Autor Subiect: Pe valurile Dunarii. Distractie si multi prieteni noi! Braila 14 - 16 iunie 2019  (Citit de 22925 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347




Dunarea si nava Borcea- pregatite de oaspeti minunati !

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Au trecut vreo 35 de ani de cand am fost ultima data la Braila.
Si atunci am fost la o plimbare cu vaporasul pe Dunare (in jur de 12 ore cu masa si dans  :thumbup:), dar era o nava moderna, alba si foarte eleganta. Nu mai stiu cum se numea.
A fost ceva inedit si exceptional de frumos. Ma astept sa fie si acum la fel de frumos, chiar daca va fi o plimbare scurta. Mai ales ca de data asta vom merge cu o nava istorica  :)

 
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Enache Eugenia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • "Iubeste lucrurile marunte"
Hello tuturor!  *|*  E cineva care pleaca din Bucuresti sambata dimineata?

Offline Gabriela11

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Buna,

Este cineva care pleaca sau trece prin Ploiesti si mai are un loc liber ?

Offline catale

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
Salutare.
Gabriela11, eu plec din Pitești cu mașina în jur de ora 10, vineri pe traseul Pitești - București - Brăila
Dacă ajuta cumva, 0767021521 este numărul meu

Offline maria_v

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Buna, tuturor!

Johnson,am vazut ca esti din Constanta. Suntem alte trei persoane, tot din Constanta, care mergem de maine la Braila.
Daca mai esti interesat si vrei sa mergi impreuna cu noi, iti las nr. de tel. 0723206199.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buuunaaa dimineataaa tuturor, cunoscuti sau necunoscuti  ;)
Gata bagajele? ;)
Gata pentru distractie maxima? :yeah:  :dance:  *|*
A venit vacanta cu trenul din Franta  :thumbup:
Cu job-urile azi stop  :faint:  :D
Hai sa ne distram cu foc  :dance:  *|*
Cam asta mi-a iesit  :blush:  :giggle:
Drum bun tuturor si, sa ne vedem cu bine  :angel:

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Buna dimineataaaaaaa  :dance:
Gata si aici si mai stiu inca 3 :yeah:  :magic:
🌻

Offline Vicky

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Drum bun .... sa ajungeti cu bine la distractie !  :yeah:

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buna tuturor!
Sper ca ati ajuns cu bine acasa!
Am mai trait 3 zile superrr faine, alaturi de voi, mai vechi, mai noi si, chiar proaspat botezati si virusati cu Singles Camp  :yeah:
Asa cum am spus chiar ieri, acolo la Braila, reintalnirea cu voi, m-a facut sa simt si sa traiesc aceasta excursie, ca pe o reuniune de familie, Familia Singles Camp  :smitten:
M-am simtit tare bine alaturi de voi, din nou  :yeah: , de fapt, cred ca s-a si vazut asta  :giggle: *|*  :dance:
Au fost 3 zile superrr faine, in care am revazut oameni dragi, am cunoscut oameni faini, am aflat atatea despre Braila de altadata, despre celebritatile ei, ne-am bucurat privirea admirand Dunarea cea mare si involburata acum, cu canalele, vegetatia si pasarile ei, am dansat cu foc  :dance: *|* impreuna, ne-am bucurat impreuna de toate...
Mulțumesc mult Gabriel pentru toate astea, mulțumesc vouă tuturor ca, alaturi de voi am trait aceste zile superrr de superrr  :bow:  :flori:
Gabriel, sunt atatea lucruri noi pe care le-am aflat despre Braila...
Acum, cand ma mai intreaba cineva, ce poti face la Braila, sau ce e de vazut, sau de aflat despre Braila, ii pot spune multe :bow:
Voua, celor care ați ezitat sa alegeti aceasta excursie, va spun, nu o ratati!
Am mai spus asta...
Ma bucur tare mult si va multumesc tare mult, ca, prin intermediul acestor excursii, gen city break, avem posibilitatea sa ne cunoastem tara si orasele ei!
Multumesc mult Gigi, Samiza, Gabriel, Lidia, Diana, Daniela si tuturor care ne ajutati sa traim toate astea :bow: :flori:
Mireasma teilor infloriti, atat de puternica dupa ploaie, mi-a ramas in suflet...
Va doresc tuturor multa, multa sanatate si sa traiti zile frumoase cu spor în toate, :angel: si, de ce nu, sa ne auzim și revedem cu bine... :kissing:

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Super minivacanta! Multumim Singles Camp, organizatori si participanti  :)



















„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Johnson

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Dan din Sighisoara vreau si eu Idul tau de Facebook !

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397

Mai adaug cateva poze  :)













„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Foarte faine pozele Louis  :applause:
Le adaug amintirilor mele!
Am primit pozele si de la Gabriel!
Alte amintiri frumoase!
Multumesc mult  :bow:
Uitându-ma la ele am retrait si prelungit aceste momente frumoase, intalnirea cu tinerii dansatori, invatarea pasilor dansurilor grecesti, horele noastre romanesti dansate cu foc, plimbarea cu nava Borcea si asa mai departe...
Va multumesc!
Noapte buna tuturor!  :angel:

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Foarte faine pozele Louis  :applause:
Le adaug amintirilor mele!
Am primit pozele si de la Gabriel!
Multumesc Rami!  :)
Eu nu am primit nici o poza de la Gabriel  :(
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain