Autor Subiect: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018  (Citit de 34192 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Ghita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #45 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2018, 08:31 »
Pisicuto, cred ca excursia asta e putin mai secreta, si de aceea nu se prea vorbeste despre ea sau "vorba multa saracia omului"... ;). In ceea ce priveste " mutalaii ", oamenii poate sunt mai rusinosi ....mai emotivi...nu se stiu cu forumul....na, acuma si tu... ;). Dar cine stie, vorba putina distractie multa. *|*

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #46 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2018, 18:44 »
Pisicuto, nu ai idee cat de vorbareata sunt..off line. dar ce e de povestit aici?! va fi o excursie frumoasa, asa cum sunt toate organizate de single. o sa primesti exact ce asteptari ai - daca tu crezi ca o sa te distrezi si o sa cunosti oameni faini, asa va fi. daca regreti ca mergi, o sa regreti si dupa ce te intorci acasa. totul depinde de cum te-ai...setat inainte de plecare :) eu, dupa excursiile in care am fost, m-am ales cu prieteni, cu care tin legatura si acum. si m-am simtit tare bine pe unde am fost :)

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #47 : Duminică, 14 Octombrie 2018, 00:25 »
Ok, m-am liniștit, Ghiță și Dana HD... :giggle:

Oamenii am văzut ca își mai dau întâlnite înainte, mai vorbesc cu ce ajung.
De exemplu cine mai vine luni pe 5 noiembrie la Cluj? Poate chiar la aceeași pensiune cazat? Sa ne vedem...și sa avem companie

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #48 : Marți, 16 Octombrie 2018, 14:28 »
Știam ca dacă va zic mutalăi vă provoc... :giggle:

Cine mai vine în aceasta ieșire?? :(
Cu cine mă distrez?

Offline Ghita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #49 : Marți, 16 Octombrie 2018, 18:27 »
 O0

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #50 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 07:06 »
Pisicuta, după cum ti-am spus si la Chat..., nu te îngrijora. Dana Hd e... în cunoștință de cauză, deci mesajul ei e liniștitor.
Este o acțiune cu vechime, organizată an de an, din 2015,  probabil feedback-urile postate de-a lungul anilor constituie cumva o...garanție, lumea nu prea are întrebări.
Despre organizare pentru drum, cred că mai aproape de data plecării vor apărea mai multe dialoguri.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #51 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 09:58 »
Mulțumesc de incurajare
Sunt nerăbdătoare și...văd că nu se mișcă nimic aici.
Și discuțiile premergătoare fac parte din plăcerea excursiei și o aduc mai aproape 😁

Sunt convinsă ca va fi super, eu asa sunt setata  *|*
Dar aș fi vrut să văd cu cine mai merg dacă nu cer prea mult... :P :dance:

Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Buna tuturor!
A aparut un loc liber ieri si a fost sa fie al meu! :dance:
Abia astept sa va cunosc, sa ne balacim si sa ne distram. :yeah:
Eu vin din Buzau si o sa ajung luni seara in Sibiu. Poate ne intalnim luni seara, cei care ne cazam in Sibiu, daca nu ajungem prea tarziu si nu suntem prea obositi.


Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Buna, Loredana, poate ne cazam pe 5 seara, la aceeasi pensiune ... si ne spune si Liliana unde anume au fost ei ... Dana Hd, ce zici?? Pisicuto, de calitatea colegilor de grup sa nu te-ndoiesti, eu am fost la Padina, in weekend si a fost super ok :) :applause: am dansat si ne-am distrat pe cinste  :thumbup: :dance: *|* grupul e foarte frumos :flori: :smitten:

Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Bună Petruța,
Aștept propuneri pentru cazarea în Sibiu. Abia aștept sa va cunosc!  *|*

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1480
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
La excursiile cu plecare din Sibiu cei mai multi se cazeaza la Pensiunea Ela - Mihaela este si ea in SC, este o persoana foarte placuta si de incredere
http://pensiuneaelasibiu.in-romania.ro/?f=5

Pentru dupa-masa dinaintea excursiei va propun un tur pietonal in centrul vechi din Sibiu si apoi putem merge sa mancam undeva impreuna.

Amatori?

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
eu ma bag  :angel:

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
am solicitat Pensiunii Ella o camera dubla pt seara de 5, astept raspuns si ... colega de camera :laugh:

Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #58 : Vineri, 19 Octombrie 2018, 08:38 »
Bună,
Și eu ma bag pentru tur pietonal și cina. Pentru cazare, eu am găsit un apartament drăguț aproape de gara.
O zi buna tuturor!  :smitten:

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: SPA, relaxare, distractie si prieteni noi. Hajduszboszlo 6 - 10 noiembrie 2018
« Răspuns #59 : Vineri, 19 Octombrie 2018, 18:59 »
Eu, de obicei, imi organizez plecarile cu ceva timp inainte- in primul rand trebuie sa stiu exact unde imi cazez catelul, de exemplu, dar in plus, imi fac planuri minutioase pana ajung in locul in care...nu mai trebuie sa planuiesc eu nimic :)) asa si acum! evident, ca de obicei, toate planurile mele sunt date peste cap. in cazul de fata, pentru ca a intervenit o...incertitudine cazarea pramatiei cu patru labe:) ce stiu sigur: voi ajunge in 5 (la pranz?! seara?! candva?!) in sibiu, ca sa fiu dimineata la ora fixa la locul de intalnire. in teorie, am loc de cazare. mi-ar face insa mare placere sa ne intalnim, intr-un preambul la escapada propriu-zisa. o voi suna pe diana (insotitoarea grupului), sa vad ce si unde se intampla, atunci cand ajung eu acolo. 
nici o sansa sa scapati de mine :))