Autor Subiect: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!  (Citit de 48333 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline nicoleta.griga

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #90 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 18:46 »
Buna seara. M-am imbolnavit si nu mai pot veni la revelion. Am un loc pt femei. Cineva interesat? Scrieti pe nicoleta griga@gmail.com

Offline Forintz

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #91 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 19:46 »
Si daca sunt interlocutori.........la 9.00 sa-mi spui boss......suntem in aceeasi dilema(la parcare nord de Mc-donalds)..........camarade , am 0723080847
Salut Ionut ! ramane cum am stabilit duminica pe 30.12.2018 la Mc Donalds ! la ora 09.00. Mai dorise cineva un tip Mircea din Buzau dar vad ca nu a mai spus nimik.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #92 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 19:58 »
Mai este o noapte si ma indrept spre Tg Mures. Cu ganduri, cu emotii, dar si cu asteptarea placuta de a intalni pe cei vechi si a-i cunoaste pe cei noi (de data aceasta net majoritari)... :). Asa ca daca sunteti un new entry, nu va faceti griji, o sa mai intalniti cateva zeci ca voi...Si o sa fie mult mai usor sa intrati...in bloc, in grup si atmosfera.  *|* :dance:

In jur de 12.00 - 12.30 o sa ajungem la hotel si la 14.00 o sa ne instalam la receptie pentru primirea primilor oaspeti, cei care au anuntat ca vin din 29 dec.

Urez tuturor drum bun, sa ajungeti cu bine la Tg Mures, sa ne vedem veseli si gata de petrecere!

Offline MirceaBZ

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #93 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 20:46 »
Pai noi adica eu si cu Ionut hotarasem sa plecam la 09.00 din Ploiesti pe 30.12. de undeva de la Mc Donald s Nord, este Mc drive acolo. Daca te hotarasti imi spui si ne intalnim acolo, eventual te sun daca intarzii am retinut numarul de telefon.
Bine te-am regasit !...Eu plec din Buzau cu masina duminica,30 dec/ la ora 07:30...vin pana in BLEJOI si intru pe Sos. Nordului si ajung la Mc Donald s Nord...este la intersectia cu Bd. Republicii...este corect ?...vin cu cineva cu masina...el se va intoarce inapoi la Buzau...o sa ajung la ora 09:00 la Mc drive...unde am stabilit ca ne intalnim...poti sa imi lasi aici nr. tau de tel. si al prietenului tau pentru a lua legatura ?...Pana atunci...Toate cele bune !...Sarbatori Fericite !...

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #94 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 21:18 »
Buna seara tuturor, cunoscuti, sau necunoscuti  ;)
Gata bagajele?
Va doresc tuturor drum bun spre SUPERRR DISTRACTIE, asa a fost anul trecut, si cu siguranta, va fi si anul acesta, daca nu, chiar și mai si  :yeah: :dance: *|* si Anul Nou ce va veni, sa va aduca multa sanatate si tooot ce va doriti, si excursii fara numar, fara numar  :D :giggle:
 :kissing:



Offline loredana71

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #95 : Vineri, 28 Decembrie 2018, 22:07 »
Bună Rami. Mulțumim pentru urări. Un An Nou fericit și ție! Cu tot ce îți dorești.
Și pentru Gigi și Samiza, drum bun și sa ne vedem cu bine.
Abia aștept sa va cunosc pe toți și sa ne distram!  *|*



Offline Forintz

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #96 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 09:05 »
Bine te-am regasit !...Eu plec din Buzau cu masina duminica,30 dec/ la ora 07:30...vin pana in BLEJOI si intru pe Sos. Nordului si ajung la Mc Donald s Nord...este la intersectia cu Bd. Republicii...este corect ?...vin cu cineva cu masina...el se va intoarce inapoi la Buzau...o sa ajung la ora 09:00 la Mc drive...unde am stabilit ca ne intalnim...poti sa imi lasi aici nr. tau de tel. si al prietenului tau pentru a lua legatura ?...Pana atunci...Toate cele bune !...Sarbatori Fericite !...
Salut Mircea ! vino fara probleme sper sa ai drum bun de acolo de la Buzau ! Numarul lui Ionut il gasesti mai sus in comunicarile noastre. Intalnirea este la orele 09.00 la Mc donalds Drive asa cum bine ai inteles strada Republicii. Masina am precizat o mai sus. In caz de probleme sau de intarziati o sa va sun n-am sa plec pana nu vorbesc cu voi ! La multi Ani si sa avem un An nou mai bun si o petrecere frumoasa !

Offline ionut piciorus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 25
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #97 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 12:03 »
Pe maine atunci MirceaBz si Florinz. La buna vedere!

Offline MirceaBZ

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #98 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 15:37 »
Salut Mircea ! vino fara probleme sper sa ai drum bun de acolo de la Buzau ! Numarul lui Ionut il gasesti mai sus in comunicarile noastre. Intalnirea este la orele 09.00 la Mc donalds Drive asa cum bine ai inteles strada Republicii. Masina am precizat o mai sus. In caz de probleme sau de intarziati o sa va sun n-am sa plec pana nu vorbesc cu voi ! La multi Ani si sa avem un An nou mai bun si o petrecere frumoasa !
OK !...Ne vedem maine !...

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #99 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 16:55 »
Am uitat sa va spun aseara  ;)
Asa cum a scris Gigi la inceputul acestei povesti, sa nu ratați turul orasului si nici pe Loti, de fapt restaurantul lui :giggle:
Merita amandoua! :applause:
Zile de neuitat sa aveti si sa incepeti anul în forta  :yeah: :dance: *|*

Offline manita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #100 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 19:33 »
buna seara. pe ultima suta de metri e cineva care ar dori sa ajunga in locul meu la revelion 2019? va las nr tel 0730473041

Offline Ghita

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #101 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 20:39 »
 Rami, e adevarat ca restaurantul Laci Csarda,a fost al unuia ce-l chema Laci (Loti), dar restaurantul a fost vandut, iar cine l-a cumparat, datorita bunei reputatii, i-a pastrat numele si bucatarii.

Offline Nutica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #102 : Sâmbătă, 29 Decembrie 2018, 21:51 »
Buna, mai este valabil anuntul?
Suntem 2 persoane(femei) care plecam din Bucuresti.
0745618906

Offline alili2001

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #103 : Duminică, 30 Decembrie 2018, 00:51 »
Eu am trimis prin SMS dovada plății integrale. La ora aceasta am trimis-o și prin e-mail, după ce am văzut cerințele. :)
Orașul Targu Mureș este o necunoscută pentru mine.
Drum bun, celor ce n-au plecat încă, și să ne vedem cu bine!

Offline azzurro

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Revelion Singles Camp 2019. Pentru a 9-a oara impreuna la trecerea intre ani!
« Răspuns #104 : Duminică, 30 Decembrie 2018, 09:52 »
;)
;)