Autor Subiect: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019  (Citit de 25863 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #75 : Marți, 19 Martie 2019, 19:51 »
Intalnirea va fi in jur de ora 12.00 direct la pensiunea din Predeal. Daca ajungeti mai repede cu trenul, mergeti direct la pensiune.  Adresa Pensiunii Cool Predeal: Strada Turiștilor 13.

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #76 : Marți, 19 Martie 2019, 22:01 »
Asa ma gandeam. Mergem la pensiune. Daca nu ne dau camera pana vine Iulian si restul grupului cred ca putem lasa bagajul si sa facem o mica plimbare, sa bem o cafea sau vedem noi.

Offline mery_an

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #77 : Miercuri, 20 Martie 2019, 10:53 »
multumesc Catale! dar e ceva drum pana la Pitesti. tot atat fac pana la Brasov.
Drum bun! ne vedem acolo!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #78 : Miercuri, 20 Martie 2019, 16:27 »
Cand o a fiti voi la Predeal, eu am sa fiu la multe mii de kilometri distanta...Si nu stiu daca o sa pot intra aici...Asa ca va urez de acum, vreme faina, un grup de oameni de munte, de distractie, prietenosi! Sa aveti poteci usoare, sa va relaxati, sa va intoarceti cu amintiri placute!

Vad ca topicul acesta a fost accesat, sunt convins ca deja multi va cunoasteti deja si macar...virtual...De la Iulian am inteles ca vreo 10 sunteti din trupa veche, de anul trecut asa ca toata nadejdea ca e loc de distractie!  :applause:

Drum bun pana acolo, sa ajungeti cu bine si nu uitati: lasati orice va poate supara pe voi, sau pe altii acasa. Veniti doar cu gandurile si obiceiurile bune, gata de distractie!  *|* :dance: :thumbup:

Offline RaduM

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #79 : Miercuri, 20 Martie 2019, 18:40 »
Daca nu este autobuz cum se va face cu transportul zonal ?

Offline Marcela Topliceanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
In atentia fetelor care vin cu trenul, propun sa ne intalnim la ghiseu de informatii din gara.
De acord?

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
De acord. Ne intalnim in gara la biroul de informatii.
Pentru orice eventualitate, Mihaela Matei a postat pe forum nr ei de telefon.

Offline CristinaIonescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
Cand o a fiti voi la Predeal, eu am sa fiu la multe mii de kilometri distanta...Si nu stiu daca o sa pot intra aici...Asa ca va urez de acum, vreme faina, un grup de oameni de munte, de distractie, prietenosi! Sa aveti poteci usoare, sa va relaxati, sa va intoarceti cu amintiri placute!

Vad ca topicul acesta a fost accesat, sunt convins ca deja multi va cunoasteti deja si macar...virtual...De la Iulian am inteles ca vreo 10 sunteti din trupa veche, de anul trecut asa ca toata nadejdea ca e loc de distractie!  :applause:

Drum bun pana acolo, sa ajungeti cu bine si nu uitati: lasati orice va poate supara pe voi, sau pe altii acasa. Veniti doar cu gandurile si obiceiurile bune, gata de distractie!  *|* :dance: :thumbup:

MULTUMIM!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Gata, sunteti deja la munca? Cand gasiti un ragaz, ne povestiti si noua cum a fost vremea, atmosfera, initierea celor noi si orice vreti voi?.... :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline CristinaIonescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
e pauza de masa...
a fost superb! echipa pozitiva si frumoasa, peisajele de vis, vremea a tinut cu noi...
toata lumea striga duminica "nu vrem sa plecam! nu vrem acasa!"

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Ne aratati si niste fotografii?  :)
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Am fost tare norocosi: vreme minunata, oameni minunati si peisaje care te lasau fara cuvinte (asta e mai greu la mine).
Ursi care nu au vrut sa ne intalneasca (cum tot incerca sa ne sperie Iulian ), doar au lasat urme in zapada.
Zapada ne zicea ca este inca iarna, brandusele si ghioceii ca a venit deja primavara.
A fost o iesire pe care o voi repeta in anii urmatori.

Fotografii nu am prea facut dar am primit unele extraordinare pe grup.Revin  cand primesc permisiunea sa le postez si cum imi dau seama cum se ataseaza fotografii pe forum.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Primavara cu drumetii, distractie si prieteni. Predeal 22 - 24 martie 2019
« Răspuns #87 : Luni, 01 Aprilie 2019, 15:27 »
Poze cu fete recognoscibile nu se pot posta, indiferent de permisiune. Peisaje, grupul vazut din spate, branduse, ghiocei, urme de ursi...
Chiar, pe cei care n-au lasat nicio impresie, sa ne temem ca i-a mancat ursul invizibil? :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.