Autor Subiect: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018  (Citit de 18945 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline simonette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #45 : Duminică, 11 Februarie 2018, 11:15 »
Grija mea era doar in privinta faptului ca s.au grupat deja pe masini, deoarece nimeni, in afara de Georgiana, nu a facut o oferta concreta de locuri in masina

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #46 : Duminică, 11 Februarie 2018, 11:39 »
Simonette, dan4orto pleac? din Vaslui, poate da un semn pe forum ?i afli cu ce mijlic de transport pleaca spre Sibiu.  :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #47 : Duminică, 11 Februarie 2018, 11:53 »
Bravo, Adda! Cum de mi-a scapat dan4orto, cel "harnicut si orientat"? Sper ca nu l-am suparat cu nimic.
Am vazut ca e nelinistit ca nu va fi zapada si ca se va plictisi.  :giggle: Inca n-a aflat ca in iesirile de la SCT nu incape plictiseala in program, indiferent de vreme. Aaaa si ca vremea se adapteaza la programul excursiei.  ;)

Deci, ar fi minunat sa de-a un semn. Eu cred ca pleaca cu masina, bagajul si l-a facut deja, nu bea, ii plac conversatiile, iar pentru simonette ar fi mai incomparabil mai usor sa ajunga de la Iasi la Vaslui, decat la Bucuresti.   :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #48 : Duminică, 11 Februarie 2018, 12:06 »
Exact la asta ma gandeam si eu, ar fi mult mai simplu pentru Simonette  :D
Nu il cunosc pe dan4orto, dar il rugam sa dea un semn pentru Simonette  ;D daca pleaca cu masina poate merge direct la Sibiu  ::)

Offline CristianB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #49 : Duminică, 11 Februarie 2018, 22:10 »
Buna seara! Se pare ca nu ne  vom strange suficienti. Eu plec din Buc. vineri dimineata in jur de ora 9 -9:30.Am trei locuri disponibile,daca cineva e interesat...edicontact@gmail.com

Offline Georgiana Deciu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Potecile Marginimii Sibiului, iarna, pe rachete de zapada 16-18 februarie 2018
« Răspuns #50 : Duminică, 11 Februarie 2018, 22:35 »
Buna! Scuze, dar nu am mai verificat forumul. Email-ul meu: Georgiana.deciu@yahoo.ro

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Hai, ca se misca lucrurile!

Transport masina personala Georgiana, 3 locuri, ruta Slobozia - Bucuresti - Sibiu - Rau Sadului,  Georgiana.deciu@yahoo.ro
1.
2.
3.

Transport masina personala Cristian B, 3 locuri, plecare din Bucuresti, ora 9.00 - 9.30, edicontact@gmail.com
1.
2.
3

Taxi - Sibiu- Rau Sadului (aprox 100 lei/4 persoane), adunare in Sibiu in jurul orei 12.00,
1. Corina (Alba Iulia)
2.
3.
4.


PS - dan4orto, receptie????:tomato:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline CristianB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Buna dimineata!
La mine a mai ramas 1 loc disponibil

Offline Georgiana Deciu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Avand in vedere ca la mine nu s-a anuntat nimeni pana acum, o sa vin cu masina doar pana in Bucuresti.

Offline simonette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Crisitan B. Ma abonez eu la ultimul loc disponibil la tine in masin?

Offline simonette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Georgiana, eu ti-am trimis e-mail, dar nu am primit raspuns. M-ar fi interesat ora la care ajungi in Bucuresti

Offline dan4orto

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Scuze pentru raspunsul cu intirziere, am retrogradat la dumbphone si n-am verificat site-ul ieri. Ma gindisem deja daca sa-i pomenesc Simonettei de plecarea cu masina din Vaslui. Doar ca plec de joi dimineata, cu opriri in Brasov si Fagaras, noaptea dorm la un var in Sibiu (sau la vreo pensiune). Vineri dimineata umblu un pic in Sibiu si ma indrept spre Rau Sadului. Daca Simonette crede ca o ajuta, telefonul meu e 0740096506. Despre drumul de intoarcere vorbim in excursie...:)

Offline simonette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Buna dan4orto. Mersi pentru raspuns. Intr-adevar, nu ma prea ajuta varianta asta, multumesc oricum :)

Offline simonette

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
CristianB ti.am trimis si e-mail. Astept o confirmare ca am un loc la tine in masina:)

Offline CristianB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
CristianB ti.am trimis si e-mail. Astept o confirmare ca am un loc la tine in masina:)

Da,Simonnete,ti am confirmat