Autor Subiect: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021  (Citit de 16354 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #30 : Sâmbătă, 05 Iunie 2021, 18:59 »
Aveti un insotitor de grup...”negativ”. Sper sa fie toata lumea la fel si sa ne intalnim cu totii luni dimineata.  :dance:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #31 : Duminică, 06 Iunie 2021, 09:07 »
S-a deschis check in-ul pt zborurile noastre!  :dance:

Pentru online check in si alegerea unui loc dorit (fereastra sau culoar):

https://www.klm.ro/trip

Zbor Bucuresti - Amsterdam: KL1372
Amsterdam - Lima KL743

Booking reference: JBLYGB (pt toti in afara de Mirela B si Ramona C care au SPSGRC)

  :oops:  Nu o sa primiti boarding pass-ul ci doar o confirmare de check in.

Offline sorinre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #32 : Duminică, 06 Iunie 2021, 13:29 »
neata gigi. am incercat acum si zic ca nu imi gasesc detaliile...  gresesc eu ceva? am pus  KL1372 si numele.
sorinre

Offline sorinre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #33 : Duminică, 06 Iunie 2021, 13:33 »
am gresit eu . acum este ok. asa se intampla cand butonezi pe ecranul telefonului. est ok
sorinre

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #34 : Duminică, 06 Iunie 2021, 13:34 »
Ok, Sorin, pe curand! Ne vedem in cateva ore.

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #35 : Duminică, 20 Iunie 2021, 23:20 »
 Cum sa selectezi din 1000 de poze cateva pentru forum, treaba foarte complicata...noroc ca o sa vina Gigi din urma cu artileria grea!

 Nimic nu e cum te astepti, nici nu are cum, nu-ti poti imagina dinante cum va deveni realitate visul din copilarie...A fost atat de provocator, de intens, de solicitant...ne-a testat limitele tuturor! Dar Doamne, atat de frumos!!! Ne-a invartit in cerc, ca intr-o meditatie incasa, din Lima, de la altitudine 0, la Arequipa 2335, pana la Crucero Alto 4528, Puno 3827, apoi Cusco 3399 si Machu Picchu 2430... si de-acolo inapoi la Lima. Gigi nu face călătorii ci ieșiri din zona de confort, experiențe de viață nu doar turism! Ne-am întors de-acolo mai bogati sufleteste, cu siguranta...o alta lume, alta cultura...daca ni s-a potrivit, ne-a priit, fiecare va decanta...























































Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #36 : Luni, 21 Iunie 2021, 14:23 »
Ai dreptate, Nina. Fabuloasa excursie ! Ca si compensatie a emotiilor cauzate de formulare si teste, am avut parte de locuri putin aglomerate de turisti si ne-am putut bucura in voie de peisaje de vis. La toatea astea adaugam o bucatarie peruana exceptional de buna, seri petrecute la un pahar de vorba ( multumim Stefania pentru vin !) , un grup placut cu oameni vechi si noi si nu in ultimul rand o organizare foatre buna care ne-a permis sa ne bucuram  de tot ce vedeam. Multumiri Samiza si Gigi !

Offline mirela123

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #37 : Joi, 24 Iunie 2021, 14:11 »
buenos diaz, tuturor !

imi revin cu greu cu picioarele pe pamant, am fost, nu am fost in Peru ??? Inca ma zbat intre vis si realitate..Lima, Cusco, Puno, Machiu Pichiu, Valea Sacra...un impact emotional deosebit, o lume si veche si noua care se imbina perfect pe acele meleaguri pazite de impozantii munti Anzi. Acele meleaguri....atat de departe de noi....dar atat de aproape sufleteste. Am "furat" si ganduri si sentimente si trairi ale celor ce traiesc intr-un sanctuar al linistii interioare....le-am adus cu noi sa le daruim celor din jur.......DA !!! O EXPERIENTA DE NEUITAT !!!

Multumesc Gigi, Samiza pentru organizarea perfecta. Multumesc grupului pentru momentele placute petrecute impreuna. Numai bine tuturor !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #38 : Sâmbătă, 10 Iulie 2021, 09:45 »
Astazi am reusit sa transmit fotografiile facute de mine in Peru. Aveti fiecare pe Email link-ul si explicatiile necesare pt descarcare. Daca nu ati primit, trimiteti-mi pe office@singlescamp.ro un mesaj si va retransmit. Atentie: link-ul este activ doar 7 zile, dupa aceea cei de la wetransfer il sterg.

Offline sorinre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Peru. Excursie Machu Pichu 7 - 16 iunie 2021
« Răspuns #39 : Marți, 13 Iulie 2021, 10:45 »
salut gigi. da. le-am primit, confirm si ma bucur de ele alaturi de cele stiute. multumesc inca odata pt organizare si sa ne vedem cu bine in actiunile viitoare. drum bun pe unde mergi si sa auzim de bine
sorinre