Autor Subiect: Cum se distreaza, tineretul de la 30 de ani in sus?  (Citit de 35556 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Cum se distreaza, tineretul de la 30 de ani in sus?
« : Duminică, 28 Martie 2010, 20:54 »
MA CONSIDER UN OM DE VIATA, NU SUNT PERFECTA, DAR ASTA NU E CEVA IESIT DIN COMUN , AM 31 DE ANI SI NU MAI AM CU CINE MA DISTRA, STA LA UN PAHAR DE VORBA!CREDETI CA AM DEVENIT PREA BATRANA????????????

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #1 : Duminică, 28 Martie 2010, 20:59 »
Daca tu esti batrana, eu ce sa mai zic? ;D Desi, cand eram de varsta ta ma simteam mult mai in varsta decat acum , cu cel putin 10 ani! Varsta e o stare de spirit!  Intreaba tu fetele care au venit la intalnirea din Club Singles Camp - Bucuresti, cam cati ani am eu , din punct de vedere psihic! Ai sa fii uimita! :D

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?carmentoma
« Răspuns #2 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:14 »
ai fost la acea intalnire?
si cum a fost?ai cunoscut dinainte pe cineva?

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #3 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:27 »
   Nu, draga mea! Tot ceea ce am stiut si felul in care le-am cunoscut, a fost doar cat s-au lasat ele "descoperite" pe forum! M-a bucurat enorm sa constat ca felul cum le-am perceput aici a fost si ce am gasit si "fata in fata", ba chiar totul la superlativ! Sper ca ma credeti pe cuvant cand va spun toate acestea, ca nu am nici un interes ascuns sa "infloresc" lucrurile! Tot ceea ce mai vreau sa adaug este ca nimic nu e intamplator si nimeni nu e singur, daca priveste putin in jur, chiar si aici, in lumea virtuala! De aceea te sfatuiesc: deschide-ti sufletul, chiar daca la inceput iti va parea ca e greu!

adria

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #4 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:32 »
multumim, carmen
octy, crede-o pe cuvant
la un moment dat  marcutza a zis "fetelor, maine o sa ne vedem pe youtube"
a fost atata veselie!!!!!!!!!!!!
si data viitoare, nu ezita, vino si tu

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #5 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:36 »
adria eu nu pun la indoiala cuvantul lui carmen, ba din contra ii multumesc ca este atat de explicita si optimista!
da as vrea sa vin , insa imi este asa cumva daca nu cunosc pe nimeni!nu sunt o frumusete si asta m-a facut intotdeauna sa stau mai mult la colt

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #6 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:40 »
       Ba esti cea mai frumoasa , desteapta si devreme acasa femeie din lume! La fel si eu, si celelalte fete de aici si de pretutindeni, cunoscute si necunoscute! Invata sa te simti bine in pielea ta si sa te placi asa cum esti! Abia atunci si ceilalti vor vedea acelasi lucru! Crede-ma, functioneaza!

adria

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #7 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:41 »
of, doamne! ce crezi, noi suntem niste frumuseti? insa in interiorul nostru suntem superbe
vino macar o data si vezi cum te simti
nici noi nu ne-am cunoscut pana sambata, dar a fost super


adria

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #8 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:41 »
carmen, esti fenomenala

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #9 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:43 »
   Bineinteles, asa ma si simt! Frumoasa, desteapta si modesta pe deasupra! Cine ma poate contrazice?!? ;D

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #10 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:46 »
carmentoma nu e fenomenala @adria :)) e BELEA :)) si chiar nu vreau ca awana sa fie la fel de vorbareata ca si carmen :))

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #11 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:49 »
In primul rand Octy iti spun bine ai venit! Apoi vreau sa-ti spun, ca barbat, nu ca initiator al acestui proiect sau mai stiu eu altceva: scoate-ti din cap chestia cu "nu arat prea bine", pentru ca foarte rar, te sigur si accentuez foarte rar cei de acelasi sex cu mine aleg o companie avand ca reper doar simetria sau perfectiunea unei femei. Asta am mai auzit-o si la alte femei, dar sa stii ca nu este criteriul de evaluare. Ca are un anumit rol, ok are, dar important este sa fii un om deschis, vesel, participativ, fara fandoseli sau tipare prea limitate si atunci in mod cert atragi atentia. Am vazut multe femei frumoase ocolite pt ca nu aveau calitatile de care aminteam, un barbat fuge ca dracul de tamaie de astfel de femei. Cunosc femei cu defecte majore, care nu si-au facut nici un complex din asta, intelegand ca mai importante sunt altelele. Si au avut grija sa si le cultive. Deci de asta are nevoie de un barbat cu scaun la cap: stabilitate, siguranta, normalitate, nu de frumuseti care-si dau ochii pe spate!

adria

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #12 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:51 »
draga marcutza, ma refeream la optimismul ei
cat despre vorbaria ei, o sa se opreasca la un moment dat


carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #13 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:52 »
     marcutza, te rog lamureste-ma: "e BELEA" e de rau, sau e de bine? Ca vorbesc eu si awana , in medie, cat pentru un om normal, stiu si ti-am mai zis!! :D ;D Crezi ca nu e loc de inca una asemenea mie? A fost mai mult decat poti tu suporta?!? Ca data viitoare tac, daca asa e mai bine! (Sa nu ma crezi: mint cu nerusinare!  ;D)

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #14 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:58 »
wow, acum ca am dat de atatea pareri superbe votez pentru a intra in  lumea femeilor celor mai frumoase, inteligente, devreme acasa, gospodine si mai ales simpatice foc!
MA PRIMITI IN CLUB?
STITI CARE ESTE SIMTUL PE CARE IL AU PUTINI?