite, cu care am ras, am dansat, am cantat...

Sunt fericit ca pot incepe drumuri noi, ca oameni entuziasti, asa cum sunt Diana, Daniela si Maria s-au alaturat Lidiei, lui Iulian si Gabi, facand posibil ca proiectul asta sa se dezvolte mai mult, mai mult. Am acum convingerea si asta ma bucura cel mai mult, ca atunci cand eu nu o sa mai pot merge mai departe, o sa fie oameni care o sa stie ce sa faca cu Singles Camp&Travel...


Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #130 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 10:31 »
Gigi, atmosfera din excursii conteaza cel mai mult, sunt convinsa de asta si, intr-adevar, pentru cineva care nu este obisnuit cu grupurile mari, este mai greu sa isi inchipuie ca nu toata lumea este la fel de placuta, binevoitoare.
Referitor la Revelion, cred ca, din pacate, pentru cativa este doar o iesire singulara in lipsa de alta alternativa si de aici lipsa de interes. Poate si pentru ca aici nu exista acea conditie de participare anterioara la minim o actiune SC.

Trecand peste astea, pentru noi toti cei care apreciem spiritul SC, este imbucurator sa vedem cat de frumos evolueaza acest concept de la un an la altul. Vor fi mult mai multe actiuni faine anul acesta, in locuri inedite, sa ne pregatim de calatorii asadar  *|*

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #131 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 11:08 »
Buna dimineata Gigi, buna dimineata tuturor :)
Pe lumea asta sunt oameni de tot felul, si da, asa cum ai spus si tu, sunt si oameni rai! Pacat!
Sincer?! Eu nu am reusit sa-i remarc la Targu Mures! Probabil au fost inghititi de atmosfera super de super creata de noi restul, cei 167 :giggle:
Eu v-am descoperit acum un an si jumatate si ma bucur tare mult, si va multumesc tare mult, pentru ca fiecare iesire alaturi de voi a fost o mare bucurie, o posibilitate de a-mi incarca bateriile, de a uita de toate grijile, si de a ma bucura de viata!
Va multumesc mult tuturor celor care faceti ca aceste momente sa existe!  :bow:  :flori:
Si asa cum spunea si krondia, anul asta ne asteapta o multime de calatorii si intalniri super de super :yeah:, la asta sa ne gandim!
Va doresc multa sanatate si zile cu spor in toate! ;)
Va pup cu mult drag pe toti cei din Familia Singles Camp :smitten:

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #132 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 11:08 »
  Sper ca persoanele despre care ati spus ca nu va veti mai putea intalni cu ele au motive diverse si nu cele mai rele...pentru ca eu abia asteptam sa o intalnesc pe Nora in excursii! M-a intampinat cu multa intelegere atunci cand am facut eu primele postari pe forum astfel ca intrarea mea aici a fost una placuta si naturala datorita ei...cineva pe aici, nu spun cine :) chiar mi-a dat un miel fiindca m-a zis Nora in loc de Nina.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #133 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 11:32 »
La Tg Mures a fost o atmosfera exceptionala. Cand am spus de "rai" nu m-am referit la acel eveniment...Ce am remarcat la Tg Mures, din 170 de persoane au fost doar 4-5 persoane pe care le-am vazut nereusind sa intre in atmosfera, dar doar atat, nu au suparat, nu au creat nici un fel de probleme. Nu au interactionat cu cei din jur, nu au bucurat, nu au suparat. Suntem diferiti din punct de vedere al socializarii, al asteptarilor, al disponibiliatii de comunicare, asta nu inseamna ca cineva prea exuberant sau la polul opus - care nu se ridica de pe scaun, poate fi caracterizat in vreun fel... Despre Revelion am scris doar post, ceea ce s-a intamplat cu link-urile transmise.

Nora, de care am amintit eu, din pacate nu mai este demult, sunt vreo 5 ani de atunci, nu aveai cum sa te intersectezi cu ea. Cu siguranta este vorba de alta Nora...Mi-am readus-o in minte, pe ea si pe ceilalti doi, atunci de Revelion, cand am proiectat filmuletele 2010, 2011, 2012. Cea care este acum doar amintire, era o femeie grozava, un complex de rafinament, de impetuozitate, avea un temperament vesel, trecea foarte usor de la serios la vulcanic. Am fost cu ea in multe locuri, Spania, Portugalia, la munte, de Revelion, chiar si intr-o excursie mai privata, in Germania, la un Fest. A fost super totul atunci, ne-a inundat cu veselia, cu glumele ei, tin minte ca am ras tot drumul...

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Revelion Singles Camp 2018. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #134 : Luni, 08 Ianuarie 2018, 11:47 »
 Uhh, mi-a venit inima la loc, deci am aceleasi sanse sa o intalnesc pe Nora despre care am pomenit, in viata asta!                                                 
 Iar Nora despre care pomeniti iata ce amintire grozava a lasat in urma...cred ca de-acolo de unde e acum i-a placut remember-ul!