Autor Subiect: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri  (Citit de 7134 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri
« Răspuns #15 : Luni, 22 Martie 2010, 23:27 »
Toata lumea saluta idea, dar nimeni, in afara de administrator, nu vine cu ceva nou, concret pentru a o pune in practica! Suntem oare doar aplaudaci? Ne-am invatat sa asteptam ca altii sa se ocupe de tot? Si noi sa luam totul de-a gata? Haideti sa facem ceva concret: ca de exemplu sa cautam locatii, sponsori, sa facem proiecte concrete!

Offline mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Răspuns: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri
« Răspuns #16 : Luni, 22 Martie 2010, 23:31 »
Draga Carmen, sa o luam step by step. Dupa cum vezi, lista pentru primul weekend e plina...chiar e si un de rezerva. Cei din Bucuresti si Constanta vorbesc deja despre o intalnire in weekendul urmator....ce vrei sa se intample mai mult? Asteptam ideile tale, daca crezi ca ce am vb. noi pana acum pe aici e de prisos.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri
« Răspuns #17 : Marți, 23 Martie 2010, 23:42 »
       Nu am zis ca e de prisos nimic! Ma bucur ca ne incanta ideile altora si le aprobam, dar CONCRET ce facem! In afara de Dl administrator nimeni nu vine cu ceva palpabil! De exemplu: unde sa ne intalnim sambata asta in Bucuresti, pentru cei din acea zona? Deocamdata nimeni nu vine cu o propunere clara! Eu zic asa: stabilim exact locatia, undeva usor de ajuns, de preferat in aer liber  intr-unul dintre parcurile mari! Mai departe ne hotaram ce facem! Sau alta posibilitate ar fi la unul dintre Mall-uri! Cotroceni, Vitan... unde vreti! Nu vreau sa hotarasc eu pentru  nimeni, dar e totusi ceva materializat , nu doar vorbe entuziaste! Sper ca acum m-am facut inteleasa! E un punct de plecare!

pe_jumate

  • Vizitator
Răspuns: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri
« Răspuns #18 : Luni, 29 Martie 2010, 22:05 »
vine vara, bine-mi pare, [in gradina am o floare]*
* in suflet o speranta

eu zic ca daca lucrurile merg asa cum au inceput, totul va fi suuper ok next year in 14 feb;)

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Singles Awareness Day - Ziua celor singuri
« Răspuns #19 : Luni, 29 Martie 2010, 22:43 »
    Pana atunci ne putem vedea deja de 50 de ori! O data pe saptamana!   Ce. e mult?!? :D