Autor Subiect: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019  (Citit de 33501 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Eugena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #45 : Marți, 05 Februarie 2019, 10:24 »
Buna ziua, m-am inscris in aceasta excursie si vreau sa ma adaug pe lista de transport.

1. Clara
2.Simona (Sunny)
3. Florin I /urcare Bucuresti
4. Dana R /urcare Bucuresti
5. Delia J/Bucuresti
6. Monica M
7. Nina Petre
8. Laura
9. Sebastian P. / urcare Bucuresti
10. Vistiana
11. Michelle / urcare Bucuresti
12.Cornelia P/ urcare Bucuresti

Offline florin69

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 96
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #46 : Marți, 05 Februarie 2019, 20:15 »
Bun venit Eugena!
Pt.adaugare pe lista de transport foloseste metoda copy/paste..... E usor si nu doare, e mult pana o folosesti odata, dupa aceea poti sa-ti faci si lucrari de diploma    :giggle:.... ( vezi exemple in politica).

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #47 : Miercuri, 06 Februarie 2019, 04:56 »
Florin, cred ca Eugena s-a adaugat deja, dar nu cu  numele de utilizator pe forum, ci asa cum e regula:
 numele mic+initiala nume de familie+ loc de imbarcare  ;)

MichelleMB - mentiunea ta ca doresti transport doar dus se va rataci, daca nu o adaugi pe lista.  :)

PS - partea buna e ca sunteti deja 12 pe lista :).  Inca 4 din Bucuresti sau de pe traseu si ati scapat de organizarea transportului pe cont propriu.
Hai, cu inscrierea! :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #48 : Miercuri, 06 Februarie 2019, 07:42 »
Hai cu înscrierea ce înseamnă? Ce am de facut?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Vis, partea cu "Hai cu inscrierea!" nu era pentru tine. Se dorea un indemn pentru cei 4 care lipsesc de pe lista.

Daca mai sunt 4 persoane din Bucuresti sau de pe traseu, ar fi bine sa se grabeasca, sa stiti si voi ce aveti de facut.


Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Hai cu inscrierea pe rachete  *|* *|*
inca 4 persoane,  :help:
hai ca putem  :kissing:
🌻

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Ocup eu doua locuri!😂

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Ocup eu doua locuri!😂
Buna ziua,
La ce va referiti cand spuneti ca rezervati 2 locuri? Noi trebuie sa avem lista completa si exacta pentru a stii exact daca putem organiza transportul. Daca mai sunt persoane de trecut pe lista, va rugam sa le notati cu numele mic + initiala nume de familie.

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Scuze, am glumit😉
(In caz ca nu vom fi 16, o sa stau pe doua scaune...😜)

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Dar daca noi cei 12 am imparti costul transportului si am suporta si celelalte 4 locuri cam cat ar fi suma de persoana?
 :-\
🌻

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Sunny👍

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 09 Februarie 2019, 07:35 »
Buna dimineata, daca tot e week-end, poate se mai invioreaza dialogul pe aici. A mai fost cineva pe rachete?
Si, poate se mai mobilizeaza si lumea cu inscrierea:strong:
Am aruncat un ochi pe aici si am gasit si intrebareal lui ELLEN8
Buna ,daca ma urc din Sibiu sau Brasov puteti sa ma luati  pana la Rau Sadului ?
Multumesc.

Ellen8 - eu zic ca din Brasov poti urca, desi microbuzul nu ar trece prin oras. Spun nu ar trece, pentru ca inca nu v-ati inscris inca 16. Daca te hotarasti, va trebui sa te adaugi pe lista cu doritorii de transport.
Michelle B - am adus lista mai aproape si am adaugat eu precizarea ta ca vrei doar dus. Daca te-ai razgandit, reia tu lista si sterge mentiune.  :)

Lista transport - minim 16, pe traseul: Bucuresti - Ploiesti - Brasov
1. Clara
2.Simona (Sunny)
3. Florin I /urcare Bucuresti
4. Dana R /urcare Bucuresti
5. Delia J/Bucuresti
6. Monica M
7. Nina Petre
8. Laura
9. Sebastian P. / urcare Bucuresti
10. Vistiana
11. Michelle / urcare Bucuresti, doar dus
12.Cornelia P/ urcare Bucuresti
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline MichelleMB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #57 : Marți, 12 Februarie 2019, 08:56 »
 Merci frumos!

Offline maryanamarya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #58 : Marți, 12 Februarie 2019, 09:28 »
Bună ziua! PLUS UNU..Sper să nu uiti de mine. Dacă intervine ceva te rog să mă anunţi să am timp să mă organizez cu transportul.
Mulţumesc! O zi minunată!

Offline PlusUnu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Pe rachete de zapada in drumetie si la o masa de stana. 22 - 24 februarie 2019
« Răspuns #59 : Marți, 12 Februarie 2019, 12:07 »
Buna ziua !  Maryanamarya, numarul meu de telefon este 0740750724. Doar ceva neprevazut ma va impiedica sa merg. Pana atunci totul e OK. Zi frumoasa tuturor!