Autor Subiect: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019  (Citit de 17846 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Sandudaniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #15 : Luni, 12 August 2019, 11:04 »
 :smitten: abia astept!

Offline NUCICOM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #16 : Duminică, 18 August 2019, 18:36 »
        Buna ,
 doresc sa ma inscriu si eu aici , daca este cineva din Iasi , Vaslui sa mergem impreuna .
 
Astept un semn !!!

Offline MadelaineO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #17 : Luni, 19 August 2019, 21:26 »
Bună seara!
Şi eu m-am înscris....de abia aştept 13 septembrie.  :D
Chiar dacă e prima excursie sunt convinsă că o să fie super tare. :yeah:

Offline Iarina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
  • Forma supremă a inteligenței este bunatatea
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #18 : Luni, 19 August 2019, 22:00 »
Bună seara MadelaineO,

Ma bucur ca ai ales acesta excursie. Și pentru mine e prima și sper sa avem vreme buna!

Offline MadelaineO

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #19 : Luni, 19 August 2019, 22:07 »
Bună Larina,
Nu-i bai. Şi pe vreme rea ne putem distra. Sau putem face nişte incantații... :worthy: :worthy: *|* *|*
Să ne vedem cu bine....la şampanie  ;)

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #20 : Marți, 20 August 2019, 00:00 »
Ati facut alegerea perfecta pentru prima excursie cu SC.  O0
Cand m-am inscris in SC tot aceasta excursie am ales pentru prima iesire. Si a fost distractie maxima! Mi-a placut atat de mult incat am regretat si regret si acum ca am descoperit atat de tarziu acest grup.
M-as fi inscris si in acest an desi stiu deja locurile, insa mi-am zis sa nu ocup un loc pe care l-ar fi putut ocupa cineva care nu a fost inca la Azuga.
Diana, veti vedea, este o fata exceptionala. O veti indragi din prima clipa.
Va recomand, seara sa stati afara la masute, la povesti, iar dimineata, afara, sa savurati linistea din jur, aerul pur si sa admirati crestele muntilor.
Cu gandul si cu inima voi fi alaturi de voi  :)
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #21 : Marți, 20 August 2019, 08:40 »
Louisa, multumesc, conteaza mult pentru cei noi aceste incurajari. Tu te-ai integrat foarte usor si, mai mult decat atat, esti un exemplu pentru modul in care duci mai departe spiritul Singles Camp. Asa cum se intampla acum cativa ani, cand forumul era mult mai activ.

Ma bucur insa ca aici s-au infiripat cateva discutii, se simte deja atmosfera de vacanta.

Programul de anul acesta cuprinde cateva obiective noi, in premiera intr-o actiune SC: rezervatia Lempes, orasul Targoviste. Am tinut cont si de sugestiile de anul trecut si am alocat mai mult timp pentru Vama Buzaului.

Voie buna sa fie, restul vine de la sine  *|*


Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #22 : Marți, 20 August 2019, 09:02 »
Buna dimineata,
Ieri am fost pe aici in sectiunea "prezentare", asa cum v am spus sunt nou membru, din fericire acceptat.
Rezumat: sunt inginer fizician intr un institut de cercetare, sunt singura, divortata, am 51 ani si 2 baieti adulti cu varste destul de independente de mine.
Astazi va spun "bine v am regasit" , ma bucur foarte tare ca fac parte dintre voi si ca va voi insoti in septembrie la Azuga si nu numai.
Intre timp am mai citit din postarile voastre si mai ales am recitit, de data asta cu mai multa atentie, minighidul de reguli de inter-relationare din acest grup. Totul mi se pare ok, in limita normala a bunului simt, sunt adepta regulilor in orice proiect sau mecanism de functionare, altfel este sortit esecului inca de la inceput.
Voi fi aici ca parte activa in limita solicitarii unei opinii sau a unui ajutor pe care l as putea oferi sau voi fi doar partasa la postarile voastre.
Evident ca ma incearca emotia necunoscutului, nu cunosc decat partea teoretica a conceptului acestui grup, am incredere insa ca voi cunoaste oameni de valoare si ca voi lega prietenii frumoase, ceea ce de altfel este chiar dorinta ce m a indreptat catre voi.
Asadar, cu gandurile mele bune va doresc zile cat mai frumoase!
Gabriela
👵

Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #23 : Marți, 20 August 2019, 09:08 »
 Deja ii multumesc mult Luisei pentru recomandari si incurajari.
 :giggle:
👵

Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #24 : Marți, 20 August 2019, 09:16 »
Si, nu in ultimul rand, Dianei pentru primirea calduroasa   :)
👵

Offline Sandudaniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #25 : Sâmbătă, 24 August 2019, 22:57 »
Eu sunt gata de plecare 😃, am platit integral fara sa ezit o secunda. Nu am plecat niciodata singura, sper sa gasesc prieteni noi aici si sa mergem impreuna si in celelalte vacante care sunt foarte tentante. Pupici😘😘😘

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #26 : Miercuri, 28 August 2019, 13:57 »
O intrebare pentru bucuresteni. Puteti sa recomandati un loc unde se poate lasa masina in zona benzinariei Petrom Aurel Vlaicu din Bucuresti, de unde se va pleca spre Azuga?

Ma intreaba cineva care vine din Calarasi.

Profit de ocazie pentru a va incuraja, inca o data, sa va anuntati participarea, sa va grupati  daca veniti din alte zone, este mai placut si mai ieftin...

Si off-topic, excursiile nu se pot achita cu tichete de vacanta.

Offline Iarina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
  • Forma supremă a inteligenței este bunatatea
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #27 : Joi, 29 August 2019, 00:31 »
Zona Aviației unde este punctul de întâlnire este una foarte aglomerata. Recomand parcarea pe strada Nicolae Caramfil (pe partea dreapta pe sensul către Băneasa) unde mai sunt locuri disponibile dimineața când lumea pleacă la job. Pentru acest lucru trebuie sa va luați o marja de timp pe care o estimez de ce puțin 35 min cu parcat și întors pe jos pana la punctul de întâlnire. Se mai găsesc și locuri libere pe străduțele adiacente sau lăsat mașina în parcarea Lidl situata la  1 km distanta.

Offline Cătălin Sachelaru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #28 : Luni, 02 Septembrie 2019, 21:48 »
Nu stiu cum v-ați simțit voi la prima participare  , însă eu am emoții ca la prima întâlnire.  Abia aștept  să  văd cum e . Sper să fie frumos.

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #29 : Duminică, 08 Septembrie 2019, 17:43 »
Buna! Merge cineva in aceasta excursie din Tulcea, Constanta sau Calarasi?