Autor Subiect: Cum se distreaza, tineretul de la 30 de ani in sus?  (Citit de 35452 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #15 : Duminică, 28 Martie 2010, 21:58 »
da @adria :* optimismul e peste cota apelor dunarii :))) draga de ea :*
scumpa noastra carmen, draga de awana, si curajoasa adria :)

carmen, te rog sa imprumuti carnetelul si pixul uneia din chimiste(ups:P)sa sa-ti notezi explicatia BELEA :)))) notezi?:D

adria

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #16 : Duminică, 28 Martie 2010, 22:02 »
da @adria :* optimismul e peste cota apelor dunarii :))) draga de ea :*
scumpa noastra carmen, draga de awana, si curajoasa adria :)

carmen, te rog sa imprumuti carnetelul si pixul uneia din chimiste(ups:P)sa sa-ti notezi explicatia BELEA :)))) notezi?:D



hei, dar marcutza unde e?
octy, esti binevenita in club

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #17 : Duminică, 28 Martie 2010, 22:05 »
fiti atente aici :))) DANS da? a' la IceAge4 :D :)))

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/zWZsQB3S7ps?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #18 : Duminică, 28 Martie 2010, 22:11 »
MULTUMESC ADMIN!
AM SA IAU LA CUNOSTINTA!

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #19 : Luni, 29 Martie 2010, 09:09 »
marcutza, te rog lamureste-ma: "e BELEA" e de rau, sau e de bine? Ca vorbesc eu si awana , in medie, cat pentru un om normal, stiu si ti-am mai zis!!   Crezi ca nu e loc de inca una asemenea mie? A fost mai mult decat poti tu suporta?!? Ca data viitoare tac, daca asa e mai bine! (Sa nu ma crezi: mint cu nerusinare!  )

am ramas datoare aseara si imi cer mii de scuze draga mea @carmentoma :*
la noi, bucuresti/capitala cuvantul BELEA e folosit atunci cand vrei sa exprimi ceva ce iti place enorm, ce te-a impresionat la modul cel mai placut cu putinta. deci e un cuvant ce exprima admiratie :)
asta am eu pt tine, pt awana, adria vizavi de intalnirea IceAge4 :* si pt ca am spus ca awana sa nu devina altceva decat este e valabil pt ca niciuna dintre noi sa NU se schimbe in ceva ce nu este :) fiecaruia ne sta f bine asa cum am aflat ca suntem si vom fi, sambata seara :)
tu draga mea ai fost la inaltime prin exuberanta si capacitatea de a ridica dialogul la rangul de minune :)

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #20 : Luni, 29 Martie 2010, 09:13 »
    Multumesc pentru explicatii! Incepusem sa ma tem ca am cam exagerat! M-am linistit! :D

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #21 : Luni, 29 Martie 2010, 09:15 »
departe de tine aceste ganduri :*

pe_jumate

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #22 : Luni, 29 Martie 2010, 12:11 »
admin, in taberele pe care le organizezi, exista vreo proportie femei-barbati pe care incerci sa o respecti?
sau la dans barbatii sunt hiper-mega-super-solicitati? :)

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #23 : Luni, 29 Martie 2010, 17:29 »
"admin, in taberele pe care le organizezi, exista vreo proportie femei-barbati pe care incerci sa o respecti?
sau la dans barbatii sunt hiper-mega-super-solicitati? Smiley"

     Dar ce , daca Domnii nu sunt curajosi, nu putem dansa intre noi?!? Cam asteapta rugaminti si temenele , dragutii de ei!
 

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #24 : Luni, 29 Martie 2010, 18:31 »
wow, acum ca am dat de atatea pareri superbe votez pentru a intra in  lumea femeilor celor mai frumoase, inteligente, devreme acasa, gospodine si mai ales simpatice foc!
MA PRIMITI IN CLUB?
STITI CARE ESTE SIMTUL PE CARE IL AU PUTINI?
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #25 : Luni, 29 Martie 2010, 18:33 »
bine ai venit @steliana printre noi, cum sa nu te primim ?! :)
te asteptam s astam impreuna la povesti :)

care-i simtul care-l au putini?

Offline octy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #26 : Luni, 29 Martie 2010, 18:50 »
simtul umorului si bunul simt

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #27 : Luni, 29 Martie 2010, 18:52 »
perfect adevarat :)
sedera placuta si succes !

Offline anamama13

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1227
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #28 : Luni, 29 Martie 2010, 18:53 »
dar oare tineretul de la 50 in sus ?????? cum s-o distra ? s-o mai distra ?
Soarele va rasari si maine ! Totul este sa poti rezista pana atunci....

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Răspuns: CUM SE DISTREAZA, TINERETUL DE LA 30 DE ANI IN SUS?
« Răspuns #29 : Luni, 29 Martie 2010, 19:06 »
Nu exista proportii pe care le poti controla, mai ales acum la inceput. Este destul de greu sa incepi un proiect, sa urnesti, este aproape imposibil sa si echilibrezi. Asa dupa cum am mai scris si cum puteti si remarca doar de la 4-a actiune se va trece incet - incet la profilarea grupurilor.
Despre barbatii din comunitate. Multi cred ca se intreaba de proportie sau de numarul lor. Este in jur de 30%, a crescut in ultimele zile destul de mult. A fost o zi de exemplu cu 15 inscrieri, doar barbati.
Multe persoane stau inca in expectativa, sa vada ce se intampla la prima tabara, la a doua, chiar la atreia ca sa-si faca curajul necesar si sa prinda incredere. Si este normal, dupa cate vi s-au intamplat multora in viata.
Eu nu judec lucrurile astea prin prisma mea pt ca as gresi teribil. Eu sunt pana acum o persoana norocoasa, care ce si-a propus asta a obtinut, n-am avut motive sa ma indoiesc de cei din jur, am fost inconjurat de oameni care au stat tot timpul cu mana intinsa sa ma ajute. Clar ca sunt un optimist incorigibil si un tip care nu spune niciodata "nu se poate".
Programele de socializare sunt astfel concepute incat sa treaca peste proportii in limita in care este posibil.Iar in viitor a echilibra va fi mai simplu. Gandeste-te doar la faptul ca acum o luna eram 100, iar acum 500. Cu cat comunitatea este mai mare, optiunile pt tabere vor creste, iar sarcina mea de a echilibra grupurile mai simpla. Si nu mai este mult pana atunci!