Autor Subiect: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018  (Citit de 19792 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
DIANA, aduna trupa pentru o viitoare actiune. cu marsul lui Horea.
Sper din suflet sa ma intalnesc cat de repede posibil cu voi.
Un grup SENZATIONAL, oameni doritori de a vedea cat mai multe, de a invata cat mai multe despre locurile minunate ale tarisoarei noastre si nu in ultimul rand gata de distractie la orice cuvant aruncat in "aer".
Pe 2019 dati de stire pentru o adunare generala OBLIGATORIE !

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1475
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Ultimul popas al excursiei a fost la cetatea din Deva care acum arata foarte bine. Vremea buna ne-a permis sa admiram in voie Valea Muresului si a  Streiului, o parte din Tinutul Padurenilor... cate amintiri am din tinutul Hunedoarei...
Cu greu ne-am dat dusi din cetate dar am mai prelungit putin sederea in oras la unul din localurile din centru. Aici chiar am pus punct listei frumoase de obiective de care ne-am bucurat in cele cinci zile de vacanta, o excursie care ar merita reluata, intr-o forma sau alta.
In mai putin de doua ore eram inapoi la Sibiu, obositi dar fericiti.

Am avut intr-adevar un grup grozav, chiar daca nu prea vorbaret  aici pe forum. Oameni care stiu sa creeze conexiuni, sa se bucure impreuna de timpul liber, sa se distreze frumos, mereu dornici sa afle mai mult, toleranti.
Gabriela, din ce am inteles, cu o parte din voi ma voi reintalni in scurt timp. Suntem doar la mijlocul anului, pana in 2019 mai e cale lunga, cu siguranta pana atunci vor mai urma si alte surprize asa ca ramaneti pe aproape...
Pe curand!

screenshot studio






















Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 860
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #77 : Miercuri, 18 Iulie 2018, 12:10 »
Gabi , obligatoriu toti participanti  .. sa stie "Marsul lui Iancu' 

! No longer available


si sa nu uitam...intrebarile pentru piatra graitoare  ::) sa nu avem iar ploaie  ;D

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Re: Minivacanta in Ardeal: Sibiu - Tara Motilor - Oradea 28 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #78 : Miercuri, 18 Iulie 2018, 18:28 »
Vremea nu contează Rodi. Si daca pica "babele" tot mergem.
Categoric. Musai intrebarile clarificate si marșul la zi.