Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana. 8 - 10 sept  (Citit de 12530 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline rchiper

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Buna ziua
Sunt din Arad si voi merge cu masina personala. Daca mai vrea cineva de pe traseu sa ma insoteasca ... este binevenit !

O zi si o saptamana cat mai usoare !
Mona

Offline ella_cj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Salut,

Eu vin din Cluj cu masina, daca mai sunt calatori din zona, cu cea mai mare placere ma ofer sa ii duc la destinatie  :)

Daniela

Offline mihaela2017

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Buna dimineata!

Hop si eu in cautare de transport! Eu vin din Vaslui. Pana la Brasov ma descurc cumva... ca sa nu zic ca as avea si legatura de la Bv pana in Talmaciu,  dar de acolo pana la destinatie e cale lunga... Asa ca vin si eu cu o intrebare care nu-mi da pace de cand mi-am achitat excursia: cu ce ajung la destinatie?! In situatia asta, fac si eu o intrebare celor care vin cu masina: mai are cineva vreun loc liber ca sa ma alatur pe traseu?  E clar ca va fi contra cost, logic. Iau in calcul si o posibila plecare din Bucuresti pt ca mi-ar fi mai accesibil cu transportul vs-buc, chiar daca bucla e destul de mare 😄
Cu speranta ca voi gasi pana la urma o solutie, va doresc o zi buna tuturor!

Offline mirela123

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58

Buna , Mihaela 2017

e un pic cam din timp, dar te anunt ca vin din Iasi cu masina si cu alti participanti.
varianta cea mai simpla in acest caz, ar fi sa ajungi la Bacau.
discutam amanunte in jurul datei de 2-3 septembrie 2017.

Offline mihaela2017

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Buna, Mirela123!
Multumesc pentru raspunsul prompt! Varianta cea mai simpla ar fi sa vin in Iasi si chiar e ok.  Trece-ma si pe mine pe lista ta, te rog!
Zi faina va doresc!!

Offline Emilia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
  Te rog Daniela Simona din Campina daca poti raspunde.Nu e clar daca c?l?tore?ti cu masina personala sau nu.Sunt din Ploiesti si achit costurile si poate daca mai este loc pt cineva de langa Pitesti ar fi bine.Daca nu mergi cu masina personala e microbuz Pl-Sibiu ,in Sibiu la12 30.,insa e problema pana in Rau Sadului.Poate ne ajuta agentia sau pensiunea sau alti prieteni.Multumesc.

Offline Virgil_gl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Salut !

Pot ajuta cu transportul maxim 3 persoane , voi circula pe ruta Galati - Bucuresti -Sibiu.
(cu o mica oprire in Bucuresti)


   Virgil

Offline Syzygium

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
Salutare,

Virgil, eu am nevoie de ajutor cu transportul din Bucuresti. Dar deocamdata propun sa mai asteptam sa vedem daca vor fi colegi din Galati sau din imprejurimi, pentru ca in cazul asta e mai oportun sa mearga ei cu tine. Intre timp o sa ascult de sfatul dat de krondia si o sa sun la pensiune sa vedem daca putem conta pe transport din Sibiu la nevoie.

Tinem legatura,
Eugenia

Offline Mariana44

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Buna dimineata Virgil
 Pe mine m-ai putea lua din Pitesti
Ar fi perfect
Eventual si retour daca nu schimbi ruta
Pt amanunte 0745578532
Ms fs
Mariana
 

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 551
24.08.2017 - 1 loc liber intr-o camera DBL baieti.

Offline alexe1984

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Buna Daniela Simona. Mai ai un loc disponibil? Eu sunt din apropiere de Campina si as fi interesat de transport.  :)

Offline Venera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Buna,
Si eu plec din Bucuresti.
Virgil, mai este vreun loc disponibil in masina? Pare cea mai buna solutie pentru mine.
Multumesc frumos!
Georgiana

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Salutare dragilor,
Sunt din Brasov si pot veni cu masina personala. Este cineva din zona pentru a petrece intr-o companie placuta pana la Sibiu? Pot lua cu mine inca 2 persoane. Daca doreste altcineva sa mearga cu masina lui personala, sunt deschis si la aceasta posibilitate. Tel. 0735 930 870.
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Buna Krondia,
Vreau sa te sun si te rog sa-mi transmi-ti numarul tau de telefon sau sa ma contactezi pe numarul 0735 930 870. Multumesc!
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline AILIL

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Eu voi veni din Bucuresti. Daca merge cineva cu masina  si are un loc disponibil ,  va rog sa ma contactati 0744.344053. Multumesc anticipat