Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 47960 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222



Site-ul recunoaste numai tariful de 1370 lei, ceea ce inseamna ca toti cei care au achitat pana la data de 15.08 si au tariful redus vor primi un mesaj automat cu suma restanta de 80 lei. Va rugam nu luati in seama acel email (ne adresam celor cu tarif redus).

Pentru cei care vin din data de 29.12.2018, check-inul se va face incepand cu ora 14:00 Aceeasi ora este valabila si pentru cei care intra in 30.12.2018 direct cu pachetul de Revelion.

Pentru trecerea dintre ani am ales sa petrecem, la fel ca anul trecut, in acelasi hotel superb: Hotelul Plaza 4* Tg Mures. Pe care l-am inchiriat din nou, cu clauza de exclusivitate. Adica vom fi doar noi acolo, pe toata durata celor 4 zile. Acest lucru ofera intimitate grupului, creand un cadru ideal pentru socializare.

Hotelul are camere si de 4* si 5*. Acestea din urma vor fi oferite primilor 40 de inscrisi cu avansul achitat. Foarte important: daca doriti sa stati cu cineva in camera, va fi nevoie ca ambele persoane sa fiti in primele 40. Ca organizatori trebuie sa ne tinem promisiunea pentru primii 40, trebuie sa oferim locuri in camere de 5*. Deci discutati intre voi si asigurati-va ca sunteti ambii sau ambele in top 40.

Tariful va fi diferentiat, functie de perioada in care se face plata avansului:

pentru cei care achita avansul pana la data de 15 august tariful este de 1290 lei

pentru cei care achita avansul dupa data de 15 august tariful este de 1370 lei

Avand in vedere ca ziua de 29.12.2018 este zi libera, sunt convins ca multi o sa doreasca sa vina cu o zi inainte decat pachetul. Costul unei nopti  suplimentare este de 135 lei/persoana -loc in camera dbl si se achita la ultima rata. Pentru cei care vin din 29.12  si doresc o excursie zonala interesanta in 30.12, de la ora 9.00 pana la ora 17.00, o sa anunt din timp pentru a organiza un grup. Daca intentionati sa veniti cu o zi mai devreme, trebuie sa ne comunicati din timp pentru a rezerva la randul nostru la hotel, noaptea suplimenara. 

Daca sunteti 3 prieteni (prietene) va recomand sa rezervati un apartament, tariful este mai mic cu 100 lei/persoana in situatia in care acceptati sa stati 3 in apartament.

Nu solicitati camere single, nu va putem oferi acest tip de cazare hoteliera.

Oferim doar pachet complet, nu putem doar masa de revelion, asta chiar daca sunteti din zona. Imi pare rau, locurile din restaurant sunt limitate.

Atragem in mod special atentia in ceea ce privesc Conditiile de renuntare la evenimentele Singles Camp&Travel. Va rugam ca inainte de a va inscrie sa le cititi cu atentie (o puteti face aici: http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/) si in situatia renuntarii unilaterale sa nu ne asaltati cu Email-uri sau telefoane pentru restituirea banilor achitati. Asigurati-va inca de la inscriere ca puteti si doriti sa participati.

In cazul in care renuntati si cautati pe cineva sa participe in locul d-voastra, va rugam ca in primul rand sa va asigurati ca persoana respectiva corespunde profilului pe care noi il solicitam: sa fie single, sa fie o persoana comunicativa, toleranta, sociabila si foarte important sa fie membru Singles Camp. Daca ati gasit o astfel de persoana, inainte de a face transferul de loc informati agentia de intentie si comunicati inlocuitorului ca este nevoie sa contacteze personal agentia pentru o discutie cu cei de acolo. Dorim sa ne asiguram ca toti cei care participa sunt trecuti printr-un filtru. Daca persoana pe care ne-o propuneti nu se incadreaza in profilul prezentat, avem dreptul sa refuzam schimbul de locuri. Ne dorim o atmosfera placuta, un grup de oameni de foarte buna calitate, in care lumea sa se simta confortabil.
Se accepta un inlocuitor doar in situatia in care toate locurile la acest eveniment au fost ocupate..
In caz de renuntare inlocuitorul pentru  locul pe care l-ati rezervat trebuie gasit obligatoriu de catre cel care renunta.

Despre tinuta. Prezenta la un eveniment de acest gen, locatia in care se va desfasura acesta impune un code dress. Nu dorim sa creem o atmosfera protocolara sau prea festiva, dar dorim o armonizare si o adaptare la locatie. Pentru noaptea de Revelion este recomandat „festive” sau „black tie”. Pentru petrecerea din 31 decembrie un Business Casual, iar pentru cea din 1 ianuarie din nou ceva inspre „festive”. Vreau sa fiu inteles corect, ma cunoasteti cu totii, nu sunt un snob dar apreciez tinuta adaptata la loc si situatie. Calatoresc mult si am ocazia sa particip la multe evenimente si de fiecare data remarc cat de importanta este o aparitie vestimentara corecta, cat plus sau dimpotriva minus da unei persoane aceasta atentie la cum si cu ce se imbraca. Aparand in street bluejeans si un tshirt intr-un mediu in care toata lumea este la 4 ace, te aduce in zona de disconfort, iar pentru ceilalti poti deveni un subiect. Tin mult ca la acest eveniment sa fie respectat code dress-ul.

Rezervari: http://www.singlescamp.ro/eveniment/revelion-singles-camp-2019-pentru-9-oara-impreuna-la-trecerea-intre-ani/

Avans: 400 RON
Check in: 30 decembrie 2018
Check out: 2 ianuarie 2019
Cazare: Hotel Plaza 4* si 5* Tg Mures

Servicii incluse
• 3 nopti de cazare cu mic dejun tip bufet suedez (pentru data de 1 ianuarie in loc de mic dejun va fi un brunch)
• acces gratuit la centrul de SPA al Hotelului Plaza 4*
• 2 cine - (30 decembrie si 1 ianuarie)
• cina festiva de Revelion
• DJ in serile de 30, 31.12 si 1.01
• cina festiva de Revelion
Nu sunt incluse:
• transport pana la destinatie. Este in organizarea personala a fiecarui participant. Tg Mures se afla in centrul tarii, este accesibil ca distanta de oriunde ati veni, iar transport organizat din Bucuresti sau alta zona nu se justifica datorita costurilor suplimentare de intoarcere.
• tratamente speciale, masaj
Pentru cei care doresc o noapte suplimentara este nevoie sa va adresati email direct agentiei office@bonvoyagesibiu.ro

Insotitori de grup:
SAMIZA CINDEA 
GIGI CINDEA


Program

30 decembrie 2018:
- ora 14.00 - 17.00 check in si repartizare la mese
- ora 19.00 wellcome drink, un toast pentru intampinare va rugam nu intarziati)
- cina
- party cu DJ

31 decembrie 2017:
- 8.30 - 10.30 mic dejun
- 11.00 - 12.00 tur pietonal al orasului, cu ghid local
- 12.00 - 21.00 free time. SPA, plimbare, masa de pranz (va recomand Laci Csarda Strada Morii 27, puteti face rezervare aici: 0265-213.552)
- 21.00 - 5.00 Cina festiva de Revelion, mancare, bautura, DJ si 2 momente de entertainment

1 ianuarie 2018
- 10.00 - 12.00 brunch
- 13.00 - 14.00 prezentarea calendarului de excursii 2019, cu fotografii si filmulete din anii trecuti (in sala de conferinte de la etajul I)
- 14.00 - 19.00 free time. SPA, plimbare
- 19.00 cina
- 20.00 - 3.00 DJ party si tombola

2 ianuarie 2018
- 8.00 - 10.00 micul dejun
- 12.00 check out 

Grup: 154 persoane



Observatii Nu va inscrieti va rog pana nu cititi toate observatiile pe care le-am facut in prezentare, este foarte important.
Acest eveniment este organizat exclusiv pentru membrii comunitatii Singles Camp, un grup de persoane care armonizeaza usor, vesele, tolerante, fara tabieturi excesive, fara vedetisme si rasfaturi gratuite. Cu intelegerea ca faceti parte dintr-un grup, ca respectati tot ceea ce tine si decurge din acest tip de organizare. Din punct de vedere profesionist va asigur ca organizarea va fi impecabila, dar trebuie acceptat ca mai pot aparea mici distorsiuni, situatii pe care o sa facem tot posibilul sa le rezolvam. Avem insa nevoie de rabdarea si intelegerea voastra.

Repartizarea pe camere, se va face la cererea si comunicarea voastra pe Email office@singlescamp.ro. Incepand cu 1 decembrie o sa va grupam intr-un roomlist. Cei noi sau care nu au ales cu cine vor sta in camere vor fi repartizati de noi inainte de eveniment sau la check in.

 :oops: Topicul acestui eveniment va fi deschis doar la 1 Decembrie, pana atunci nu se va putea posta.

Prezentare locatie si fotografii.

Hotelul Plaza V este situat in centrul orasului Tirgu Mures,Piata Trandafirilor 46 - 47, astfel ca iesiti direct in zona cea mai frumoasa si mai activa. Calificativul mediu pentru feed-back-uri este "superb", asa ca o sa petreceti Revelionul intr-o locatie exceptional cotata.





Camerele sunt moderne, cu decor plin de culoare, au toate dotariile unui hotel de 4* si 5*.























Exista mai multe spatii de lounge, astfel incat va puteti retrage si povesti in grupuri mi mici.









De asemenea va puteti relaxa si in centrul SPA al hotelului (cada cu hidromasaj, sauna si baie de aburi),













Restaurantul in care se va desfasura evenimentul, Plaza Fusion, se afla in incinta hotelului in care veti sta. Repartizarea la mese se va face la sosire, dupa check in hotel. La fel ca la Revelion 2018, va exista o echipa de primire, de "gazde" care o sa ne ajute la repartizarea pe camere, pe mese si o sa va ofere informatiile necesare.






Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Bună să vă fie inima!
Cum stați cu planurile și ținutele de revelion? :yeah:

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Da, se poate conversa pe acest subiect, revelionul! :applause:
Mai sunt amatori care se înscriu să vină de pe 29 dec? *|*

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #3 : Vineri, 26 Octombrie 2018, 13:22 »
Buna. Eu intentionez sa vin din 29 decembrie...

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 544
Toti cei care doresc noaptea suplimentara din data de 29-30.12.2018 trebuie sa transmita aceasta solicitare agentiei pe e-mail si sa faca plata acesteia impreuna cu ultima rata .

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Site-ul recunoaste numai tariful de 1370 lei, ceea ce inseamna ca toti cei care au achitat pana la data de 15.08 si au tariful redus vor primi un mesaj automat cu suma restanta de 80 lei. Va rugam nu luati in seama acel email (ne adresam celor cu tarif redus).

Offline Maria27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #6 : Marți, 30 Octombrie 2018, 03:38 »
Buna,
Eu nu mai sunt single deci nu mai pot veni, dar am apucat sa platesc avansul. Daca e aici cineva care vrea locul meu sa ma contacteze

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #7 : Miercuri, 31 Octombrie 2018, 20:18 »
Buna seara!  Cum pot afla numărul meu de ordine pe lista participanților? Multumesc...

Viviana

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #8 : Marți, 06 Noiembrie 2018, 18:56 »
Buna seara!
Abia m-am inscris în grup si deja m-am programat pentru doua iesiri: 1 Decembrie și Revelion.
O fi bine ?
O fi rău?
 Voi merge și mă voi convinge, iar dacă îmi va place  :D , nu mai scăpați de mine ::)

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #9 : Marți, 06 Noiembrie 2018, 20:21 »
Buna  tuturor!
Viviana, nici eu n - am  iesit pana acum cu SC la  petreceri exclusiv, dar la cele două  acțiuni la care am participat a fost  grozav...Nu cred ca vei simti altfel.La Revelion  ne vom intalni....😊 Va fi de neuitat, am motive sa cred asta😊

Viviana

  • Vizitator
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #10 : Miercuri, 07 Noiembrie 2018, 20:39 »
Multumesc pentru incurajari Iselin *|*

Offline LauraM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Preţuieşte momentul!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #11 : Vineri, 09 Noiembrie 2018, 12:11 »
Bună ziua! Sunt Laura din Brăila, voi participa la petrecerea de Revelion Singles Camp 2019 şi aş vrea să ştiu dacă mai este cineva din zona mea şi cine mai merge din data de 29 decembrie 2018, pentru că aş vrea să vin şi poate vom organiza ceva pe data de 30.  :)  :giggle:

Offline Anemona27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #12 : Miercuri, 14 Noiembrie 2018, 19:58 »
Buna seara, dragilor! Si eu voi veni din 29 decembrie, se pare ca vom fi destul de multi.
Vin din Ploiesti. :dance: :dance: :dance:

Offline LauraM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Preţuieşte momentul!
Minunat! Atunci înseamnă că vom putea organiza ceva pentru data de 30 decembrie 2018. Să aveți cu toţii o zi minunată!  :thumbup: :dance:

Offline mariapotop

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Buna , sunt din Panciu , m-am înscris pentru revelion , și pentru data de 29 dec., cine merge cu mașina și trece prin Tișița, luati-ma și pe mine,  sunt un partener vesel pentru drum .
Mulțumesc !
Tel .0726686254
As vrea de pe 29 dec .