Autor Subiect: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre  (Citit de 21476 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.


Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #31 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 17:48 »
Barcelona in imagini

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #32 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 17:50 »


Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #34 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 17:55 »




Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #35 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:01 »













Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #36 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:03 »




Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #37 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:39 »
Viata pe vas







Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #38 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:44 »





































Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #39 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:49 »

























Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #40 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 18:53 »























Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #41 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 19:00 »
Frumoasa Roma ,

























Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #42 : Sâmbătă, 26 Octombrie 2019, 19:05 »







Offline mar61r0@gmail.com

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Buna tuturor,
Desi a trecut o saptamana, inca am nevoie sa ma adun, sa-mi dau seama ca dimineata nu mai ancoreaza vasul, ca nu trebuie sa urmaresc ora de imbarcare, ca nu mai sunt in Croaziera. Este un vis care mi s-a implinit si de aceasta data, tot gratie echipei  Singles Camp. Să-ți petreci vacanța la bordul unui vas elegant, beneficiind de servicii de primă clasă,  să descoperi în fiecare zi noi porturi pitorești și rafinate, minunate orașe fără să parcurgi km pe autostradă,  să te bucuri de posibilitățile de agrement, dar și de excepționalele preparate pregătite pentru a fi pe placul celor mai sofisticate gusturi, să cunoști oameni noi și să legi prietenii –  este o experienta de neegalat.
Ambientul navei, confortul cabinei dotată cu facilități astfel ca turistul să se simta special pe întreaga perioadă a călătoriei, posibilitatea de a admira răsăritul sau apusul de soare de pe una dintre punțile navei, un spectacol magic în alintul brizei – toate (și încă multe altele, nespuse) sunt trairi de prim rang.
Tot ce as putea descrie, este deja facut de Teo, asa ca nu pot decat sa va asigur ca este o experienta aparte ce nu poate fi exprimata in cuvinte. Dupam parerea mea este un MUST TO DO !
Nu in ultimul rand vreau sa-i multumesc Lidiei pentru TOT, un om de mare calitate din toate punctele de vedere.
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline sultana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Croaziera pe Mediterana: Barcelona, Cannes, Corsica, Genova, Mallorca, 5Terre
« Răspuns #44 : Marți, 29 Octombrie 2019, 20:45 »
Buna seara,
Ma bucur ca ti-a placut croaziera pe Mediterana. am vrut si eu sa ma inscriu dar am ezitat. Am cateva intrebari la care as vrea sa imi raspunzi : pe langa costul excursiei, cam cat se cheltuie pe vapor ( ma refer la mese sau poate sunt o serie de activitati care trebuie platite)? ; excursiile optionale in Barcelona, Cannes etc  cat costa fiecare? Multumesc anticipat si in functie  de raspunsul tau poate imi fac si eu un plan pt 2020 - ar fi frumos sa imi serbez ziua de nastere pe un vas de lux.... si eu, la fel ca tine, visez la asa ceva de mult.
O seara frumoasa.