Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017  (Citit de 28883 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
23.11.2017

Nu mai sunt locuri disponibile.

Destinatie: Tg. Mures, jud Mures
Locatie: Hotel Business Conference&SPA 3*
Check in: joi 30 noiembrie
Check out: duminica 3 decembrie
Tarif: 690 RON/persoana cazare in camera dubla
Avans: 250 RON (ocuparea locurilor (rezervarea) se face in ordinea achitarii avasnului, nu in cea a inscrierilor pe site)
Rezervari: http://www.singlescamp.ro/eveniment/minivacanta-de-1-decembrie-cu-spa-plimbare-si-distractie-30-11-3-12-2017/
Servicii incluse in tarif:
-  3 nopti de cazare in camera dubla
-  acces wellness & spa nelimitat ( cel mai mare centru din Romania)
-  mic dejun 3 zile   
-  3 cine tip bufet suedez finger food
-  party in fiecare seara in clubul hotelui, rezervat exclusiv de Singles Camp                                                                   
Tariful nu include:
- asigurare medicala, asigurare storno
- transportul pana la locatie
- activitati extra, excursii optionale
Numar de locuri disponibile: 50
Insotitor de grup: Lidia Mandache 0743 122 214
Observatii:pot participa doar persoane single. Profil: comunicativ, tolerant, sociabil si…”petrecaret”  :dance: :)
Detalii program: diminetile o sa fie iesiri in Tg Mures si imprejurmi, cu vizitare, plimbare. Dupa amiaza SPA iar serile party in clubul hotelului. O sa mai organizam proiectii cu fotografii si filmulete din excursiile din 2017, o sa prezentam programul 2018, detalii despre noi.
Despre hotel Este al treilea eveniment pe care il organizam in aceasta locatie, dupa Revelion 2016 si 1 Decembrie 2017. Construit in 2007, renovat în 2013, Business Hotel Conference Center & Spa 3* este situat pe drumul european E60 la 5 minute de mers cu masina de centrul orasului Târgu Mures.
Camerele sunt moderne, au aer conditionat, TV cu ecran plat cu canale prin cablu, minibar, birou si baie. În camere este disponibil acces gratuit la internet Wi-Fi.
Din hotel se intra direct in zona SPA si tot fara sa se iasa din cladire se face accesul in restaurant si in club.
Hotelul pune la dispozitie o parcare privata gratuita. Gara este la 10 minute de mers cu masina.







Camera hotel. Toate au vedere spre livada, niciuna spre sosea. Holurile au transparenta oferind o priveliste asupra orasului.







Centrul SPA:
- piscina
- jacuzzi
- sala de fitness
- tepidarium
- aroma sauna
- sauna finlandeza
- baia turceasca – masaj Hammam
- baie de aburi
- cromo/meloterapie
- dusurile fantezie
- fantana cu gheata
- zona de relaxare
- masaj (nu este inclus in tarif si este necesara programare). Masaj Sportiv, reflexoterapie, drenaj limfatic, masaj detoxifiant, masaj aniticelulitic, masaj cervical, masaj facial, masaj suedez, masaj de relaxare, masaj in baia turceasca, masaj cu pietre vulcanice, masaj pe pat de apa













Business Club (acolo unde vom avea party-urile):








Rezervarile sunt deschise incepand de azi si se vor incheia in momentul in care cele 50 locuri rezervate se vor epuiza.

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 4.12 2017
« Răspuns #1 : Sâmbătă, 16 Septembrie 2017, 22:14 »
Buna seara, eu sunt noua printre voi si am sa paticip la aceasta relaxare, e prima mea intalnire cu cei veseli de aici. Sper sa fie totul ok si imi doresc sa mai particip si la alte evenimente; din cate am vazut sunt multe, interesante si deosebite. O seara buna  :flori: :flori: :flori:
PS: eu sunt din Cluj si am sa vin cu masina, daca mai e cineva doritor, din zona sau de pe traseu sa ma anunte.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 4.12 2017
« Răspuns #2 : Vineri, 22 Septembrie 2017, 10:34 »
Buna seara, eu sunt noua printre voi si am sa paticip la aceasta relaxare, e prima mea intalnire cu cei veseli de aici. Sper sa fie totul ok si imi doresc sa mai particip si la alte evenimente; din cate am vazut sunt multe, interesante si deosebite. O seara buna  :flori: :flori: :flori:
PS: eu sunt din Cluj si am sa vin cu masina, daca mai e cineva doritor, din zona sau de pe traseu sa ma anunte.
       

     Hello,
  Nana, eu intentionez sa ajung la Cluj cu o zi inainte , adica pe 29.nov. ,asa ca ar fi perfect daca am putea calatori impreuna spre Targu Mures ! Iti las nr. meu de tel. - 0724.08.52.52 sau theo365@yahoo.com

Offline mihaela comisel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 4.12 2017
« Răspuns #3 : Luni, 25 Septembrie 2017, 13:55 »
Buna dragii mei,

N-am mai intrat de mult timp pe forum, dar asta nu inseamna ca nu ma gandesc mereu la frumoasele noastre intalniri.
Nu cred ca mai pot merge in alt fel de vacante dupa ce am cunoscut acest grup cu acest tipic! :love:

Imi doresc sa particip si eu la minivacanta de 1 decembrie.
Daca renunta careva sunt gata sa preiau stafeta. :ban:
asa ca sunt pe faza. Puteti conta pe mine :thumbup:

De abia astept sa ne vedem la petrecerea de la Bucuresti *|*
Sunt bucuroasa ca apartin acum acestei comunitati unde am reustit sa cuonsc niste oameni minunati.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 4.12 2017
« Răspuns #4 : Luni, 25 Septembrie 2017, 15:10 »
Mihaela, nu cred ca este necesar sa astepti sa renunte cineva. Nu am vazut nicaieri scris ca nu ar mai fi locuri. Asa ca te poti duce direct sa te inscrii, astepti confirmarea, apoi faci plata si gata...  :yeah:
Distractie placuta!

Offline mihaela comisel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #5 : Luni, 25 Septembrie 2017, 16:33 »
Multumesc de raspuns!

Am sa ma inscriu negresit.  :dance:
Ma intereseaza daca merge cineva din Bucuresti cu masina ca sa ma alatur si eu. :help:
Drumul va fi mult mai placut impreuna :flori: :smitten: :crazy2:
Astept un semn de la cei din Bucuresti care merg.

Cu drag!
Sunt bucuroasa ca apartin acum acestei comunitati unde am reustit sa cuonsc niste oameni minunati.

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #6 : Duminică, 08 Octombrie 2017, 12:04 »
La aceasta actiune nu exista transport organizat .
Forumul este platfoma prin  care puteti comunica si  organiza transportul pe grupaje de masini .

Offline mihaela comisel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #7 : Duminică, 15 Octombrie 2017, 11:05 »
Buna dimineata!

Imi pare rau ca trebuie sa declin rugamintea mea de a gasi pe cineva din Bucuresti care ar fi mers in
Minivacanta din 1 Decembrie, dar nu mai pot merge.
Distractie placuta! :smitten:

Cu drag
Mihaela
Sunt bucuroasa ca apartin acum acestei comunitati unde am reustit sa cuonsc niste oameni minunati.

Offline georgia52

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #8 : Marți, 24 Octombrie 2017, 12:34 »
buna ziua dragi prieteni,

sunt nou intrata in aceasta comunitate si sper sa ma acomodez repede si sa-mi placa, asa cum vad ca spun cei mai vechi  intrati; m-am inscris si la aceasta iesire de 1 decembrie la Tg. Mures. eu intentionez sa merg cu masina personala din Bucuresti .
Mi-ar face placere sa putem merge mai multi impreuna, ar fi mult mai placut drumul. astept sa ma contactati aici sau la tel. 0743116986.

v-astept cu drag,
G.Roman

Offline Boholteanu Gabriela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #9 : Sâmbătă, 28 Octombrie 2017, 11:43 »
Buna diminea?a si eu sunt foarte noua pe acest forum si in acest grup si ma bucur de întâlnirea cu voi! Minivacan?a de 1 dec este primul eveniment la care m-am înscris si fiind din Bucure?ti m-a? al?tura tie Georgia pt deplasare pana la Tg. Mure?. Te rog d?-mi un semn daca e ok si pt tine nr. meu este 0799.499.278.
Mul?umesc,
Gabriela
G🌀🌹

Offline Adrian Marian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #10 : Vineri, 03 Noiembrie 2017, 21:09 »
Si eu sunt nou in grup, vin din Bucuresti cu masina, daca vrea cineva sa vina cu mine cu mare drag... 0730166667

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #11 : Sâmbătă, 04 Noiembrie 2017, 05:44 »
Gabriela, sau altii interesati de oferta Georgiei de grupare in masina ei, aceasta v-a lasat deja numarul de telefon. Ma intreb, ce rost are sa-l mai lasati si voi pe al vostru?????? E suficient sa va exprimati, pe forum,  interesul pentru oferta ei si sa o anuntati ca o veti suna.

Nu uitati, datele personale de contact, sunt permise pe site doar in situatii bine justificate, pentru organizarea de grupaje de transport pana la destinatie...
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rappy1986

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #12 : Marți, 07 Noiembrie 2017, 09:05 »
Ma intereseaza aceasta excursie,dar din pacate nu sunt in tara si nu stiu cum as putea sa platesc avansul pentru ca am vazut ca la rezervare imi cere numar de telefon,adresa,etc.Rog organizatorul sa imi lase o adresa de mail,sa pot lua legatura cu el

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #13 : Marți, 07 Noiembrie 2017, 09:15 »
Ma intereseaza aceasta excursie,dar din pacate nu sunt in tara si nu stiu cum as putea sa platesc avansul pentru ca am vazut ca la rezervare imi cere numar de telefon,adresa,etc.Rog organizatorul sa imi lase o adresa de mail,sa pot lua legatura cu el

In momentul cand vei finaliza rezervarea, apasand butonul -rezerv acum- , vei primi un e-mail automat cu toate datele de care ai nevoie, inclusiv contul , etc.
La -contact- vei gasi de asemeni , tot ce te intereseaza !!! Succes

Offline Rappy1986

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Minivacanta de 1 Decembrie, cu SPA, plimbare si distractie. 30.11 - 3.12 2017
« Răspuns #14 : Marți, 07 Noiembrie 2017, 09:30 »
Nu am cum sa rezerv pentru ca nu am un numar de telefon,adresa si am vazut ca sunt obligatorii