Autor Subiect: Fascinantele Chei ale Nerei si Cascada Beusnita. Drumetie si rafting 10 - 13 mai  (Citit de 35868 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Mihateo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Buna dimineata! Va rog sa ma inscrieti si pe mine la transport din Bucuresti pt excursia de la Cheile Nerei !

Offline Mihateo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Buna dimineata! Va rog sa ma inscrieti si pe mine la transport din Bucuresti pt excursia de la Cheile Nerei. Multumesc

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Ma inscriu si eu pentru urcare din Bucuresti.
1. Florin Franciuc
2. Violeta S
3. Greta SERBAN
4. Mimi A.
5.Livia T
6.Mihaela M.
7.Mihateo

Sa ne (re)vedem cu bine.
8. Mariana Baitan
9. Mirela I - conexiune Turnu Severin


Miihateo, pentru a te inscrie pe lista de transport trebuie sa o iei pe ultima cu copy/paste si sa te treci pe ea fiind atenta sa nu stergi pe cineva, acum am facut-o eu pentru tine, te incurajez ca pe viitor sa incerci tu.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Referitor la transport: s-a transmis din agentie un Email catre toti participantii, asteptand raspunsurile voastre referitoare la locul de urcare. Cu ceea ce s-a primit s-a facut o lista de imbarcare care va fi transmisa soferilor si ghizilor. Este deci inutil sa se mai deschisa o lista pe forum.
BRR imi cer scuze, acum am vazut, Mihateo verifica-ti mailurile. :(
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
INFORMATII TRANSPORT

Traseu : Bucuresti - Pitesti - Slatina - Craiova - Strehaia - Drobeta Turnu Severin - Orsova - Moldova Noua - Sasca Romana

Plecare  din Bucuresti la ora 07:00 MOL PACII
Nr. microbuz:  B 284 NEW
Nume si nr tel sofer: BOGDAN CRISTICA 0753 878 454.

Pentru conexiuni la traseu, sunati soferul si stabiliti locul de imbarcare si ora.

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Salutare,

Este cineva din Brasov sau care trece prin Brasov pentru plecarea din Sibiu?
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
La pensiunea Cheile Nerei au o piscina, nu stiu daca va fi plina cu apa, nu stiu ce vreme va fi atunci, dar eu zic sa luati cu voi si costumele de baie    ;)

Offline cristi8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Vacanta minunata tuturor!
Tot ce-ti trebuie va veni la tine la timpul potrivit!

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Dl. sofer astazi nu mi-a  raspuns la telefon...probabil o va face maine cand sofeaza...

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Scuze, olteanca din mine a fost nerabdatoare. Dl sofer m-a sunat acum 2 minute...e totul o.k.

Offline Greta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Multumesc Tania pentru sugestie. Ma gandeam daca ar trebui poate pe sub costumul de rafting. Acum am hotarat - sigur il pun in bagaj.
Abia astept sa ne cunoastem. Pe maine tuturor.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Greta, pe sub costumul de neopren se ia doar tanga, atat,  ;)   ...  dar fiind cald, eu cred ca ne vor da doar vesta si casca. Eu voi veni doar de vineri seara, asa ca aveti grija cei care veti fi primii la rafting, vineri. 

Offline zsoka

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Va multumesc pentru experienta de vis care ne-ati oferit-o Singlecamp ,cu siguranta voi reveni oridecate ori voi avea ocazia.Nota 10+ pentru organizare ,dj Cristi,pentru Mircea ,Augustin si participanti .Va multumesc si va imbratisez cu drag. :love: :love: :love:

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Buna ziua grup frumos! M-am simtit extraordinar, am reusit cu ajutorul vostru sa-mi inving unele temeri (Dan GL sau Gusti care stiu cum m-au remorcat prin tunelul acela intunecos pot sa-mi spuna ca dupa razboi multi viteji se arata si nu ma supar ;D) , va multumesc tuturor pentru ca ati contribuit la devenirea de neuitat a acestor zile, le retraiesc cu fiecare poza postata pe WhatsApp....Am pentru voi doar ganduri alese...O saptamana faina sa aveti!

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
aaaa, am omis sa va spun ca excursia asta imi stimuleaza dorinta pentru o noua actiune....daca aveti propuneri pentru o excursie din experientele voastre  trecute,  va rog nu ezitati  sa-mi sugerati....Mirela Iovescu  Tr. Severin- alias Iselin