Autor Subiect: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018  (Citit de 42253 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Iustin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 183
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #120 : Duminică, 14 Octombrie 2018, 20:14 »

Dragilor, a fost belea, totul la superlativ si surpriza: au fost doua petreceri nu una :))
Am avut si DJ foarte bun, a stiut sa ridice toata lumea de pe scaune. Felicitari cui l-a adus si am vrea sa-l mai vedem.

Offline codrina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 126
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #121 : Duminică, 14 Octombrie 2018, 20:34 »
Ma adresez in primul rand celor nu au reusit sa mai prinda loc la evenimentul de la Padina Ursului...pe buna dreptate a fost o reusita din toate punctele de vedere...locatie...ghid...program..muzica...dj...si...bineinteles noi,participantii care ne am bucurat de 2 petreceri deosebite...
O seara placuta tuturor si sa ne revedem cu bine
Lidia

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #122 : Duminică, 14 Octombrie 2018, 21:35 »
Buna seara tuturor, cunoscuti, sau necunoscuti ;)
Asa cum au spus putin mai devreme, Iustin si Lidia, da, totul a fost de belea, la superlativ, o reusita din toate punctele de vedere  :dance: :applause:
Ce pot sa mai zic eu, cand voi ati descris atat de bine ce am trait zilele astea?!
Si totusi, mai am si eu de adaugat  :giggle:
Ce mai zile, ce mai nopti... :dance: *|*, cu rupt pingelele, asa cum ai prevazut noiembrie  :giggle:
Si cei care au fost acolo stiu despre ce vorbesc :giggle:
Daaa, totul a fost superrr de superrr!
Locatia, super faina, vremea, un vis, padurea, o intreaga paleta de culori superbe, drumetia pana la Cheile Gradistei, un alt moment de veselie si posibilitate de a ne cunoaște, iar petrecerile, dementiale  :dance: *|* :thumbup:
Samiza avandu-l ajutor pe Augustin, au fost, din nou, aceleasi gazde minunate!  :bow:  :flori: Multumesc mult  :applause:
Iti multumesc tare mult si tie Gigi, pentru aceasta idee a petrecerilor zonale :bow:
Am fost anul trecut la cea din Bucuresti! Si atunci a fost frumos, dar, nu se poate compara cu cea de acum...
Va spun, merita, merita sa va inscrieti pentru la anul  :yeah:
La cat de fain a fost, cred ca deja nu mai sunt locuri pentru la anul, ca noi, mai vrem inca o data  :happy:
Asa-i, DJ-ul a fost superrr tare, la fel și muzica, și asta, impreuna cu noi, cei mai vechi sau bobocei, au facut ca, petrecerile sa fie superrr :yeah: :dance: *|*
As mai avea multe de spus, as vrea sa vorbesc despre toti cei care au fost prezenti acolo, dar nu vreau, ca din gresala sa omit pe cineva...
Asa ca, va multumesc tuturor, organizatori, parteneri de petrecere, pentru aceste zile si nopti dementiale  :giggle:  :yeah:
Pentru mine au fost o gura de aer  :bow:
Sper ca ati ajuns cu totii cu bine acasa :angel:
Sanatate si noapte buna tuturor!
Sa ne vedem cu bine! :)

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #123 : Duminică, 14 Octombrie 2018, 21:46 »
Si, Lavinia-Oana, sosia Cleopatrei, m-a rugat sa transmit ca, si pentru ea, totul, totul a fost nemaipomenit  :yeah: :applause: *|*
Si tot am uitat pe cineva  :'(
Multe multumiri si celor 2 soferi, Bogdan si Sorin, care ne-au dus si adus in siguranta  :applause:
Si DJ-ului de pe drumul de intoarcere acasa, si animatoarelor Duracell :giggle: :applause: :flori:
Noapte buna tuturor  :angel:

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #124 : Luni, 15 Octombrie 2018, 14:56 »
Intradevar o actiune superba , totul a fost la superlativ  :flori: :flori: multumim si felicitari organizatorilor si bun venit printre noi lui Augustin.
Locatia,  ceva de vis, am o poza ;)
Peisaje superbeeee,
Drumetii pe gustul tuturor
"DJ" de nota 10, a reusit sa ne ridice pe toti de la mese, a pus cate 2 -3 melodii din fiecare gen, era imposibil sa nu gasesti ceva care sa -ti paca,
in prima seara chiar i-a iesti sa nu repete melodiile , :thumbup: :thumbup:
A doua seara pe la ora 2 a vrut sa ne trimita la culcare dar.... nu si pe noi ...am demonstrat ca se poate dansa hora si in 2 chiar si o singura persana poate face o hora si sa umple un ring daca vrea .. :dance:
La un moment dat,chiar ne-am organizat sa nu fim prea multi pe ring sa nu deranjam pe cel cu hora  :giggle: :giggle:
daca toata lumea stie ca o melodie lenta se poate dansa doar in doi .. gresit total... am descoperit noi,  ca merge si in 6...chiar 8
Felicitari participantilor, majoritatea au reusit sa lase acasa "hachitele " si au adus doar voia buna si pantofiorii de dans.  :giggle:
La plecare nu ne induram sa ne despartim si ca sa nu fie ruptura prea brusca am continuat "miscarea soldurilor" si in microbuz, "DJ-iul nostru" :smitten: , chiar a scos la licitatie locurile vacante din mocrobuz.
Doamne.. ce ne faceam daca pe Valea Prohovei faceam drumul in 15 minute noroc ca a durat 1.40 ca asa am prelungit bucuria de a fi impreuna .

Inca o data felicitarii tuturor, participanti si organizatori  :flori: :flori:


Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #125 : Luni, 15 Octombrie 2018, 15:39 »
Acum am cititi  ... mai Iustin, cum sa fi ratat tu asa petrecere... :).
Bine ca nu ai gasit inlocuitor  ;)

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #126 : Luni, 15 Octombrie 2018, 16:16 »
Buna ziua tuturor! O doamna, aflata la prima actiune cu SC, ne-a spus in dimineata ultimei zile ,la micul dejun ,ca n-a intalnit pana acum un grup care sa fie atat de dornic de distractie si care sa nu se opreasca din dansat toate noaptea. Cred ca asta spune tot despre cele 3 zile petrecute la Padina Ursului.

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #127 : Luni, 15 Octombrie 2018, 21:56 »
O actiune care merita repetata (cit mai des). Si locatia de vis! A fost superrr!  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #128 : Luni, 15 Octombrie 2018, 22:12 »
Confirm cele spuse mai sus. Au fost 2 zile de distractie la superlativ. Zile superbe de toamna cu peisaje din basme. Seri cu dans pana dimineata. Voia buna si veselia ne-au insotit permanent la Padina Ursului. O actiune care merita repetata...cel putin lunar. Pensiunea si locatia sunt deosebite.

Deja cred ca ma distrez de peste 2 ani de zile de cand am intrat in Singlescamp mai bine decat in perioada de studentie. Stiu ca pare incredibil, dar este absolut adevarat.

Astept cu nerabdare sa ne revedem la petrecerea medievala de la Sighisoara!  *|* *|* *|* *|*  *|* *|* *|* *|* *|*



Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #129 : Luni, 15 Octombrie 2018, 23:38 »
Trei zile de vis! Petreceri pana in ziua cu dans incontinuu.Peisaje superbe si oameni veseli si pusi pe distractie.Nu ne mai dadeam plecati.Multumesc tuturor pentru aceste zile minunate in special Samizei si organizatorilor.Astept sa ne reintalnim la actiunile viitoare.Pana atunci va doresc toate cele bune oameni frumosi!
anca bv

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #130 : Luni, 15 Octombrie 2018, 23:56 »
Hei, buna tuturor,
Azi, am revenit la rutina zilnica, dar, gandul zboara tot la Padina Ursului,  :yeah:  *|* si chiar si la atmosfera din microbuz la intoarcere  :dance:
Superrr tareee!  :yeah:
Cred ca era tare ciudat sa treci pe langa un microbuz care, desi stationa, se zdruncina de mama focului de la aceste "miscari ale soldurilor ", cum le-a descris atat de bine Rodica :happy:
Una din doamnele noi, a spus ca parca suntem o familie!
Daaa, eu chiar asa simt ca suntem, o familie! :smitten:
Familia Singles Camp, cu radacini la Sibiu, si ramificatii in toata tara  :thumbup:
E adevarat ca, atunci cand mergi in prima excursie SC, poate te simti puțin stingher, vazand ca ceilalti se cunosc, ba, chiar au devenit prieteni buni de-a lungul anilor, dar, asa cum a spus si Rodica, noi sau vechi, chiar veterani, unii dintre noi  :bow:,  ne-am simtit extraordinar impreuna, asa-i?! :yeah:
Astept cu nerabdare urmatoarea inalnire cu voi, Familia Singles Camp!  :yeah: :dance: :smitten: :flori:


Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #131 : Marți, 16 Octombrie 2018, 07:36 »
buna dimineata, confirm reusita acestei excursii !! :D :smitten: ca orice new bie am avut o mica retinere, spulberata curand de voiosia si voia buna a tuturor, oameni frumosi, deschisi si petrecareti, nevoie mare !!! oO :love: si, uite-asa, de ziua mea, am avut ocazia sa va cunosc, dansand ore in sir, intr-un loc cu peisaje de vis si natura binecuvantata, intr-un ambient pe care nu-l voi uita niciodata !! va multumesc  :flori:

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #132 : Marți, 16 Octombrie 2018, 22:36 »
Am inteles ca v-ati distrat maxim, dar chiar nu pune nimeni nici o poza? :whistle: :D
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #133 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 06:57 »
Sunt convinsă că uațapul  :) se cutremură de poze.
E drept că de la petreceri e cam greu să ai poze care să respecte regula ”fără persoane”, dar cred ca tot se pot găsi câteva cu locația, un peisaj ceva...

Să vă fie de bine petrecerea. E clar că a fost de pomină!!!!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 12-14 octombrie 2018
« Răspuns #134 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 17:05 »
Cam asa a fost peisajul. Linistea si puritatea aerului, din pacate, nu pot fi postate pe forum.