Autor Subiect: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019  (Citit de 35077 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline emanuela25.sv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
  • Nu sunt ce par a fi
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #75 : Duminică, 24 Februarie 2019, 16:10 »
Am inteles. Multumesc de lamuriri!
Exagerarea este adevarul care si-a pierdut rabdarea

Offline marian1204

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #76 : Duminică, 24 Februarie 2019, 16:24 »
Am inteles. Multumesc de lamuriri!

My pleasure!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #77 : Duminică, 24 Februarie 2019, 16:30 »
Georgeta se referea la excursia in sine, la Sighisoara. Pentru Crit, banii se vor strange acolo si plati direct proprietarului pensiunii. Tot el se ocupa si de inchirierea microbuzului, asa ca lor o sa le achite Gusti, dupa ce strange banii de la participanti. Pt actiunile ex, din moment ce transmiteti un Email nu mai este mevoie sa asteptati confirmare, este suficient ca l-ati trimis. Agentia va trece in lista in mod automat. Nu exista greseli...pana acum. :)

Offline emanuela25.sv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
  • Nu sunt ce par a fi
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #78 : Duminică, 24 Februarie 2019, 17:00 »
Thanks! Particip prima data si nu stiu prea bine ce si cum. Intreb mai bine :coolsmiley: Am rezolvat cu transportul, vin cu masina personala, am facut rost de costumatie si abia astept sa vin, iar daca tot se mai face vreo excursie vreau sa merg. Multumesc de informatii!
Exagerarea este adevarul care si-a pierdut rabdarea

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #79 : Duminică, 24 Februarie 2019, 17:54 »
Georgeta poti merge cu mine. Doar sa ajungi la o ora rezonabila in Bucuresti sau sa vii de seara si sa dormi la vre-o ruda.
MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU AJUTOR! AM  CONTACTAT AUTOGARA DIN  BUCURESTI (RITMULUI) SI SUNT PLECARI SPRE SIGHISOARA
DIN 2 IN 2 ORE!..... AUTOCARE CONFORTABILE SI NU ESTE NEVOIE DE REZERVARE. INTELEG DIN DISCUTII CA VOR MAI FI PERSOANE CARE DORESC SA MEARGA LA ACEEASI EXCURSIE. TOATE CELE BUNE SI SA NE VEDEM CU BINE !

Offline marian1204

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #80 : Duminică, 24 Februarie 2019, 18:01 »
MULTUMESC FOARTE MULT PENTRU AJUTOR! AM  CONTACTAT AUTOGARA DIN  BUCURESTI (RITMULUI) SI SUNT PLECARI SPRE SIGHISOARA
DIN 2 IN 2 ORE!..... AUTOCARE CONFORTABILE SI NU ESTE NEVOIE DE REZERVARE. INTELEG DIN DISCUTII CA VOR MAI FI PERSOANE CARE DORESC SA MEARGA LA ACEEASI EXCURSIE. TOATE CELE BUNE SI SA NE VEDEM CU BINE !

Eu si inca o persoana am ales sa plecam spre Sighisoara cu microbuzul de 7.30. Vom ajunge in Sighisoara la ora 13 si vom avea timp suficient sa cautam si sa ajungem la hotel pentru check-in. Aceeasi persoana si cu mine am hotarat sa revenim din Sighisoara cu microbuzul de 14.30 (vom fii in Bucuresti la ora 20). Daca vrei, poti venii cu acelasi microbuz ;) Ne intalnim toti 3 in autogara si vom avea timp suficient sa socializam in 3 ;) Ne va fii si mai usor sa ne descurcam in Sighisoara ;)

Offline AUGUSTA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #81 : Duminică, 24 Februarie 2019, 22:41 »
Din Timisoara merge cineva la Sighisoara?

Offline cristian t

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #82 : Luni, 25 Februarie 2019, 07:00 »
In conditiile in care toti interesatii de un drum cu masina s-au retras cred ca o sa merg si eu cu microbuzul. Mersi Georgeta ca m-ai anuntat. La ce ora vrei sa pleci din Bucuresti?

Offline Lenush

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #83 : Luni, 25 Februarie 2019, 07:07 »
Buna, din Craiova merge cineva la Sighisoara? Multumesc.

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #84 : Luni, 25 Februarie 2019, 08:11 »
Tinand cont de ,,antecedente" , mi-e greu sa ma abtin ,sa nu profit de aceste renuntari, asa ca, daca la aceasta ora mai sunt libere cele doua locuri, unul l-as ocupa eu. Nu conteaza cum e , poate fi si loc de fata, tot il iau...  :giggle:  Spuneti-mi cum sa procedez, cui trebuie sa -i platesc?

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #85 : Luni, 25 Februarie 2019, 08:14 »
Totul e sa-mi spuneti repede , sa am timp sa-mi pregatesc costumul si masca... Ori sa vin tot cu asta { din buletin}???!!! :D

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #86 : Luni, 25 Februarie 2019, 11:29 »
Tinand cont de ,,antecedente" , mi-e greu sa ma abtin ,sa nu profit de aceste renuntari, asa ca, daca la aceasta ora mai sunt libere cele doua locuri, unul l-as ocupa eu. Nu conteaza cum e , poate fi si loc de fata, tot il iau...  :giggle:  Spuneti-mi cum sa procedez, cui trebuie sa -i platesc?

Buna Florin!

Locul meu e liber, a adevarat ca e loc de fete, dar daca e de accord si agentia si nu incurcam treburile, ti-l cedez cu drag!
Ma poti gasi la tel 0723 623 593, am platit agentiei numai 200 lei

O zi frumoasa si distractie placuta!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #87 : Luni, 25 Februarie 2019, 13:51 »
In conditiile in care toti interesatii de un drum cu masina s-au retras cred ca o sa merg si eu cu microbuzul. Mersi Georgeta ca m-ai anuntat. La ce ora vrei sa pleci din Bucuresti?
BUNA ZIUA
PAI EU CRED CA CEL MAI BINE ESTE CU AUTOCARUL DE LA ORA 7 (7.30) ; AVEM SUFUCUENT TIMP SA AJUNGEM PANA LA ORA 14, CAND AVEM INTALNIREA GRUPULUI LA HOTEL SIGHISOARA. ESTE OK! .... NE DEDEM LA AUTOGARA  .. RITMULUI LA ORA 7 DIMINEATA!!!!!!
ZI FRUMOASA SA AVETI!

Offline DINESCU DEORGETA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #88 : Luni, 25 Februarie 2019, 13:55 »
SCUZE PENTRU GRESELILE DE EDITARE!!!!!! :D ;D

Offline cristian t

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Carnaval la Sighisoara 1 - 3 martie 2019
« Răspuns #89 : Luni, 25 Februarie 2019, 14:24 »
No problem. Da-mi te rog un telefon pe numarul anuntat sa vedem cum ne intilnim si ne recunoastem.