Autor Subiect: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019  (Citit de 10820 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline danics

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #15 : Miercuri, 15 Mai 2019, 05:41 »
Buna Luminița!
Te rog sa-mi spui in ce zona stai, ca sa gasim un loc de intalnire potrivit.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #16 : Miercuri, 15 Mai 2019, 06:58 »
Poate ar fi mai simplu daca cineva dintre voi ar lasa o adresa de email sau un numar de telefon. Pentru situatii de organizare, se permite.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline luminitaciobanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 44
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #17 : Miercuri, 15 Mai 2019, 07:35 »
Buna Danics! Eu stau la metrou Brancoveanu. Cam la ce ora ar trebui sa plecam?

Offline Ramona Revencu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #18 : Miercuri, 15 Mai 2019, 11:06 »
Buna ziua!

Si eu as avea nevoie sa ma alatur grupului cu masina, cu plecare din Bucuresti. E posibil, mai e cumva un loc si pentru mine?

MULTUMESC MULT!

Offline luminitaciobanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 44
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #19 : Miercuri, 15 Mai 2019, 11:30 »
Buna! Are dreptate Wonderland, pentru a ne putea organiza plecarea din Bucuresti. O zi frumoasa!

Offline Ramona Revencu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #20 : Sâmbătă, 18 Mai 2019, 15:35 »
Buna din nou tuturor!

In primul rand multumim, danics, pentru raspunsul atat de rapid si prompt! :applause:

Sunt nou intrata in grup, la prima excursie, iar astazi am parcurs cateva topice pe Forum sa ma familiarizez un pic, am citit cu interes prezentarile celor noi intrati si am scris si eu cateva cuvinte despre mine. Am avut o surpriza extraordinar de placuta sa vad ce oameni frumosi fac parte din aceasta comunitate. :love:

Din descrierea excursiei, am vazut ca in drumetia de la stana va fi un grup de 26 persoane. Mi-ar placea foarte mult sa ne cunoastem putin inainte, sa scriem fiecare cateva cuvinte despre noi aici pe forum, si de ce nu? poate sa ne si cunoastem fata in fata, la o intalnire la o cafea? pt cei din Bucuresti, de exemplu... Cum vi se pare ideea?
Multumesc si un week-end fain tuturor!
Ramona

Offline antoncretu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Tot din Bucuresti plec si eu, daca mai are cineva nevoie de transport: 0720541102

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
@Ramona
Mi-ar placea foarte mult sa ne cunoastem putin inainte, sa scriem fiecare cateva cuvinte despre noi aici pe forum Ramona

Propunerea ta e foarte buna si ar fi minunat sa raspunda la ea cat mai multi dintre cei 26 de participanti.
Cat despre propunerea de intalniri de cunoastere inainte de excursie, citeste, te rog si postarea mea recenta de la Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!

Legat de organizarea transportului cu masini personale sau cu mijloace de transport in comun.

Evitati sa lasati, fiecare date de contact, adrese, locatii etc. E suficient daca cineva a postat un anunt de grupaj cu masina personala si a lasat si un numar de telefon sa contactati persoana respectiva. Sau daca nu a lasat date de contact si prefera sa stabileasca un loc de intalnire pe forum, puteti sa lasati voi un contact sau sa acceptati modalitatea propusa.  Asta inseamna sa urmariti anunturile.

Puteti incerca si cu niste liste de transport.

De ex,
Danics, pleaca din Bucuresti - 4 locuri libere:
1. Luminita Ciobanu ( a lasat si nr de tel si mobil)
2. Ramona Ravencu


antoncretu, pleaca din Bucuresti nu a precizat cate locuri are, dar a lasat nr de telefon
1.
2.
....

Puteti sa contactati "ofertantul" si sa va inscrieti pe lista

Succces!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Tescaru Creola

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Din motive personale nu mai pot merge in aceasta dorita drumetie ! Daca cineva este interesat , eu renunt la locul rezervat .... Zi frumoasa tuturor !

Offline Ramona Revencu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #24 : Miercuri, 22 Mai 2019, 09:53 »
Multumesc frumos, wonderland, pt raspuns!

Ref la organizarea transportului  Are logica. Nu sunt inca familiarizata cu regulile, eu cautam solutii sa imi rezolv problema transportului:-) Bine de stiut pt viitor, multumesc!

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Drumetie, distractie si masa ciobaneasca la stana. 31 mai - 2 iunie 2019
« Răspuns #25 : Duminică, 26 Mai 2019, 02:15 »
Bună! Eu renunț la această excursie. Distracție minunată!

Offline Dan-Mihail Voicu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Buna dimineata!
Este cineva care merge pe ruta Pitesti - Rm. Valcea - Talmaciu - Rau Sadului? Eu merg cu masina, poate ne grupam...
Sa veniti cu veselie si voie buna la voi!
O zi frumoasa!

Offline nistor laurentiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Salutare oameni frumosi si veseli! *|* *|*
Merg cu masina pe ruta Focsani-Tg Secuiesc-Brasov-Fagaras-Rau Sadului.
Am 3 locuri. daca sunt doritori, astept! (0722582688)

dan45

  • Vizitator
Buna ziua,

Sunt din Timisoara. Daca este cineva interesat de transport: userfromtimisoara@gmail.com