Autor Subiect: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019  (Citit de 33125 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ELLEN8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #30 : Duminică, 20 Ianuarie 2019, 11:44 »
Buna ,daca ma urc din Sibiu sau Brasov puteti sa ma luati  pana la Rau Sadului ?
Multumesc.

Offline maryanamarya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #31 : Duminică, 20 Ianuarie 2019, 14:07 »
Buna ziua. Din Galati sau Braila este cineva care merge la aceasta actiune???

Offline PlusUnu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #32 : Duminică, 20 Ianuarie 2019, 20:56 »
Salut sunt din Galati si intentionez sa merg cu auto personal.  Mai vorbim pana atunci.

Offline MichelleMB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Bonjour!

Si eu ma adug listei de transport din Bucuresti (doar dus)
Lista de transport :

1. Clara
2.Simona (Sunny)
3. Florin I /urcare Bucuresti
4. Dana R /urcare Bucuresti
5. Delia J/Bucuresti
6. Monica M
7. Nina Petre
8. Laura
9. Sebastian P. / urcare Bucuresti
10. Vistiana
11. Michelle / urcare Bucuresti

Merci frumos.
O saptamana senina tuturor!

Offline maryanamarya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
PlusUnu, încântată că nu sunt singura Gălățeancă la această acțiune. Ar fi frumos dacă am merge împreună. Vorba ta ,, mai este timp până atunci,, ...
      O seară frumoasă!

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Buna ziua,
eu vin din Timisoara cu masina, daca mai este cineva din zona si nu are transport sau vrea sa vina cu mine va rog sa imi scrieti un mesaj.
O zi frumoasa!
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline Sebastian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
  • Life is good !
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #36 : Marți, 29 Ianuarie 2019, 09:49 »
Buna ziua !
Eu sunt Laura,din Constanta,si sunt interesata Simona de propunerea ta.Vedem cum facem,in functie de ora de plecare din Bucuresti.
Toate cele bune, tuturor!

Buna dimineata !
Eu sunt Sebastian , tot din Cta . Haideti sa ne auzim separat pt a ne organiza pt plecarea din Cta impreuna . Mobilul meu e 0722.31.31.53 .

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #37 : Duminică, 03 Februarie 2019, 19:44 »
Buna,

Participa cineva din zona Cluj la acest eveniment, ca sa ne organizam transportul impreuna?
Eu sunt din Turda.
Am mai participat si anul trecut si vreau un "re-make" :)

Toate cele bune!
Cornelia
Cornelia

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #38 : Duminică, 03 Februarie 2019, 22:49 »
Cu 11 persoane pe lista sunt sanse mici sa se organizeze transport...Si noi cei care venim de la Bucuresti ar trebui sa ne gandim la asta.

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Am o cunoștință care are un minibus mercedes cu 8 locuri si ia 2 lei pe km. E sofer bun 😊
Cum e? Sau cautam ceva cu 11 locuri?

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Salut Vistiana!
Mie imi suna foarte bine! Sa-i intrebam si pe ceilalti!

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Buna dimineata,

votez pentru organizarea transportului din Bucuresti  :)
🌻

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Ca sa il luam pe acesta cu 8 locuri, e nevoie de o decizie in cateva zile, să-l rezervam.
0722159988. La 8 raspunsuri ferme, fac rezervarea😉
Daca cineva gaseste cu 11 locuri, ma alatur!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Poate ar fi mai intelept mai intai sa va asigurati mai intai ca intr-adevar nu sunteti 16 din Bucuresti. Poate cineva dintre cei mai vechi sa sune in agentie si sa intrebe.

Acum sunteti 11, e posibil sa mai fie 5 persoane care inca nu s-au trecut pe lista. Pana nu verificati, nu stiti.

Daca nu sunteti decat 11, e bine incepeti sa va organizati transportul. Cel mai simplu ar fi cu grupaje pe autoturismele celor care sunt deja inscrisi.

In varianta propusa de Vis cred ca trebuie sa luati in calcul ca persoana cu microbuzul nu e inscrisa la actiune, deci va lasa si se intoarce, apoi vine sa va ia. Deci, tariful de 2 lei/km trebuie sa includa si costul cu masina...goala.
Vistiana - poate ca ar fi bine intai sa verifici cat ar fi tariful, apoi fiecare sa faci rezervarea ferma.
Zic si eu...
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
De acord!😊