Autor Subiect: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018  (Citit de 21531 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #15 : Vineri, 09 Februarie 2018, 16:41 »
 :offtopic:
Ioana, cu prioritate o sa caut o manastire aproape de Ciuc  pt tine!

 Dar fara slanina si rachiu inainte cu o saptamana!! ;D

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #16 : Vineri, 09 Februarie 2018, 21:33 »
Multumesc de aprecieri , wonderland , desigur ca sunt subiectiv cand imi doresc sa mergem la manastire , mama mea, una dintre surori si o matusa sunt calugarite acolo , oricum o sa profit de ocazie si o sa merg cu o zi-doua inainte , desi sunt aproape tare greu ajung la ele , mi-ar fi placut sa mergem , daca era posibil desigur , deoarece este un loc foarte frumos , o oaza de liniste , exista si o bisericuta foarte veche in interiorul manastiri , in fine , e ok daca nu se poate acum , se poate prinde in excursiile viitoare .
Trebuie sa recunosc ca , desi pana sa citesc , nu eram constient ca ti se potriveste , acum ,cred, ca modul in care ai fost catalogata , ca fiind o"closca", este potrivit cu felul in care ai relationat cu mine  :D ca o closca dupa puiul ei, orice postam , hop wonderland ma completa , ma corecta , ma aprecia , ce mi-as putea dori mai mult, poate un pic de critica , o palma dupa cap cand sar magarul , ca peste cal nu pot  >:D
Iar acum vorbind un pic mai serios , ca mult nu ma tine , multumesc pentru tot , wonderland , mi-ar face placere ca la prima actiune unde ne intalnim sa ti le pot oferi in realitate nu doar asa virtual  :flori: :flori:
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #17 : Sâmbătă, 10 Februarie 2018, 07:25 »
ei, poftim, e bine asa? :fight:
Desi eu nu sunt adepta violentei. :giggle:

Considera ca am primit deja florile, dat fiind ca nu se stie unde si cand ne intersectam. De fapt, poti sa iei in calcul ca  un feedback la revenirea din excursii face cat un buchet de flori.  ;)

Pe mine una m-a impresionat povestea cu manastirea. Desi, stiu ca fiecare om ascunde o poveste de viata interesanta.

Oviarad, sper ca exemplul tau, de membru nou dar activ pe forum sa fie urmat  de cati mai multi "new entry", ba chiar si de cei mai vechiuti.

Dar sunt  :offtopic: si risc sa mi-o iau de la Admin, asa ca va las sa povestiti de pregatirile de petrecere si sa va cunoasteti aici, inainte de a va vedea dezbracati prin bazinele cu apa termala  :giggle:.

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline otilia.v.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Buna ziua,  pot plati prin Home banking?

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Otilia poti plati in principiu din orice banca folosind si sistemele de plata electronice.
Trebuie sa pui corect toate datele agentiei BonVoyage Sibiu (le ai pe factura trimisa ca atasament) si in plus la Note/Obs (sau ce ai tu la banca ta) sa treci numele actiunii/excursiei, numele tau si orasul de domiciliu, CNP si ce transa reprezinta plata sau daca este plata integrala. Daca ai mai multe actiuni este indicat sa faci plata separat pentru fiecare si la fel daca optezi pentru asigurare medicala/storno.
Este bine sa pastrezi o copie a OP electronic.
Dupa ce agentia BonVoyage Sibiu inregistreaza plata trimite un mesaj electronic. Poate dura cateva zile (de obicei 2-3) pana primesti mesajul. Daca trec mai mult de cinci zile si nu ai primit confirmarea (se mai poate intampla) trimite un email la BonVoyage Sibiu in care anunti ca ai facut plata si nu ai primit confirmarea, la care atasezi si copia OP.
Uneori BonVoyage poate cere date suplimentare.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Eu am platit prin home banking si am trimis mail la agentie cu numarul de op , totul a FOST OK , deci se poate.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Otilia, nu stiu ce-ai vrut sa faci :( :o
Grija cand umblati cu butonul de Quote/Citat.
Citat din Reguli de postare a mesajelor.
Citat
Nu trebuie sa abuzati de functia Citat/Quote daca nu este cazul. Nu e nevoie sa citati mesajul anterior de fiecare data, pentru ca atunci cind postati in continuare este evident ca la el faceti referire.  La fel cind e vorba de poze sau clipuri – se incarca inutil pagina.


Daca vreti sa evidentiati cu citat o informatie, lasati doar informatia respectiva.

Uitati, click pe link, Reguli de postare a mesajelor: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,1259.0.html
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Am sters a doua oara acel mesaj principal reluat de Otilia ca pe un citat. Ar trebui sa stim ce intentionezi, pentru a te putea indruma.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Ceva noutati pe aici? Puteti sa va inscrieti linistiti, aici nu e nevoie de cort :) am aranjat la manastire au ceva chilii goale  :D :D :D
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline dutchessa

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 62
  • Bine ai venit in grupul nostru!
@ovi, nu are nici un farmec daca nu luam pe cineva cu cortul :)

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Si in care din zile vom dormi in cort? *|* daca se poate sa fie in stil arab cu covoare pe jos. :whistle:

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Greu mai sunteti de multumit fetelor, vi se ofera cazare la hotel, piscina, conditii, petreceri si voi vreti la cort  :D :D n-as vrea sa fiu in pielea organizatorilor.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
La cort o să fie racoare.
Numai acuma ai aflat ca femeile sunt greu de multumit? :pleasantry:

Offline Daniella2

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Salutari tuturor,

Tocmai m-am inscris in prima mea excursie cu Singles Camp.
Astept cu entuziasm sa va intalnesc la Felix!   :)

Ganduri bune de la Cluj!

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Daniella2, ai ales foarte bine petrecerea ca fiind prima ta iesire, sunt sigur ca te vei simti bine cu grupul de la Felix, stiu sigur ca exista cel putin inca o doamna care vine din Cluj sper ca in apropierea datei de intalnire sa va oferiti pentru a calatorii impreuna, sau cei cu masini sa organizati cuplaje pentru transport. Eu voi veni pana la urma cu masina insa la intoarcere va trebui sa o duc si pe maicamea si pe soramea la Arad asa ca voi avea doar 1 maxim 2 locuri disponibile.
Ioana sigur nu voi mai ajunge la Sibiu, voi veni de la Arad.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul