Autor Subiect: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie  (Citit de 24332 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #60 : Miercuri, 30 Ianuarie 2019, 16:26 »
Buna Angela ! citeste aici nu.i greu deloc http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,540.0.html
Eu folosesc Tinypic si merge usor , hai succes !  O0


Offline oli

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
 eu intru pe postimage.org


Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #63 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 19:56 »

























Offline Angela T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #64 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 19:58 »
Multumesc pentru ajutor!

Offline oli

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #65 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 20:28 »
Cred ca nu e ok sa pui poza cu chipurile participantilor. Pe Iohannis poti sa il lasi :-D

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #66 : Duminică, 03 Februarie 2019, 03:32 »
Sigur nu e ok.  :faint:  Cu siguranță, va interveni admin, să o șteargă.

Pentru Angela T și toți cei mai noi - Pe forum nu se postează fotografii în care pot fi identificați participanții.
E o regula străveche, de la începuturile forumului. Iar, acum cu GDPR-ul e și mai și. Teoretic, nicăieri nu puteți posta poze cu alte persoane dacă nu aveți consimțământul lor.

Dincolo de această  eroare, felicitări pentru perseverență, Angela T. Ți-a ieșit bine postarea pozelor! :kissing: :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #67 : Duminică, 03 Februarie 2019, 03:51 »
Sigur nu e ok.  :faint:  Cu siguranță, va interveni admin, să o șteargă.

Pentru Angela T și toți cei mai noi - Pe forum nu se postează fotografii în care pot fi identificați participanții.
E o regula străveche, de la începuturile forumului. Iar, acum cu GDPR-ul e și mai și. Teoretic, nicăieri nu puteți posta poze cu alte persoane dacă nu aveți consimțământul lor.

Dincolo de această  eroare, felicitări pentru perseverență, Angela T. Ți-a ieșit bine postarea pozelor! :kissing: :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Pasi in zapada, drumetie montana si "Fuga lolelor" de la Agnita 25 - 27 ianuarie
« Răspuns #68 : Duminică, 03 Februarie 2019, 05:58 »
Am sters acea fotografie.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Multam Angela, ca mi-ai amintiti ca nu am scris nici o impresie  :smitten:
Trebuie sa recunoasc ca de data acesta surprizele s-au tinut lant...

Prima surpriza am avut-o pe drum, am plecat de acasa de la 2 grade si, abia am ajuns intr-un 'Palat de Clestar"numit Bucuresti, multumim pentru rabdare si intelegere celor care ne-au asteptat  :worship:

Pe Muntii Cindrelului am gasit cea mai mare zapada din ultimi 5 ani decand merg eu cu peisaje de poveste si uneori chiar personaje din povesti, la care unii dintre noi le-a dat viata desenand zambete  :yeah:
Mereu mi-a fost teama sa nu-mi intre piciorul din zapada cu racheta cu tot... de data aceasta au intrat amandoua , noroc ca au ramas inzapezite  pe rand  :giggle:

Am ratat datul cu sacul pe derdelus , dar la ce zapada era nu s-a incumetat nimeni...
Au fost cativa curajosi care  s-au aruncat cu fata in zapada, au facut tumbee ... :applause:

Multumim lui Mircea pentru povestile de pe traseu si pentru faptul ca a stabilit sa nu mai mergem la telescaun si sa coboram pe drumul proaspat dezapezit , altfel ratam intalnirea cu presedintele :kissing:

Ca de obicei petrecerile au fost la inaltime, toata lumea a dansat si chiuit, in prima seara, chiar imbracati in ii, va puteti imagina cum e sa dansezi rock and roll,  in ie???:happy:

Nu vizitasem niciodata muzeul Astra, am fost placut surprinsa poate si datorita ghidului care ne-a dat  prezentat foarte multe amanunte impresionante.
Despre restul au mai scris si alti, fotografii nu am, asa ca multumesc celor ca au facut si mi-au trimis si mie  :worship:  :kissing:

Gigi, felicitari pentru alegerea facuta privind insotitorul grupului, 'Gusti',  s-a ridicat la inaltimea cerintelor din SC, a ramas dator cu o "hora unirii" dar... il mai primmdem noi :D

Felicitari Gusti si multe actiuni in SC  :flori: