Autor Subiect: Sarbatoarea Toamnei in Marginimea Sibiului. Editia VIII. 13 - 15 septembrie 2019  (Citit de 18421 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
ANCUTA66, s-a auzit pana aici, pronuntia voastra atat de faina...Ma bucur sa stiu ca lumea s-a relaxat, s-a distrat, s-a rupt pentru 3 zile de lucrurile obisnuite si mai ales sunt fericit cand aud de la cei noi ca s-au simtit imediat in grup...

Offline enache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
  • anca bv
Buna Seara la toata lumea! Nu am mai scris demult aici.Dupa un wkeend asa de minunat,am vrut sa-mi spun si eu impresiile.Ca de obicei m-am simtit minunat.Totul a fost la superlativ,inclusiv vremea.Dar toate acestea nu puteau sa fie fara oamenii minunati care au pus tot sufletul pentru a ne simti noi asa de bine.Asa ca vreau sa va multumesc voua Gigi.Samiza si familiei care administreaza aceasta frumoasa pensiune.Ma bucur de revederea cu cei vechi.dar am legat si noi prietenii cu cei noi.Cam atat.Va doresc o saptamana reusita si linistita.
anca bv

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Multumesc Gigi pentru ca exista SC. Pentru mine e o relaxare sa citesc postarile de pe toate topicele, mai ales cele  cu poze si descrierea locurilor vizitate. Asa ca, citimd pe un alt topic despre "a fi sau a nu fi" forumul, eu cred ca acest forum este esential pentru SC atat pentru organizare cat si pentru decizia de a face sau nu parte din acest grup.. Astept cu nerabdare postarile lui Gigi sau ale celorlalti dupa fiecare excursie. Numai bine la toata lumea.