Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 47990 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline maryanamarya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #15 : Luni, 19 Noiembrie 2018, 14:28 »
Buna...din Galati sunt. Si eu intentionez sa merg de pe 29, sunt 3 locuri libere in masina...cu drag iau 3 persoane din drum...

Offline LauraM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Preţuieşte momentul!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #16 : Luni, 19 Noiembrie 2018, 14:48 »
Bună, Maryanamarya! Îmi dai deci o veste bună legat de plecarea din 29 decembrie 2018. Ai putea să mă iei şi pe mine, dar cum facem să luăm legătura, eventual telefonic sau cum crezi tu că este mai bine. Eu am vrut să fac rezervare la o firmă de transport care pleacă din Galaţi şi trece şi prin Brăila. Te rog să mă ţii la curent cum vom face dacă eşti de acord să mă iei şi pe mine. Mulțumesc anticipat!  :thumbup:

Offline maryanamarya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #17 : Marți, 20 Noiembrie 2018, 21:39 »
Laura iti las nr de tel...0742080451

Offline LauraM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Preţuieşte momentul!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #18 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 10:23 »
Mulțumesc frumos! Am să te sun in cursul zilei de azi  :smiley6600:. Să ai o zi bună!  :thumbup:

Offline Iselin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 41
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #19 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 11:35 »
Buna tuturor! Din zona Olteniei, Craiova , Tr. Severin  s-a inscris cineva la Revelion ? Intentionez sa plec din 29 dec. *|*

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
 Bună!  :)
Din zona Iași, Suceava trece cineva cu mașina spre Tg. Mureș pe 29 dec? Sunt din Suceava...
O zi bună tuturor! :dance:

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Buna! Din Bucuresti merge cineva? Cu masina sau poate chiar tren?

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Buna! Din Bucuresti merge cineva? Cu masina sau poate chiar tren?

Da, eu merg cu masina din Bucuresti :dance:. Am 2 locuri libere. Ne gandim sa plecam pe 29  *|*
🌻

Offline Dana Dany

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #23 : Sâmbătă, 24 Noiembrie 2018, 19:39 »
Bună seara,

Eu sunt din Constanta și plec din 29 decembrie din București spre Târgu Mureș. N-am fost de foarte mult timp la Târgu Mureș și niciodată iarna. Eu mă gândeam să fac rezervare la tren, mai merge cineva cu trenul din București? Mi-ar plăcea să am companie și să treacă timpul mai ușor. Am văzut că se pleacă și cu mașina dar, nu știu, nu mi-aș dori să deranjez. Ce mi-aș dori? Să intru deja in atmosfera festivă încă de pe drum, dacă suntem mai mulți, cu atât mai bine. Seară bună tuturor!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #24 : Duminică, 25 Noiembrie 2018, 08:32 »
NU mai sunt locuri libere la FEMEI! Rugamintea noastra este SA NU VA INSCRIETI in ideea ca se va rezolva si sa aveti intelegerea de A NU INSISTA cu alocarea unui loc de la barbati. Rezervarile la FEMEI sunt inchise, toate locurile atribuite s-au ocupat.

La BARBATI mai sunt 10 locuri libere, ocuparea se va face in ordinea achitarii avansului. 

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #25 : Duminică, 25 Noiembrie 2018, 13:54 »
Bună seara,

Eu sunt din Constanta și plec din 29 decembrie din București spre Târgu Mureș. N-am fost de foarte mult timp la Târgu Mureș și niciodată iarna. Eu mă gândeam să fac rezervare la tren, mai merge cineva cu trenul din București? Mi-ar plăcea să am companie și să treacă timpul mai ușor. Am văzut că se pleacă și cu mașina dar, nu știu, nu mi-aș dori să deranjez. Ce mi-aș dori? Să intru deja in atmosfera festivă încă de pe drum, dacă suntem mai mulți, cu atât mai bine. Seară bună tuturor!

Buna Dana Dany,
eu si prietena mea plecam pe 29 spre Targu Mures, daca vrei sa vii cu noi, esti mai mult decat bine venita. Am scris mai sus ca avem 2 locuri libere, da-mi de veste daca te hotarasti sa vii cu noi.  :smitten:
🌻

Offline Dana Dany

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #26 : Duminică, 25 Noiembrie 2018, 14:37 »
Bună,
Mulțumesc frumos Sunny. Dacă nu deranjez, vin cu voi cu plăcere. Menționez doar că mersul trenurilor se schimbă pe 8 Decembrie și doar atunci pot să vă dau un răspuns privind ora la care voi fi in Bucuresti. In prezent , este tren la 5:25 și ajunge in Gara de Nord la 7:51. Sper să nu se schimbe prea mult și să vă încurc, este drum lung până la Târgu Mureș.  Ok, vorbim după data de 9 Decembrie . Telefon de contact : 0770 640 179. Mulțumesc frumos. Duminică  plăcută vă urez!

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #27 : Duminică, 25 Noiembrie 2018, 19:23 »
Bună,
Mulțumesc frumos Sunny. Dacă nu deranjez, vin cu voi cu plăcere. Menționez doar că mersul trenurilor se schimbă pe 8 Decembrie și doar atunci pot să vă dau un răspuns privind ora la care voi fi in Bucuresti. In prezent , este tren la 5:25 și ajunge in Gara de Nord la 7:51. Sper să nu se schimbe prea mult și să vă încurc, este drum lung până la Târgu Mureș.  Ok, vorbim după data de 9 Decembrie . Telefon de contact : 0770 640 179. Mulțumesc frumos. Duminică  plăcută vă urez!

Salvez telefonul in agenda si pastram legatura pe whatsapp?  :smiley6600: Noi ziceam sa plecam pe la 10:00.  :kissing:
🌻

Offline Dana Dany

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #28 : Duminică, 25 Noiembrie 2018, 22:18 »
Ok. Vbim pe wtup. Dar, dacă este să plecati la 10, poate cu voia voastră plecăm la 11 și  mă ridicați direct din gară.Doar dacă vreți și nu vă încurc. Atunci aș pleca și eu cu  trenul de 8:30, ajunge la 10:58 și mă luați din gară. Oricum se schimbă mersul trenurilor pe 8 dec, poate e vreun tren care ajunge in Buc pe la 9. Vedem, oricum ținem legatura. Mulțumesc frumos! Seară bună!

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #29 : Luni, 26 Noiembrie 2018, 10:26 »
Ok. Vbim pe wtup. Dar, dacă este să plecati la 10, poate cu voia voastră plecăm la 11 și  mă ridicați direct din gară.Doar dacă vreți și nu vă încurc. Atunci aș pleca și eu cu  trenul de 8:30, ajunge la 10:58 și mă luați din gară. Oricum se schimbă mersul trenurilor pe 8 dec, poate e vreun tren care ajunge in Buc pe la 9. Vedem, oricum ținem legatura. Mulțumesc frumos! Seară bună!

vedem cu se schimba mersul trenurilor si mai vorbim. Mi-e greu sa cred ca trenul de la 8:30 va ajunge fix la ora programata 10:58. :giggle:
🌻