Autor Subiect: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018  (Citit de 21327 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Ioana buna ta prietena Simona din Arad sper sa nu fie aceasi persoana cu prima mea fosta sotie Simona din Arad, ar fi ceva, nu?
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 544
Astazi s-a inchis lista rezervarilor pentru acest eveniment iar structura grupului pe camere a fost trimisa hotelului.
Suntem in plin sezon ,cu foarte multe excursii de organizat si nu mai putem reveni cu modificari de ultima ora care pot modifica aceasta structura.
Toate camere rezervate sunt in regim de dbl. Daca exista persoane care vin impreuna sau stiu deja care este colega/colegul de camera pot trimite pe e-mail-ul agentiei  aceasta cerere.
 


Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Buna !
 Speranta moare ultima. Daca cineva vrea sa renunte, sunt gata sa-i iau locul la petrecere. Daca nu, distractie placuta tuturor! O seara faina sa aveti!

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
 Ovi, relax  ;D. Chiar daca ai același nume cu fiul meu, te asigur ca nu ne cunoaștem. O sa avem ocazia curând la un pahar de palinca împreună cu o gasca de oameni faini :dance: *|*

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
M-am linistit, ok atunci ne vedem la petrecere.
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline Armyman1907

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
E cineva din excursia de Rusalii din din Maramures care merge la Felix?

Offline Adrian78

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Apropo de ce zicea Ancuta, dacă ne cazam in alta unitate exista posibilitatea de participare la program?
Mulțumesc!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Petrecere Singles Camp la Baile Felix, pentru zona Vest! 29 iunie - 2 iulie 2018
« Răspuns #52 : Sâmbătă, 23 Iunie 2018, 08:38 »
Adrian78, nu stiu ce zicea Ancuta si nici nu inteleg prea bine intrebarea.  ::)

In general nu putem sa "ne" cazam si sa participam la un program, daca nu suntem inscrisi prin agentie.
Aici vad ca scrie ca nu mai sunt locuri si nu se suplimenteaza locurile.
Cel mult poti intreba la agentie daca exista aceasta optiune  (gasesti date de contact pe site, nu pe forum - Contact)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline alina_psc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
buna Leonard, suntem doua persoane care venim din Craiova. Te rog lasa-mi pe email alina_psc2007@yahoo.com numar de telefon.
multumesc

Offline Leonard

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 46
Buna, ti-am scris,via mail.Vom fi 4 persoane , astfel incat , pana la destinatie, sa stam comod. Seara buna tuturor.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1475
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Buna tuturor, sunt Diana Lupu, insotitorul de grup la petrecerea de la Felix.
Ce mai faceti, cum stati cu pregatirile?

Grupul cu care vin de la Sibiu se pregateste deja de plecare, avem un drum lung pana la Felix. La Felix si Oradea vremea se anunta calda, cu soare. Oricum ar fi, strandul Apollo si aquaparkul detin si bazine interioare, nu ne afecteaza vremea.

In principiu urmeaza sa ne intalnim vineri seara in jurul orei 19:00 in restaurantul hotelului sa ne cunoastem, sa stabilim programul pentru weekendul prelungit, sa mai vorbim una-alta. Voi anunta si pe forum daca apar modificari.

Cazarea in hotel se face in camere duble, cei care nu ati avut preferinte privind colegul/colega de camera veti fi cazati de personalul de la hotel conform repartitiei trimise de agentie. Eu voi ajunge doar spre seara la Felix.
Va rog frumos sa nu imi solicitati cazarea in regim single sau sa efectuati alte permutari neanuntate, respectati indicatiile celor de la hotel.

Multumesc, sa ne vedem cu bine, cu zambete, dans si multa voie buna!  :dance: *|*

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Are cineva numarul de telefon de la Norul Sef ?

Offline Vic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Cine mai vine de la Timisoara poate veni cu mine daca vrea. Mai am doua locuri in masina.

Offline otilia.v.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Hello, sunt Otilia si vin din Timisoara.As indrazni sa profit de oferta cu transportul.Numarul meu e 0733939364.Eventual, astept un nr tel. Pentru a stabili detalii.Multumesc, o zi frumoasa.

Offline Elena_N

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Buna Vic. In cazul in care oferta de transport din Timisoara mai este inca valabila as fi foarte bucuroasa sa ma alatur si eu voua! Spune-mi te rog cum putem lua legatura pentru a stabili mai multe detalii. Multumesc!