Autor Subiect: La izvoarele Cibinului. Petreceri si drumetii. Gura Raului 25 - 28 mai 2018  (Citit de 12822 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Andy74

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Buna tuturor!Sunt noua in acest grup. Mai sunt locuri pt.aceasta excursie?

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Buna Andy, de obicei , în cazul în care locurile ar fi fost ocupate integral ar fi aparut scris mare cu rosu ca "nu mai sunt locuri", atat aici pe forum cat si pe site-ul de rezervarI.
Pentru a rezerva un loc acceseaza link ul http://www.singlescamp.ro/eveniment/28998/
Si urmeaza pasii necesari
Bafta!   :)

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Deoarece numarul de participanti este foarte mic pentru a se putea asigura transport pe ruta din Bucuresti si avem participanti din toata tara, vom organiza plecarea unui microbuz din Sibiu.
Avem rugamintea ca cei inscrisi din Bucuresti sa se organizeze pe grupaj de masini sau sa gaseasca o modalitate de a ajunge la Sibiu. ( Transmixt / Fany )

Offline Emilia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Buna,in urma anuntului agentiei caut o varianta de transport din Ploiesti,va rog daca aveti un loc liber intr un grupaj ma asociez.Astept raspuns in timp util pe forum.Multumesc

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Daca sunt participanti din zona GL-BR,eu o sa merg la GuraRaului cu masina pers.Tel. meu:0745154485.

Offline Sanda Cimpeanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Buna! Sunt Sanda din Bucuresti si as vrea sa stiu daca  este cineva cu masina care sa plece din Bucuresti pentru a crea un grup sau sa stabilim o companie de transport pentru a merge împreună până la Sibiu. O zi frumoasa tuturor!

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Nu știu ce se întîmplă,mai sunt 4 zile pînă la plecarea în această excursie! Nu sunt participanți? Nu postează nimeni aici...Îmi pare rău că nu m am înscris pt Maramureș.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Probabil si la Maramures ar fi fost liniste daca n-ar fi fost de completat liste de transport.
Aici nu sunt suficienti inscrisi din Bucuresti pentru a fi agitatie cu listele. Dar asta nu inseamna ca nu sunt participanti din alte zone ale tarii.
Asa cum s-a mai scris pe aici - linistea pe forum nu depinde de organizatori, ci de disponibilitatea celor inscrisi de a incepe comunicarea dinainte de a va intalni...
Cu siguranta exista un motiv pentru care ai ales Cibinul si nu Maramuresul, atunci cand te-ai inscris. Aminteste-ti! :)

Keep calm and enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Emilia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Buna ziua,se pare ca din zona Bucuresti nu vine nimeni cu masina personala de aceea voi ajunge in Sibiu cu microbuz Ploiesti Sibiu la ora 12 in autogara Transmixt.Va rog afisati pe forum in timp util datele de contact ale microbuzului care ne preia poate chiar din autogara.Multumesc

Offline Sanda Cimpeanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Salutare tuturor! Din Bucuresti vom veni cu Fany, Sanda si Olivia. Ora preconizată de ajungerea la Sibiu este 12.30. Asteptam detaliile microbuzului de preluare. O zi plăcută!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Fara panica si cu rabdare oameni buni!  :) Niciodata n-a ramas cineva neinformat la timp, sau lasat prin autogari... :-[ ::) Intainte de a va scrie aici cum ne intalnim era nevoie sa am datele din agentie, apoi cum ajungeti voi in Sibiu. Fara aceste date nu pot sa va comunic o ora in care sa fiu sigur ca nu ramane nimeni netransferat la Gura Raului...

Eu am sa va astept personal in parcarea comuna a garii si autogarii Transmixt, iar acum dupa ce ati scris cum ajungeti pot evalua ora de intalnire. La ora 13.00 am sa fiu in fata bisericutei din parcare. Este foarte usor de reperat si remarcat din autogara. Este nevoie sa iesiti spre gara din incinta si apoi imediat in dreapta. Sunt 2 minute de mers. O sa calatorim impreuna pana la Gura Raului...

Olivia ma recunoaste, a mai fost cu mine, nu stiu ceilalti...Dar sunt usor de remarcat dupa parul negru si carliontat si ochii albastrii... ;D ;D ;D Glumesc evident, aveti fotografia mea in avatar...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Cum, nu mai ai parul lung prins in coada?  ;D
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline eugenandrei

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 153
Buna ziua! Vineri dimineata voi pleca si eu tot cu Fany de la 7.30

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
INFORMATII EXCURSIE

Intalnirea cu cei care vor veni din Bucuresti se va face in data de 25.05 ora 13:00 in parcarea de langa gara mare ( langa bisericuta )

Pentru cei care vin direct la pensiune va oferim nr. de telefon direct de la pensiune. Adrian  - 0752 /184 985
Localizare Pensiunea Lacul de Argint  >>> Gura Raului , str. Principala, nr. 447G


Persoana de contact : Samiza Cindea 0745/ 106 526

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Vremea va fi calda, 24 - 26 grade, dar se anunta si cateva picaturi, asa ca nu uitati sa puneti in bagaj pelerina si incaltaminte potrivita, cu care sa nu alunecati si in care sa nu va udati. Drumetiile dureaza de la 4 - 6 ore, nu se stie pe parcursul lor cum se schimba vremea si trebuie sa fiti pregatiti.

Adi a incins ceaunul, Mircea este pregatit pentru drumetii, cararile sunt batatorite...va asteapta! Eu o sa fiu responsabil cu muzica si voia buna, va astept cu drag in Marginimea Sibiului! Ne vedem maine!