Autor Subiect: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019  (Citit de 25719 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Analizand listele de transport pe care v-ati inscris, numarul de persoane doritoare este foarte mic.
Lista de transport a fost deschisa din data de 09.09. Mesajul nostru a fost postat din data de 25.09, nu am primit raspunsuri, iar din acest motiv acest serviciu nu se va putea organiza.
Avem rugamintea sa va grupati pe masini pentru a ajunge la locatie.
Multumim pentru intelegere!



02.09.2019

AU APARUT 2 LOCURI DISPONIBILE!


Tarif: 590 lei 

Rezervari: https://www.singlescamp.ro/eveniment/petreceri-si-voie-buna-la-padina-ursului-4-6-octombrie-2019/

Check-in: dupa ora 14:00
Check-out: ora 11:30


La sosire, vineri, se poate servi o ciorba in restaurantul pensiunii.
Cina de vineri va incepe la ora 19:00.


Check in: 4 octombrie
Check out: 6 octombrie

Cazare: 2 nopti Pensiunea Padina Ursului Fundata https://padinaursului.com/

Servicii incluse:
•        • cazare 2 nopti la pensiune 3*, mic dejun inclus
•        • 1 cina festiva in care pe langa meniu sunt incluse si bauturi nonalcoolice: sucuri gama Coca Cola, sucuri fara acid, apa  minerala, apa plata, cafea,  bere heineken draft, bauturi alcoolice incluse: vinul casei alb si rosu la carafa, tuica, palinca
•       •  1 cina tip grup (vineri)
•        • insotitor de grup pe toata perioada excursiei
•        • entertainment: DJ pt party in 2 seri

Meniu cina festiva: (pentru seara si noaptea de sambata/duminica)
•   Platouri traditionale (branzeturi traditionale, slaninuta de casa, sorici, toba, lebar, masline, ceapa, salata de vinete, rosii, castraveti, ardei gras, ceapa)
•   Pastrav prajit, lamaie si sos de usturoi, mamaliguta
•   Cotlet de porc impanat cu carnaciori acompaniat de cartofi cu sos de rozmarin
•   Salata asortata
•   Salata de varza
•   Gogosari murati
•   Castraveti murati
•   Tort festiv
•   Fructe de sezon
•   Bauturi racoritoare gama Coca cola, suc neacidulat, apa minerala, apa plata, bere draft, vinul casei alb si rosu la carafa, cafea.

Meniu cina vineri (tip bufet):
•   Pulpa de porc la tava
•   Pui la ceaun
•   Piure de cartofi
•   Mamaliga
•   Salata asortata
•   Salata de varza
•   Gogosari murati
•   Castraveti murati
•   Sos de usturoi
•   Inghetata asortata
•   Fructe de sezon

Servicii care nu sunt incluse:
x     • transport pana la locatie (se va organiza transport grupat cu microbuz de 20 sau 30 locuri din Bucuresti -in functie de nr celor care vor opta pentru aceasta varianta)
x     • pranz sambata (se poate servi a la carte la pensiune)

Pentru transport, la fel ca in 2018, o sa deschidem o lista de inscriere si functie de numarul de inscrisi o sa rezervam unul sau doua microbuze. Inscrierea la transport se face individual, pe forum, pentru traseul: Bucuresti - Targoviste - Fundatica si daca sunt doritori Bucuresti - Ploiesti - Brasov - Fundatica

Numar de locuri: 60

Insotitor de grup:  Gusti Ciuca 0751 361 009
 
Prezentare locatie:

Peisaje de vis, locatie ultradichisita cu tot felul de decoratii interioare si exterioare, o atmosfera calda si famiala. Revenim aici, dupa reusita petrecerii din 2018!
Este o locatie ideala, care ofera intimitate, care ne da posibilitatea sa stam 3 zile impreuna, sa ne plimbam in natura, sa povestim, sa petrecem.

Postez cateva fotografii, la inceput cele facute de mine in week-end-ul pe care l-am petrecut acolo, apoi imagini luate de altii...



















































Sambata o sa mergeti impreuna cu Gusti, intr-o plimbare-drumetie, dar trebuie sa fiti pregatiti pentru aceasta cu incaltaminte si imbracaminte minim de trekking. Ideal ar fi de munte...

:oops:!!!! Inainte de inscriere si rezervare cititi va rog cu atentie serviciile incluse si cele care nu intra in tarif, programul excursiei, particularitatile acesteia si observatiile.   
La fel ca la toate actiunile noastre, informatiile si detaliile legate de aceasta excursie, vor fi transmise si vor aparea DOAR aici pe forum. O sa gasiti aici detaliat si din timp tot ce aveti nevoie pt pregatirea excursiei. Comunicarile nu se fac deci telefonic si nici Email.

Inscrierile in excursie se fac pe site-ul https://www.singlescamp.ro Imediat dupa inscriere veti primi un Email ce contine datele agentiei Bon Voyage Sibiu, singura autorizata OSIM in Romania sa organizeze „evenimente, vacante si excursii pentru persoane single – Singles Camp”.  Acest mesaj de rezervare de la agentie contine conditiile de rezervare si modul in care se face plata avansului. Va recomand ca inainte de achita avansul sa verificati inca o data daca aveti liber in perioada de desfasurare a excursiei. De asemenea sa parcurgeti Conditiile de renuntare la o excursie: http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/
Rezervarile se fac in ordinea de plata a avansurilor, nu a inscrierii.

Aceasta actiune se adreseaza profilului de persoana sociabila, deschisa, careia ii place distractia. Insist pt un profil al participantilor: tolerant, comunicativ, fara prea multe tabieturi. Persoane cu rabdare.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224

Offline Pantolila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #2 : Marți, 23 Aprilie 2019, 21:15 »
Prezent *|*
....my mind is one with my soul.. :)

Delia 27

  • Vizitator
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #3 : Miercuri, 24 Aprilie 2019, 19:29 »
Prezent!  ;)
Să înceapă petrecerea!  *|* *|* *|*

Offline Gradinaru Daniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #4 : Luni, 29 Iulie 2019, 19:53 »
Buna ziua.Este cineva din Iasi interesat de aceasta iesire la Padina Ursului?
Abia m/am inscris si nu stiu daca scriu unde trebuie,daca nu gresesc ca intreb...
Va multumesc...

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #5 : Luni, 29 Iulie 2019, 21:06 »
Buna Daniela!
Nu ai gresit deloc, ai scris unde trebuie. Postarile referitoare la excursia care te intereseaza, se fac pe topicul acelei excursii.
Indiferent daca participa sau nu cineva din Iasi, iti spun din proprie experienta ca totul va fi grozav, asa cum sunt toate excursiile in Singles Camp.
Mergi cu inima deschisa, asa cum am facut-o si eu din prima clipa si vei intalni oameni minunati.   :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Gradinaru Daniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #6 : Marți, 30 Iulie 2019, 20:52 »
Va multumesc pentru raspuns.Voi tine cont de sfat.Sanatate si numai bine!

Costa

  • Vizitator
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #7 : Vineri, 09 August 2019, 00:03 »
Salutare!
Sunt nou aici, am zis sa mai fac si eu niste lucruri noi, sa cunosc persoane noi, iar acest site cu conceptul de excursii de grup cu persoane de peste tot mi-a atras putin atentia.
Mai e cineva din Bucuresti interesat/a de aceasta excursie-petrecere in afara de mine?  :dance:

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #8 : Marți, 13 August 2019, 15:54 »
Buna Costa. La petrecerea de la Padina vin de obicei Bucurestenii si apoi si din zonele apropiate. Cind se va apropia periada excursiei, banuiesc ca aici vor fi mai multe discutii si poate chiar o lista de transport din Buc. pentru a putea sa fie inchiriat un microbuz ( autocar)

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #9 : Miercuri, 28 August 2019, 10:29 »
Deschidem lista de transport pe ruta: Bucuresti - Ploiesti - Brasov - Fundatica
1.

Offline Marcela C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #10 : Marți, 03 Septembrie 2019, 15:10 »
Lista de transport pe ruta: Bucuresti - Ploiesti - Brasov - Fundatica
1. Marcela C

Offline elenahamza123

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #11 : Miercuri, 04 Septembrie 2019, 14:17 »
2.Elena K.

Offline elenahamza123

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #12 : Miercuri, 04 Septembrie 2019, 14:47 »
Ptr transport din Bucureşti-Targoviste-Fundatica. Scuze , nu citisem traseul!😔
1.Elena K.

Offline Costin27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #13 : Duminică, 08 Septembrie 2019, 11:13 »
Buna ziua.Este cineva din Iasi interesat de aceasta iesire la Padina Ursului?
Abia m/am inscris si nu stiu daca scriu unde trebuie,daca nu gresesc ca intreb...
Va multumesc...
Buna Daniela,
Sunt din Iasi si vreau sa merg in aceasta excursie. Mâine voi plăti avansul. Dacă mai sunt si alți participanți de la Iasi sa discutam de transport. O duminica frumoasa.

Offline Mareea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Petreceri si voie buna la Padina Ursului 4 - 6 octombrie 2019
« Răspuns #14 : Luni, 09 Septembrie 2019, 14:27 »
Hello ! M-am inscris azi, dar nu am primit email-ul de inregistrare. Sper ca nu am ratat excursia :) Abia astept sa ne vedem !