Autor Subiect: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018  (Citit de 46615 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #210 : Luni, 05 Martie 2018, 11:00 »
Da, de asta n-are ursu coada si forumul pare ne-incheiat pentru cei care vor fi curiosi la anul sa vada cum e la Carnaval.
 Voi, cand v-ati inscris si voiati sa vedeti cum a fost in ceilalti ani ati vazut poze pe WhatsApp, nu?... :tickedoff:
 :crazy2:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #211 : Luni, 05 Martie 2018, 11:21 »
wonderland : eu am incercat sa incarc niste fotografii aici, dar nu mi-a mers figura- fisierele mele sunt prea mari, si inca nu am idee cum le micsorez. dar crede-ne ca a fost special :)

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #212 : Luni, 05 Martie 2018, 11:44 »
Voi, cand v-ati inscris si voiati sa vedeti cum a fost in ceilalti ani ati vazut poze pe WhatsApp, nu?... :tickedoff:
 :crazy2:

Am mers pe recomandari verbale de fapt.
As posta filmul cu echipa care a obtinut premiul de popularitate dar ma tem ca iar imi spune cineva ca si bunul simt conteaza asa ca : solicit aprobare

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #213 : Luni, 05 Martie 2018, 11:46 »
 ;D Dana HD, sunt convinsa ca a fost special, dar tot nu cred pana nu vad :)))))

Pozele se pot pune doar cu link-uri pentru forum de pe un site de upload. http://tinypic.com/ e cel mai sigur.
Sau, in cel mai rau caz, se poate apela la o varianta ca cea gasita de Rentzi: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2540.30.html

PS - Iustin, nu se pun poze/filme din care persoanele pot fi identificate.

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #214 : Luni, 05 Martie 2018, 12:24 »
"Din pacate GDPR ne impiedica sa le publicam...."
Zi-mi cine este GDPR-ul asta, ca vorbesc eu cu el....  :fight:

@wonderland - "...cel mai rau caz..."?  :slap:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #215 : Luni, 05 Martie 2018, 14:17 »
Ups, mi-am luat-o?  :tomato:
Stii tu, e ca la "justitia e poate fi buna sau rea, dar nu poate fi rea" (ma rog, nu e un citat, e o parafrazare)
Era un fel de a spune...Rentzi - e o varianta foarte buna, dar eu una prefer fotografiile asezate la vedere pe forum, cum le pune Gigi.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #216 : Luni, 05 Martie 2018, 14:58 »
 :flori:  Nu fi suparata. A fost un fel de gluma, putin mai aspra (cum le fac eu cateodata)  :whistle:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #217 : Luni, 05 Martie 2018, 15:52 »
Eu ma gandeam ca tu te-ai suparat. Aspru, tu? N-as fi zis  :tomato: Dar sa lasam pista libera pentru impresii, nu? Carnavalul mi se pare asa o ocazie de a da frau liber spiritului ludic din noi. Sub masti devenim, cred, mai curajosi, mai jucausi, mai dezinvolti. Fiecare personaj vine cu povestea lui si, impreuna scriu o poveste originala. Cred, asta numai Gigi ne poate spune, ca nicio editie n-a semanat una cu alta, dar toate au fost speciale si unice, in felul lor. 
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #218 : Luni, 05 Martie 2018, 19:06 »
Am transmis celor care au participat filmuletele, acum ma pregatesc sa trimit si fotografiile. Daca dimineata nu le gasiti pe Email scrieti-mi maine sa retransmit in timp util. Link-ul este valabil doar 7 zile, cei de la wetransfer il sterg lunea viitoare.

Vreau sa va arat acum de ce spunea Iustin ca a fost un carnaval sexy... ::) :) Eu asa cred ca la mine s-a referit...



Va arat acum celor care nu ati fost la Sughisoara locul in care am tinut petrecerea si cateva elemente de ...decor... ;D ;D ;D





































 


Offline nistor laurentiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #219 : Luni, 05 Martie 2018, 22:28 »
Draga Gigi, m a sunat o doamna, care s a dat drept Coana Chirita :applause: :applause: si m a rugat insistent
sa mai dai poze cu Carnavalul de la Sighisoara sa vada lumea ce super super super a fost! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Am fost curios si am intrebat o, de ce? Stii ce mi a raspuns, cu o voce tremuranda?
Dragaaa  a trecuuut muulttt timp de cand nu am avut acest sentiment multipluuuu! si m a pupat cum numai coana Chirita stie sa o faca!
 :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing:

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #220 : Luni, 05 Martie 2018, 23:09 »

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #221 : Marți, 06 Martie 2018, 10:13 »
Buna dimineata, hai ca m-am oprit din vizionarea fotografiilor facute de Gigi in prima seara cand baietii ne-au intampinat cu flori... Asa ca trebuie spus cu tarie ca tot carnavalul a fost super, dar sa nu uitam de baieti, care au fost ... mai multi si foarte draguti si cavaleri. Ce frumos se ferchezuiau ei in oglinda in asteptarea noastra sa ne dea trandafirul si primeam un trandafir dar vroiau sa fie pupati toti si ce sa facem ne-am conformat cu drag. Totul a fost foarte frumos, vesel si de calitate. Multumim!

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #222 : Marți, 06 Martie 2018, 11:55 »
Gigi a considerat editia din acest an"the best",il credem.
Stiind ce a fost anul trecut,vad cu ochii mintii, o minunatie.
Si totusi,aici nu ploua cu impresii,cu imagini blurate,sau de grup(greu de definit).

Cei ce nu avem FB.ce sa vedem ?!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #223 : Marți, 06 Martie 2018, 14:10 »
Iustin, aici apar mesaje pe care sub forma de text la mine nu apare nimic. In spate m-am uitat, apare ca  3rd party image. Doresti sa postezi fotografii?

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #224 : Marți, 06 Martie 2018, 16:47 »
Da, la mine se vedeau bine si in preview si pe forum. Alta data voi incerca alt host decat google drive. Te rog sa le stergi din moment ce nu se vad.