Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 47981 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline diana_ana_21

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #30 : Luni, 26 Noiembrie 2018, 11:03 »
Buna
Si eu sunt din Bucuresti si plec din 29 decembrie. Daca mai are cineva loc in masina si pentru mine, as fi recunoscatoare!
Multumesc
Diana
0723.840.960

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #31 : Luni, 26 Noiembrie 2018, 11:10 »
Buna
Si eu sunt din Bucuresti si plec din 29 decembrie. Daca mai are cineva loc in masina si pentru mine, as fi recunoscatoare!
Multumesc
Diana
0723.840.960

la noi mai e un loc, @betty nu a mai zis nimic.  :smiley6600:
am retinut numarul de telefon, vorbim pe whatsapp  :applause:
🌻

Offline Anemona27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #32 : Luni, 26 Noiembrie 2018, 12:24 »
Bună ziua!

Am văzut că înscrierile pentru doamne sunt închise.
Eu ar trebui sa fac o operație in acea perioada, dacă o doamnă dorește să participe, mă contactează, am plătit deja 800 de lei.
Vom urma pașii pentru a face schimbul.
Anunțăm agenția, modifica numele.
Detalii la anemona27@yahoo.com.
Zi frumoasa!

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 546
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #33 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 16:10 »
Avem rugamintea ca toti participantii care opteaza pentru noaptea suplimentara din 29/30.12 sa comunice direct pe e-mail agentiei aceasta  intentia pina la data de 12.12.2018 si sa efectueze plata .Aceasta este data  limita pina la care putem  transmite   hotelului  numarul de  camere dbl de care avem nevoie.
Persoanele  care  doresc acest lucru  si si-au exprimat deja intentia de a fi cazate in aceeasi camera  trebuie  sa opteze impreuna pentru aceasta varianta sau daca numai una dintre ele  doreste acea noapte suplimentara va fi nevoie de plata unei diferente pentru ocuparea camerei in regim de sgl o noapte.

Multumim pentru intelegere.

Offline ValentinaH

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #34 : Marți, 27 Noiembrie 2018, 22:29 »
Buna,

M am înscris pentru petrecerea de Revelion și dacă e cineva care dorește sa meargă cu mine din Brasov ,am locuri libere in mașina.
Seara faina!
Valentina

Offline cristinatabarca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #35 : Miercuri, 28 Noiembrie 2018, 13:16 »
Sal.
Sunt Cristina, din Bv si acum am vazut oferta ta. Daca se poate, as veni cu tine la rev. Eventual da-mi tel sa ne auzim ptr detalii, la un moment dat.
Al meu este 0740385969.
Multumesc.

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #36 : Miercuri, 28 Noiembrie 2018, 17:47 »
Buna Valentina! Sunt Anca din Brasov.Am citit anuntul tau.Daca mai ai locuri as fi si eu amatoare.Cu plecare din 30 nu?.Contacteaza-ma daca doresti la nr.telefon 0722302564.O seara faina! Multumesc anticipat.
anca bv

Offline oros valeriu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
buna ziua .din jud Hunedoara vine cineva?

Offline betty

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #38 : Luni, 03 Decembrie 2018, 15:31 »
Buna ziua!
Pentru Sunny: scuze ca nu am raspuns dar nu mi-a mai aparut nicio discutie din cadrul forumului pe email (desi am bifat ptr notificare) Abia acum am intrat si am vazut ca au fost discutii referitoare si  la organizarea transportului.
Multumesc pentru oferta, dar eu voi pleca din 30 decembrie.

Offline MirceaBZ

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #39 : Luni, 03 Decembrie 2018, 17:38 »
Bine v-am gasit ! Este cineva din Buzau care merge la Revelion 2019,la Tg. Mures ?...

Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #40 : Luni, 03 Decembrie 2018, 17:45 »
Bună Mircea,
Eu sunt din Buzau.
Loredana

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #41 : Marți, 04 Decembrie 2018, 14:38 »
Buna ziua!
Pentru Sunny: scuze ca nu am raspuns dar nu mi-a mai aparut nicio discutie din cadrul forumului pe email (desi am bifat ptr notificare) Abia acum am intrat si am vazut ca au fost discutii referitoare si  la organizarea transportului.
Multumesc pentru oferta, dar eu voi pleca din 30 decembrie.

Hey, Betty, nu-i problema, am ocupat locurile  *|*
ne vedem acolo  :dance: :smitten:
🌻

Offline monik55518

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #42 : Miercuri, 05 Decembrie 2018, 16:41 »
Buna, sunt din Braila, daca e cineva interesat am locuri libere in masina, Simona.

Offline MirceaBZ

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #43 : Miercuri, 05 Decembrie 2018, 18:31 »
Bună Mircea,
Eu sunt din Buzau.
Loredana

Buna,
Cand pleci ?...Pe 29 sau pe 30 dec ?...Te duci cu masina ?
Poate ne auzim la un telefon...0744 225928 sau 0760 293760....
Eu am agentia de turism HAPPY TOUR / ANTIC TOUR din Buzau...

Offline LauraM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Preţuieşte momentul!
Buna, sunt din Braila, daca e cineva interesat am locuri libere in masina, Simona.

Buna, Simona! Sunt Laura din Brăila, eu plec din data de 29 cu o fata din Galaţi, poate la întoarcere vom veni împreuna. Să ai o zi bună în continuare!