Autor Subiect: Pe potecile ciobanilor din Marginimea Sibiului. Drumetie la stana 1-3 iunie 2018  (Citit de 26693 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ionut piciorus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25


Masina 1
1. Mariana V, alias Gigel (lasa un nr de contact?)
2.Geta S
3.

Masina 2
1. Valeriu C. tel: 0732871817, valeriucoconcea@yahoo.com
2.Ionut P.
3.

Masina 3
1. Florin F. Tel: 0724.556.468
2. Mirela O.;
3

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Masina 1
1. Mariana V, alias Gigel, vasilemar67@gmail .com
2.Geta S
3.

Masina 2
1. Valeriu C. tel: 0732871817, valeriucoconcea@yahoo.com
2.Ionut P.
3.

Masina 3
1. Florin F. Tel: 0724.556.468
2. Mirela O.;
3

Am profitat sa pun adresa de email lasata de Gigel, Masina 1 ca sa va fac atenti ca doua fete plang in Sibiu ca n-au cu ce ajunge la Rau Sadului. Vedeti o pagina in urma.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Am o neclaritate. Pe descrierea excursiei apare pensiunea Albota din Rau Sadului, pe detalii apara pensiunea Rau Sadului din localitatea Rau Sadului. Care din ele este? Multumesc.

Offline Anaisanaisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Multumesc... *|* m-am combinat cu Maria din Carei... :dance: sa ne vedem cu bine la cabana :applause: :smitten:

Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
buna anaisanaisa,


te rog mai scrie odata nr de telefon ca sa putem lua legatura cu tine....imi da telefon incorect...

sau scrie mi pe adresa de e mail telefonul

o zi frumoasa!

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Masina 1
1. Mariana V, alias Gigel, vasilemar67@gmail .com
2.Geta S
3.

Masina 2
1. Valeriu C. tel: 0732871817, valeriucoconcea@yahoo.com
2.Ionut P.
3.

Masina 3
1. Florin F. Tel: 0724.556.468
2. Mirela O.;
3. Delia N.

Offline Flo_rin

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
@ Madalina, suna-ma sa discutam variante de transport.

Offline Madalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Buna ziua! Am rezolvat...Ma voi caza o noapte in Sibiu si voi veni la destinatie cu domnul Iulian Panescu. O zi frumoasa sa aveti!

Offline camelia_cornea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
sunt obligatorii cele 2 feluri de mancare la cina?

Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
buna seara dragilor,

nici unul dintre voi nu s ia exprimat parerea despre ora si locul de de intinlire 7,15 /7,30 la statia de  metrou  paci militari

eu am justificat motivele mele.... inca mai astept pareri

cum facem??


Offline gigel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
si eu sunt de acord cu Camelia....suntem obligati la cele 2 feluri de mincare??? nu putem alega acolo cu plata normala??? cina nu este inclusa...


o seara buna!

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
@gigel si @camelia :)

Din experienta celor 2 iesiri ale mele in locatia in care veti merge voi, tin sa va spun ca mancarea e foarte buna.
Pestele- o minune, placinta-de asemenea.

Veti fi cca 30 de oameni.
Daca fiecare comanda a la carte, pe langa clientii punctuali ai pensiunii, riscati sa mancati la miezul noptii.

In plus, daca cina e la ora 19.00 si incepe cheful, veti avea nevoie de caloriile din placinta pentru dans  *|*.
Sau puteti lua la pachet pe munte pentru ziua 2. :)

Si sambata veti putea renunta la placinta, daca intre timp nu va indragostiti de ea.

Va doresc sa va distrati si sa va simtiti bine acolo, cel putin cat mine, la fiecare din cele 2 iesiri.

PS: Ca sa va dati seama ce mult mi-a placut, am convins o prietena sa se inscrie si sa participe la eveniment :))
Cornelia

Online krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Am o neclaritate. Pe descrierea excursiei apare pensiunea Albota din Rau Sadului, pe detalii apara pensiunea Rau Sadului din localitatea Rau Sadului. Care din ele este? Multumesc.


Este una si aceeasi pensiune, Pensiunea Rau Sadului din localitatea Rau Sadului. (apartine de complexul Albota din Arpasu de Sus, vezi harta de mai jos)

http://www.sobisturism.ro/pensiunea-rau-sadului/localizare-pensiune

http://www.sobisturism.ro/pensiunea-rau-sadului

Pensiunea Rau Sadului se afla la iesirea din localitatea Rau Sadului, pe superba vale cu acelasi nume, inconjurata de culmi inalte, impadurite, considerata o zona unica a Marginimii Sibiului.

Celor ce cunosc serviciile si produsele PASTRAVARIA ALBOTA le oferim o alternativa putin mai intima/linistita de petrecere a timpului liber; de data aceasta in Muntii Cindrelului, la Rau Sadului.




Offline getaravi13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Hello,
@gigel  ;) pt mine ora de intalnire este ok. La 7.30 sunt la statia de metrou pacii
In ce priveste cina pentru mine este perfecta. O0
sa nu uitam ca pranzul va fi un sandwich din rucsac si vom merge si in drumetie. Deci cina va veni la sfarsitul unei zile lungi, nu este deloc grea si asa cum a zis Cornelina avem nevoie de energie pentru dansul ce urmeaza cinei *|*

Abia astept ziua de maine :dance:

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Multumesc pentru lamuriri. O zi buna!