Autor Subiect: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018  (Citit de 46543 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #225 : Marți, 06 Martie 2018, 20:13 »
Buna seara dragi prieteni.Da a fost minunat.Toate zilele au avut farmecul lor.N-am simtit nici frigul datorita vinului fiert de la frumoasa pensiune a lui Hans,parca asa ii spune.Costumele au fost toate foarte frumoase,parca mai frumoase ca anul trecut.Primirea barbatilor cu flori a fost o surpriza foarte placuta pentru noi femeile.Va multumim pentru atentie.Am primit pozele si filmuletele. Inca nu am apucat sa le vad pe toate.Multumesc Gigi pentru tot.O seara buna in continuare.Numai bine
anca bv

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #226 : Miercuri, 07 Martie 2018, 05:36 »
Da, la mine se vedeau bine si in preview si pe forum. Alta data voi incerca alt host decat google drive. Te rog sa le stergi din moment ce nu se vad.

Ciudat, am aruncat ieri un ochi pe fuga si eu am vazut poza postata de Iustin. Una de grup, cu fetele blurate...  :(
Am vazut multe printese si cavaleri. Alte personaje?
Iustin, incearca si cu  http://tinypic.com
Sau poate intra Rentzi sa-ti zica cum a pus el cu Google Photos (link spre album, nu poze inserate pe forum)

Pana atunci, ne desfatam cu poza sexy si cele de...decor apetisant postate de Gigi.  :2funny:

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #227 : Miercuri, 07 Martie 2018, 07:43 »
Fotografii de grup



Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13233
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #228 : Miercuri, 07 Martie 2018, 08:18 »
Pe "juratii", adica cei din fata "necostumati", i-am cunoscut in restaurant. I-am rugat sa ne ajute la reusita carnavalului si au fost deosebit de participativi, simpatici, orientati si inspirati. Mi-au placut mult tinerii aceia! Am povestit cu ei si mi-au spus ca sunt medici pneumologi si participa la o conferinta ce se tine la Sighisoara.

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #229 : Miercuri, 07 Martie 2018, 08:34 »
Imi pare foarte rau ca nu pot sa va arat filmul cu echipa careia juriul mentionat de Gigi i-a acordat premiul de popularitate, respectiv coana Chirita cu cele trei fice. Au fost absolut magnifici !
Au fost mai multe premii tematice insa cei mai castigati nu au fost cei care au primit premiile simbolice ci cei care au participat, privit si s-au amuzat copios.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #230 : Miercuri, 07 Martie 2018, 08:55 »
Ce inseamna sa ai camp tactic...dar si ceva aliati !

Multumim tuturor factorilor ! :)

Offline CoralI

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #231 : Miercuri, 07 Martie 2018, 15:51 »
Foarte reusita minivacanta! Felicitari organizatorilor si grupuletului care a fost cat se poate de diversificat si simpatic. Niste petrecareti incurabili! Va imbratisez cu drag!

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #232 : Miercuri, 07 Martie 2018, 16:18 »
oarecum...pe langa subiect - am adus acasa trandafirul primit de la baieti:) inca e vesel si tantos :))si eu inca nu am iesit din starea de ...vacanta vesela :offtopic:

Offline arsel

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Carnaval la Sighisoara 2 - 4 martie 2018
« Răspuns #233 : Miercuri, 07 Martie 2018, 20:03 »
Buna petrecaretilor! Am reusit azi sa descarc toate pozele si filmele trimise de Gigi si am retrait zilele excelente petrecute impreuna. Mi-a placut mult grupul pentru ca toti au fost veseli si sociabili, am cantat si am dansat pana am plecat din hotel. Am remarcat preocuparea tuturor participantilor pentru costumele prezentate, a fost o diversitate impresionanta si parca toate costumele se potriveau persoanelor care le purtau.
Organizare foarte buna, excursia la Crit superba cu pensiunea care ne-a oferit pe langa o locatie frumoasa palinca adevarata si gulas facut la ceaun afara la foc de lemne lent. Sighisoara este frumoasa si iarna, este vie si-ti hraneste spiritul. In concluzie au fost 3 zile minunate. Va pup pe toti! :applause: :smitten: :thumbup: